Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost .::ZANIMIVA ANKETA za moške::.

.::ZANIMIVA ANKETA za moške::.

1: dolžina 20cm

2: širina 7cm

3: 20min

4: vedno urejen

5: 24

6: obrezan

Tuki ti Natasa ni glih odgovorila na tvoje vprasanje. Me veseli, da je ona zadovoljna s sabo in da zna ceniti res prave clovekove vrednote, ne samo izgleda. Sicer se pa strinjam s tabo. Zenske smo prav tako necimrne glede svoje zunanjosti, verjetno se bolj kot moski. To je dejstvo, pa ceprav se vsi zavedamo, da je bolj kot videz pomemben karakter, smisel za humor, inteligenca, itd….
Kar se tice tele ankete, se meni ne zdi slaba. Marsikateri mlad, neizkusen fant se sprasuje, ce je vse v redu z njim, ali ima prevelikega, premajhnega…Tole mu lahko cist pomaga, da se pomiri.

SS, res ne vem zakaj si nadrl Meli naj si prebere vprasanja se enkrat, ce pa ocitno sam nisi dobro prebral vprasanj?! Ker res sam nisem opazil pod 6. tocko vprasanja ali imas obrezanega ali ne.

Ampak dobro da vemo, ceprav nobenega ne zanima.

Cao!

Mačo Pičo 6. vprašanje in odgovor je moja izvedba.

Cao……s.d.

Zakaj enostavno ne odgovorite na zastavljeno vprašanje tenveč dolgotvezite nekam v tri dni napr….. kakšni boš čez 20 let (koga briga!!!!!!!), važna je tehnika ne pa velikost itd…….. Mislim da niso bila zastavljena ta vprašanja!!!!!!!!!!!!

cao!

No, vidis, SS, spet nisi dobro prebral. Moj nick ni Mačo Pičo ampak Mačo.
Ampak saj s časom ti bo slo, samo vec moras brati, pa bo.

Pa tudi to, da je 6. vprasanje in odgovor tvoja ideja, sem ze pogruntal. Vprasanje pa je zakaj je to bila tvoja ideja. Ali res hoces da vsi vemo, ali imas obrezanega ali ne, ali pac mislis, da koga to zanima?!
Verjemi mi, nikogar to ne zanima!

Cao, S-S 🙂

ah, dajte no folk. kaj ste tolk neki zagrenjeni. kaj vas pa briga, zakaj je nekdo eno temo odprl. meni se zdi zanimiva, pa čeprav nisem moški. tisti, ki se pa neki tle usajate in govorite, da je to neki brezveze, si pa gvišno ne upaste napisat, ker imate prekratkega. hahahahahaha.
kar pljuvajte po meni. danes sem prav na volji, da rečem še kakšno vročo debato

———————————–
smeh je pol zdravja, zato se veliko smejte, pa čeprav ob odgovorih o dolžinah. kajti jaz sem se nasmejala

No in Mačo je eden takšnih, ki se samo nekaj usaja.

1. 27.3cm
2. 17,8cm
3. od 25 min do 2h
4. da
5. 19.5

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close