Najdi forum

Zaposlitev v invalidskem podjetju in spoznavanje žensk

Pozdravljeni. Star sem 38 let in že skoraj 1,5 leta zaposlen v invalidskem podjetju. Težava nastopi, ko ženskam to tudi omenim. Nedavno sem na spoznavnem portalu navezal stik s tri leta mlajšo žensko in je že dobro kazalo, dokler ji nisem omenil, da imam status invalida. Odpisala je: “Kaj, invalid si?” Sem ji omenil da imam dve roki, dve nogi, glavo in lahko vozim avto, torej ni fizično nič narobe z mano, le pri nekaterih zaposlitvah nisem bil dovolj hiter. Pa ji kljub temu to ni bilo všeč in je z mano že naslednji dan prekinila stik.

Torej kako ženskam omeniti, da imam status invalida in sem zaposlen v invalidskem podjetju brez, da bi dobil košarico?

Imam isti problem, ko me vprašajo kje delam in povem zavod … ali pa napišem imam status invalida in se pogovor konca in nehajo mi pisati jaz sem se sprijaznila s tem, da pač bom mogoče ostala samska, ampak sem bratu omenila zadnjič pa mi rekel zakaj pa takoj poveš, kje delaš in imaš status. Prvih tri zmenke naj zamolčim mi je dal nasvet probaj. Jaz še ga nisem probala njegovega nasveta, ampak ga nameravam enkrat v prihodnosti probati mogoče bo pa kateri moški spregledal moj status in bo videl, da sem vredi oseba in mi bo dal priložnost za ljubezen. Mogoče ti nasvet od mojega brata kosti. Lep pozdrav od ene, ki ima isto težavo kot ti.  Mogoče pa vseeno najdema ljubezen.

New Report

Close