Najdi forum

Ženske preveč kompliciramo, tudi jaz sem bila zelo zaprta, tako da sem imela celo kronično zaprtje. Pomaga VELIKO TEKOČINE, NAJBOLJŠA JE NAVADNA VODA, pa ne rečt ja saj pijemo, ampak raje bodite odkrite in povejte koliko na dan v resnici spijete!?
Jaz zjutraj spijem na tešče tudi ENO ŽLICO OLIVNEGA OLJA.

Pozdravljena!

Moje mnenje pa je tako: vsi nasveti bolj malo pomagajo, če nimaš urejenega prehranjevanja. Treba se je le zdravo prehranjevati in tudi prebava se uredi. Pa ne verjemi tistim, ki pravijo, da izločanje ni pomembno, ker je. Izločati je treba vsak dan. In ob pravilni prehrani to tudi brez problemov narediš.
Kakšna pa je pravilna prehrana, gotovo veš, a če živiš od sladkarij, si daleč od tam. Verjemi, da živiš veliko kvalitetnejše in se boljše počutiš, če te “strupe” izločiš iz svoje prehrane. Zdaj, ob malem otroku, je skrajni čas, da v družino uvedeš zdrave prehranjevalne navade.

Miranda

Tudi sam imam težava s trdim blatom s tem da opažam, ko izločam, da je le blato na začetku odvajanja trdo, kasneje ne več.
Je to normalno?

Kakorkoli že, je zelo neprijetno.

Sam sem nazadnje sprobal kombinacijo molkosan (spodbujanje prebave) + riževi kalčku (vlakna).
Je hitro pomagalo, a ko sem znižal dozo spet isto sr…. (dobesedno :))

Prebrala sem vse predloge ki ste jih zapisali in lako rečem da jih je mnogo pomagalo vsaj malo, dokler se telo ni navadlo, nato pa ni prijelo nič več. Sama sem bila zaprta po mesece, bilo je zelo kritično in letala po bolnicah da bi me rešili, posledično nisem ničesar več jedla, saj nisem mela kam dat. Pri zadnjem obisku bolnice je pomagalo za kratek čas, fizično so naredili manj kot prej, vendar sem se drugače počutila zaželjeno in sprejeto.

Zato sama prisegam da je tu velikega pomena kako razmišljamo in sprejemamo.

A pri meni je edino zeloo zaleglo, ko sem se pri iskanju dela srečala s podjetjem Herbalife, tako sem šla vsak dan na wc vsaj enkrat, dostikrat tudi po dvakrat.

sama imela leta problem z prebavo….zdaj se pa “olajsam” z ACTIVA…zvecer predno grem spat…zjutraj se pa pol dogaja:) Sicer pa pfeferoni tudi pomagajo…zvecer…na to se vodo…

Lep pozdrav!

Jaz ,bi vam iz lastnih izkušen priporočala , da probate 100% sok iz aloa vere,ter konoplino olje , to vse lahko dobiste pri meni na tel. 040/191-311 Darja.

Veliko se ukvarjam z nabiranjem zdravilnih zelišč, in vsem , ki imate težave z zaprtjem, ki jih tukaj opisujete bi svetovala, da poskusite z islandskim lišajem. Raste tudi pri nas, na višini 1600 m nadmorske višine, uravnava želodčno kislino, vnetje želodca, vnetje črevesja, uravnava zaprtost, pomaga pri driskah,
pomaga pri izkašljevanju, vnetju dihal, bronhitisu, virozah, pri slabokrvnih in izčrpanih bolnikih,, pospešuje izločanje mleka pri doječih mamicah, priporočajo ga tudi pri sladkornih bolnikih.
Torej ima veliko zdravilnih učinkovin, raste na redkih področjih v Sloveniji in ga je zelo malo.
Če ga kdo rabi, ga lahko dobi pri meni , kontakt 040-843-750.

Spoštovani !

Ker sem zelo zaprta in imam težave z odvajanjem blata, sem poskušala z uživanjem mletega lanenega semena.
Učinka ni bilo. Ali ga je potrebno uživati na tešče? Ali so potrebne za uživanje zelo velike količine? Ali mora biti pridelan doma in ne kupljen v trgovini ?
Res pa sem začela opažati, da me je začela boleti glava. Ali kdo ve in ima izkušnjo o tem, da bi po uživanju lanenega semena, prišlo do napadov migrene?

Zahvaljujem se za morebitno strokovno obrazložitev ali pa za opis vaših izkušenj.

Pozdravljena,

dobro ste opisala vaše težave. Ker ste zelo zaprta oz. imate težave z odvajanjem blata, po vsej verjetnosti, tudi ne more več vaš želodec normalno funkcionirati, ker nima več kam pošiljate prebavljene hrane. Vzrok, da vas je začela boleti glava je prav v želodcu. Zato zelo hitro vzemite stvar zelo resno, ali me pokličete na moj kontakt zapisan zgoraj dne 7.10.2012. Najprvo bo potrebno urediti pravilno prehrano, kot drugo pa dovolj gibanja na svežem zraku. Želim vam veliko uspeha, predvsem zdravja in srečno.

Probajte čemaž ali kaj od tega http://trnovskazelisca.si/tag/zaprtje/ . Jaz sem za čimbolj naravno.

Baje pri zaprtisti zelo pomaga tudi caj PuroSIT. Zaprtost lahko povzroci tudi nemajhne tezave z nespecnostjo.

New Report

Close