Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost ZANIMIVO VPRAŠANJE ZA ŽENSKE

ZANIMIVO VPRAŠANJE ZA ŽENSKE

Lepo da si se oglasila in povedala bobu bob (ali nekaj takega). Svar je v tem, da se na tem foromu že dolgo lovimo okoli tega koliko je pomamben seks (dober seks) v vezi, koliko je pomembna velikost, trdota, itd. orodja… Dejstvo je, da se ženska tipu ki jo dobro zadovolji ne bo mogla upret. Pa tudi če si bo zatiskala oči, se tolažila da je tisti naslednji dober po srcu, jo ima rad… se bo v mislih še vedno vračala k tistemu ki jo je noro zadovoljil, s katerim je bil seks božanski. To je možno izluščiti že iz napisanega na teh forumih Če prej ne se na to spomni po vsakem slabšem seksu od tistega na katerega je bila navajena. Po moje je seks izredno pomemben v zvezi in če ga ni (dobrega) se prej ali slej pojavi nezadovoljstvo, ki pripelje do problemov tudi na ostalih področjih.

Pri dolžini mislim, da bi se dalo. Pri prehitrem izlivu pa je že vprašljivo
Problem bi poizkušala rešiti na več načinov. Če bi ugotovila, da ne bo šlo se pač ne bi odločila za poroko. Je že res, da je za zakon pomembnih več faktorjev vendar je tudi seks eden izmed njih.

john,
ni moskega, ki bi bil idealen za poroko. kot ni zenske, ki bila idealna za poroko. obstaja samo idealen odnos. poroka, pa raje reciva zakon, se raje skupno zivljenje je proces, ki se razvija, ta razvoj pa je odvisen od dveh, med seboj izredno razlicnih bitij. vznemirljivo razlicnih bitij. kaj pomeni in kako izgleda in kako funkcionira idealen odnos, idealen zakon? za to je po moje potrebno potrpljenje, vzajemnost, cutnost, custvenost, razumevanje, spostovanje, drznost, osebna integriteta, zaupanje in sposobnost niveliranja teh vrednot med seboj. to vse je potrebno, in vec, za obe strani. je vprasanje ali je prezgodnji izliv pri moskih, premajhen penis vzrok, da moskemu ne das vec nobene priloznosti, sploh se v igri?

mojca, cestitam, to!

Dober odgovor.

Če je anketar pričakoval zgolj odogovor z “da” ali “ne”, mislim, da je Majin odgovor tudi razlaga, da se na tako vprašanje ne da odgovoriti kar tako.

Seveda je spolnost del vsakega medsebojnega odnosa v zakonu, zvezi. In to precej pomemben del. Včasih so “ta bl pametni” ali pa če hočete “bl izkušeni” ljudje radi rekli: če je “postla” poštimana, je tud hiša. Upam, da ne rabim razlagati, kaj naj bi to pomenilio. Toda, s temi lastnostmi (ki jih je naštela Maja), pa še kakšnimi, če jih premoreta dva, se da rešiti skoraj vsak problem, tudi spolni. Seveda, če volje ni, potem tudi rešitve ni.

Res pa je, da je veliko problemov psihične in ne toliko fizične narave. Včasih se celo zgodi, da ko smo rešili problem na psihični bazi, je fizični kar izginil.

Zelo zanimivi odgovori. Naj vam povem zakaj sem zastavil to vprašanje. Ta tip, ki ga opisujem je moj najboljši prijatelj. Dober po srcu, kolegialen, vedno si vse zaupava, ampak v duši ga pa razjeda, prav zaradi svojega penisa. Že od rane mladosti so se dekleta vedno zanimale zanj, ker je res dober tip tudi za pogledat. In vedno sem poleg njega imel občutek manjvrednosti, ker so dekleta vedno opazila le njega. Ampak z nobeno ni dolgo zdržal. In pred tremi leti mi je povedal, kakšne probleme ima. Rad bi se poročil in ustalil, ampak vsaka ga zapusti prav zaradi seksa. In ko tule prebiram vaše odgovore upam,da bo tudi on nekoč spoznal kakšno žensko, ki ji ne bo pomembno, da ima malega in da mu vedno hitro pride. Zdaj je že tako dotolčen, da ima poleg vsega še probleme s potenco. Zato tudi moje vprašanje, ker je razlika, ali bi zapustila moža, ki je po nekaj letih v zakonu dobil težave z potenco, sploh ker so tu otroci. Druga stvar pa je, poročiti se z človekom, za katerega že vnaprej veš, da ima težave z potenco. LP John

Na podlagi tegale dodatka k prvotnemu vprašanju sem dokaj prepričana, da tvoj prijatelj potrebuje najprej ureditev na psihičnem področju. In sicer: Ob “pravi” ženski, ki bo znala razumeti, tudi to , da niso vsi moški bogati v mednožju, bo lažje premagal prsihične težave. Mislim, da se da s pravo ljubeznijo in potrpežljivostjo premagati tudi take težave, pa čeprav bi bilo morda potrebno sodelovanje strokovnjaka. Ob tolikih razočaranjih je povsem razumljivo, da sedaj že vnaprej predvideva potek neke veze, ki naj bi se končala slabo, kot ostale.
Vse to pa v nadaljevanju vpliva tudi na njegove spolne težave. V sproščeni zvezi, kjer ne bo čutil pritiska te vrste, sem prepričana, da se bodo težave zmanjšale ali pa celo izginile.

Namreč jaz tudi takole gledam. Kaj mi pomaga “pravi dedec”, če je pa za vse ostalo ena navadna šleva, mehkužneš, diktator ali celo “žrebec”. Ne razumite, da mislim, da moške predalčakam na ta način. Saj smo že ugotavljali, da je dobra spolnost eden od pomembnejših sestavnih delov zakona. Ampak ne najpomembnejši! Pa po odgovorih sodeč, nisem edina.

Pa še tole. Očitno še ni srečal “prave” zanj. V treh mesecih človeka ne moreš prepoznati, kakšen je v resnici (v duši). V tem času lahko edino to ugotoviš, kar so očitno vse te “dame”, da jim ne nudi dobrega spolnega zadovoljstva. Če so samo to iskale, je bolje zanj, da so šle mimo njega. Naj bo še vesel! A bi se moral celo življenje truditi in dokazovati taki ženski, kaj zmore? Saj ni rečeno, da jim je šlo zgolj za to, vendar nobena ni imela potrpljenja, razumevanja in ne ljubezni. Te tri sestavine pa so nujne za dobro zvezo (seveda poleg ostalih).

Vem, da so včasih rekli: ljubezen premaga vse ovire. Morda bo tudi temu tvojemu prijatelju pomagala. Želim mu več sreče z ženskami.

Glavno, da ga je tvoja žena zmerila…onega prej mislim.

Moj odgovor ti bom posredovala, bolj zato, ker sem pri branju prvih nekaj odgovorov, dobila občutek, da pač ljudje res zelo različno razumemo drug drugega in da je napadanje brez veze.

Odkrito ti povem… ne bi se poročila z nekom, s katerim ne bi mogla dobro seksati IN ki ne bi naredil nič, da svoj problem prehitrega izliva REŠI!!!!

Upam, da nisi ti ta, ki ga opisuješ.

Kaj bi pa naredila, če ti tvoj ljubljeni mož zboli in zato nikoli več ne bi imel trdega, pa če se ti še tako raspališ???

pepe…mogoče pa imaš ti tako malega,če se tako razburjaš.

franci, mogoce imas pa ti tako majhne mozgane, ker se tukaj tako oglasas?!

pepe…če ne preneseš kritike se ne oglašaj.pravzaprav,pa ni nič narobe če imaš malega.

eh, si pa res nizko na intelektualni in kulturni ravni.
to, kar si mi napisal je bila kritika? poglej si v slovar kaj kritika sploh pomeni, ce sploh ves kaj je to slovar ali knjiga.
majhna kultura in majhni mozgani, najboljsa kombinacija. ampak najbrz te pa kar boli ker si se devicnik, zato vse to pises. pomilujem taksne kot si ti.
pri tebi ni nic narobe ce imas majhne mozgane ali pa to da si devicnik, to pa da imas malo kulture pa je.
in odpravi se kam drugam, ker vem, da je veliko forumov, ki so bolj primerni tvojim ravnem.

pepe…pa si res pravi pepe.

če bi ga imela rada me to sploh ne bi motlo.če bi mu prišlo v 30.sekundah,bi se z njim posexsala večkrat,pa če je treba 15.na noč

Strinjam se z Barbaro…Ze res, da seks ni vse je pa dost. Konc koncev smo zenske in moski narjeni na tak nacin, da zadovoljimo en drugega. Ce ze tko pogledas tip dobrega srca, posten, prijeten za pogovarat itd. je lahko tut sam prijatelj…Velikost niti ni taka kriza…pravjo da je vazna tehnika, s cimer se cist strinjam…ampak samo 30 sek …To je pa mal prehudo. Aja, pa da ne bo zdej kdo mislu da spostovanje, ljubezen, romantika, postenost…itd niso pomembne v odnosu partnerjev…SO!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close