Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Zaljubljena v svojo najboljšo prijateljico

Zaljubljena v svojo najboljšo prijateljico

Ojla,
stara sm 13 let in mislm da sem zaljubljena v svojo bff, ki je tudi ja, punca. Sprašujem se tudi ali sem straight, bi, gay. Prijateljica je stara tok kot jaz in poznava se že skoraj 10 let. Živi daleč od mene, vsak dan si dopisujeva, tudi pošiljava si emojije s poljubčkom, ampak pomoje samo kot prijateljici. Najbrž se bova zarad korone lahko vidle šele poleti. Ona je najbrž straight (za tiste, ki ne veste kaj to pomen, da je heteroseksualna, všeč ji je nasprotni spol;) js pa sm zaljubljena vanjo. No, všeč mi je. Tut zlo sva odkriti druga do druge, tut nago sem jo že na pol vidla (tuširale sva se v isti kopalnici). Če bi kdaj prišli skupaj slučaaajno, pa to ne bi mogli povedat nikomur, ker je homoseksualnost velik tabu, sploh pri moji in tudi njeni družini. Živimo v Sloveniji in tako pač nažalost je. Rada bi šla z njo korak dlje, samo vsaj dokler se ne vidiva osebno ne. Kako naj ji kakorkoli namignem?
Hvala za vse odgovore, ostanite zdravi

Lah das snep pa ti pisem. Mislim da si moj letnik

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close