Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zaokrožitev teme oplojevanje samskih ZDRAVIH žensk

Zaokrožitev teme oplojevanje samskih ZDRAVIH žensk

Aj, aj, aj. Škoda debate!

– naceloma sem za oploditev, pod enim pogojem:

Tisti, ki se nekoliko spoznate na kmetijstvo, poznate, da se umetno oplodujejo zivali, predvsem krave.

Ce se torej zenske strinjajo s takim tretmajem, je meni prav. Samo da bomo potem vedeli, za kaj se stejejo :)))

Lp, AS

Spomenka…????
Zida svoj spomenik na hribu človeški neumnosti….bljack…fuj…..pfej, pa tak spomenik.
Absolutno proti. Če bi me zbudili opolnoči immer proti.
Yeahh…ženske ne rabijo moškega…yeahh…sam kadar je treba gumo na avtu zamenjat, pa žebel prbit, pa pralni stroj popravt….je,takrat ga rabijo…pa za seme…bljack…babe histerične…

napisala bom samo to : uboga tista, ki te ima / bo imela za moža. Raje grem med nune, kot pa da imam takega dedca. hvala lepa!!!
sicer pa znam opravljati vsa mogoča “moška” dela, mogoče celo več kot ti in za taka dela ne rabim moškega. rabim ga zaradi obojestranske ljubezni in če se izkaže tak moški za idealnega ( zame ), potem pa ga rabim tudi za spočetje in skupno vzgojo otrok……….

če je ženska sama pol tu ni debate kr če je nesposobna dobiti fanta zase kak se bo le z otrokom, če pa sta starša oba pa je pač vmes impotenca pa bi seveda odobrili

Jz sm absolutno proti,ker si znam priblizno predstavljat,kako se bo potem tole razpaslo med folkom.vsaka bo hotla bit umetn oplojena,kam bomo pa pol prisli?? kr neki,res.in pol recimo ce se postavte v otrokovo kozo,sploh ne bo vedu,kdo je fotr niti nic.Najbrz tud vam nebi blo vseen,ce bi izvedl,da ste u bistvu umetno narjeni!
sam moje mnenje..

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close