Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost .::ZANIMIVA ANKETA za moške::.

.::ZANIMIVA ANKETA za moške::.

Lep pozdrav!

ODGOVORITE NA TA VPRAŠANJA:
1.Kolikšna je vaša dolžina penisa?
2.Kolikšna je vaša širina penisa?
3.Koliko časa potrebujete pri sexu, da pride do izliva?
4.Si dlake okoli uda brijete?
5.Vaša starost?

Mogoče bo ta anketa, marsi komu odgovorila na njegova vprašanja.

1. 15 cm
2. 3,5 cm
3. 4 min
4. občasno si brijem
5. 22

1. dolžina 17cm
2. širina 4cm
3. 5min intenzivnega seksa, z zadrževanjem pa mnogo več (30 min), ponovitev pa ji možna kar kmalu (1-2min po izlivu)
4. Pogosto urejam
5. 24

1. 15,5cm
2. 4,8cm
3. 15-20min
4. DA
5. 22let

1. 17 cm
2. 4,5 cm
3. cca 1h, nikoli pa manj kot 30 min
4. ne
5. 35 let

1. 15 cm
2. 4 cm
3. Od 15 min do 45 min, odvisno kdaj in kako.
4. ne
5. 33

Kakšna zanimiva anketa. In kaj je bistvo – starejši si več izkušenj imaš.

Meli le kaj pišeš, kakšne iskušnje. Preberi vprašanje še enkrat!

bistvo je, da so take ankete brezpomenske.
jest isto kot če bi odgovarjali na vprašanja, koliko dolge lase imate, kakšne barve, kako pogoste greste k frizerju, a si jih kej želejate.
hu kers:)
bolj se hvališ, bolj si plešast:)))

b

anketar,če te zanima,ali imaš dovolj velikega in debelega,potem vprašaj….sicer pa je tale anketa brez veze in naivneži vsi,ki na njo odgovarjajo…

Čeprav nimam nobenih tovrstnih problemov, čeprav vem, da tile podatki niso bistveni itd… Sem pač radoveden.

Uni, GET A LIFE in te ne bo zanimalo kaksne penise imajo drugi…

Cao!

Ha, ha! Tipično moška dilema: kolikšno “orodje” imaš ti?
Kaj se še zmeraj moški ukvarjate s tem? Vam še ni postalo jasno, da “cm” še nič ne povedo?

Se opravičujem, ker nismo bile ženske povabljene v anketo. Morda bi pa za mere (pomembnost) lahko vprašal tudi njih, a? Ankete se ponavadi izpeljejo z določenim namenom. Je tvoj namen zgolj ta, kar si navedel – za splošno uporabo – ali bodo podatki zgolj za tvojo “primerjalno” uporabo?

Jože delno se strinjam s tabo. Anketarja verjetno skrbi ali ima dovolj velik organ in takih je še veliko. In če bi vsi odgovorili po pravici bi dobili neko slovensko povprečje med 14 in 18 cm. In potem bi morda marsikateri zaskrbljeni mladenič dobil potrdilo, da je tu nekje v povprečju. Sicer pa je Urša tudi podala dober odgovor. LP John

Urši dam čisto prav. Vi moški nimate boljšga za počet, kot da se ukvarjate z dolžino svojega bogastva. Zelo veliko sem zahajala v moško družbo, in vedno je bila ista tema: Koliko imaš ti dolgega, kdaj ti pride? Nato pa je tisti fantič, ki je imel malo manjšega (in to tudi priznal) izpadel kot kak tepček. Enako je pri puncah! A ti si že? A ti pa še nisi! REVA!

Dedci, nehajte s tem! Vi pa Vaša moškost!

PRAVI MOŠKI! Ni važno, kako dolgega ima, ni važno, koliko je debeline……Važno je, da zna biti ljubezniv, odkrit.pošten. Te vrednote Vam bodo pri 70 pomagale,ko boste stari in zgarani sedeli na kavču. Takrat bo dolžina in širina penisa itak že tako majhna in zgubana, da ga niti meriti ne boste mogli več! In kaj vam takrat koristi hvaljenje?

Moj je dolg…………20 cm,,,,,tvoje možgane pa 20mm! Velikost penisa je sorazmerna zraku v možganih! V merilih 1:100 litrov!

Točno to!

Kaj pa ženske? Ali se ne sprašujete, “Ali imam dovolj velike joške”,”Ali nimam rit nekoliko preveliko?”, “Ali nimam prevelikih malih sramnih ust?” …itd. Torej smo vsi tu nekje, ali se motim? LP John

ja john, motiš se! Jaz imam preveliko rit, to je enkrat ena, joške so dost velike, niso pa trde kot pri Pameli Anderson. A jaz vem, da me imajo moški radi, saj me lahko zašlatajo in primejo brez, da sem naslednji dan vsa v modricah. Nikoli se ne sprašujem, kakšno rit imam. V življenju je veliko več-pametnejših in važnejših vprašanj. Na primer: Ali bodo moji otroci umrli od Aidsa.

A misliš, da me bo čet 20 let kdo gledal v rit, ali pa tebe v one? Verjemi mi, nihče. Poročen boš in tudi tvoja nekoč lepotica bo postala stara in zgubana, kot jaz in ti…. pa brez zamere

Se popolnoma strinjam. LP John

1: dolžina 20

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close