Najdi forum

Poznam par primerov, k so se tako šli in se je različno končalo, bolj ali manj (ne)srečno. Lahko rečem, da za une ki imajo otroke se je še kar srečno končalo, vsaj na videz, sploh če je bla prevarana ženska. Samo pazi pa če misliš ostat s svojim in ti je on zvest in da bo enkrat izvedu za prevaro. Jao, do konc življenja ti bo žal, če bo hotu sploh še ostat s tabo… takrat ti bo žal za vse metuljčke in strast itd itd…

Vsak se lahko sam odloča, ampak potem je treba sprejeti tudi posledice.

Me pa zanima, če vidva s partnerjem pri vseh obveznostih ne najdeta časa zase, kje za vraga bi ga potem našla zanj? Pa ne, saj razumem, da zaljubljenost je ena jeba, samo a se splača? Verjamem da včasih se, ampak morata bit oba za to in bit pripravljena it v novo zvezo in prej prekinit s staro. Drugače pa je loterija, a bo “uraden” partner izvedel ali ne. Dosti jih ne ve in so prav tako srečni. Samo ko resnica udari na dan, je grozno.

Folk na stara leta flirta tudi za to, da vidi, če še “pali”. Samo žal je to igračkanje s čustvi drugega in eni se ujamejo… Ko enkrat prestopiš mejo je vedno lažje in lažje in veča se laž v kateri živiš…
[/quote]

Vem, poznam tudi sama kar nekaj takih, ki varajo po dolgem in počez brez slabe vesti, še več, to jim je kot športna dejavnost, ampak jaz si tega ne želim, to nisem jaz.

Problem je v tem, da sploh nič iskala nisem v bistvu, niti najmanj pa seksa ne, pa se je zadeva tako zapletla in mi zmešala vse štrene.

Kot sem že zgoraj napisala, mislim da si moram vzeti čas zase in o vsem dobro premisliti, potem pa bom lahko potegnila nadaljne poteze.

Imam ga rada. Tega nisem nikjer napisala, da ga nimam. V bistvu, ko razmišljam o tem, da ga nebi imela več ob sebi, pa tudi če bi imela nekoga drugega, bi ga zelo pogrešala, manjkal bi mi v življenju. Nekako si ne znam predstavljati življenja brez njega. Ampak nastal je vihar v moji glavi, ki ga moram nekako spustiti iz glave.

Imam ga rada. Tega nisem nikjer napisala, da ga nimam. V bistvu, ko razmišljam o tem, da ga nebi imela več ob sebi, pa tudi če bi imela nekoga drugega, bi ga zelo pogrešala, manjkal bi mi v življenju. Nekako si ne znam predstavljati življenja brez njega. Ampak nastal je vihar v moji glavi, ki ga moram nekako spustiti iz glave.
[/quote]

Ufff… še ena ki čaka da se bo naguzila po dolgem in po čez in sedaj ga biksa češ ‘moralni zadržki’.
Ha,ha,ha… Ti da ga imaš rad se ne bi tako obnašala. Sicer ti ne boš pogrešala nobenega ker ti tvoj ego zadostuje. Vso srečo.

Ufff… še ena ki čaka da se bo naguzila po dolgem in po čez in sedaj ga biksa češ ‘moralni zadržki’.
Ha,ha,ha… Ti da ga imaš rad se ne bi tako obnašala. Sicer ti ne boš pogrešala nobenega ker ti tvoj ego zadostuje. Vso srečo.
[/quote]

Da se razumeva, če nebi bila to jaz, se pravi oseba, kateri ni v domeni, da se drsa okoli, in če bi se hotela “naguziti”, bi se že :))

Lej, brezveze, obsojaš in moraliziraš, očitno ti nisi krvav pod kožo in te kaj takega ne more doleteti. No, mene pač je, pa si to niti najmanj nisem želela.

Zdej, če maš kak pameten nasvet potem na plano z njim. Ampak očitno je potreben samo čas, da predelam vse skupaj al pa se “naguzim” in bo mir :))

“al pa se “naguzim” in bo mir “

To ! Tooo !!!!!!

Hja….kaj naj ti rečem …. ‘noro’ vleče samo ‘norce’.
Govorit “Vem, da me ima partner rad in jaz njega” in hrepenet po tujem k* lahko reče
samo tisti ki nima vseh kokošk v kurniku.
Kako lahko rečeš da partnerja imaš rad če si zaljubljena v drugega ?
Halo ! Zemlja kliče ženo !
A ti se ne zdi da nakladaš neumnosti ?
“To nisem jaz” ???
Mogoče ti svoje pravo “jaz” do sedaj nisi niti spoznala.


Kot bi poslušal sestradano miško, ki govori drugi, medtem ko opazujeta košček sira, “saj bi samo en grizljaj”. Pri tem pa ne opazi, da je sir nastavljen v past.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samo pazi, da se ne boš po tem ko mu boš vse to povedala, kar naenkrat znašla na njem. 🙂
Meni se to zdi skrajno naivno od tebe, če ti po pravici povem. Moškega bi s tem najverjetneje le še bolj zrajcala, sebe pa prav nič ne bi olajašala. Torej bi situacijo le še otežila, k čemur itak težiš, le priznaš si ne.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Yes, baby :)) samo še tvojo potrditev sem rabila.

A res nisi čisto nič krvav pod kožo? niti malo? :))
Resno, a je na moškem samo ku..c, po katerem naj bi ženska hrepenela? !Ne premorete več od tega?! Ne vem, kaj ima v hlačah veš, tako da je več kot očitno, da je drugo v ospredju. Sicer pa ku..c pride vedno v paketu 🙂

Postavi se v mojo kožo, no v bistvu se ne moreš, ker si moški in moški možgani pač funkcionirajo drugače, pa vseeno. Kako lahko trdiš /obsodiš, da svojega nimam rada in da če bi ga imela, se po tvojem ni mogoče zaljubiti v nikogar več v življenju oz je to nedopustno. A se zavedaš, da na nekatere stvari pač nimamo vpliva, se zgodijo, priletijo kot komet in potem sledi notranji boj med razumom in srcem, ki vlečeta vsak v svojo smer. Prekleto zaj. ..o je veš.

Pa še, če svojega nebi imela rada, kot praviš, verjemi, da bi se s tem že zgodilo, a veš kako bi se “naguzila” :))


Kot bi poslušal sestradano miško, ki govori drugi, medtem ko opazujeta košček sira, “saj bi samo en grizljaj”. Pri tem pa ne opazi, da je sir nastavljen v past.
[/quote]

Ja, ampak ni nujno, da bi se tudi ujela v past 🙂

Samo pazi, da se ne boš po tem ko mu boš vse to povedala, kar naenkrat znašla na njem. 🙂
Meni se to zdi skrajno naivno od tebe, če ti po pravici povem. Moškega bi s tem najverjetneje le še bolj zrajcala, sebe pa prav nič ne bi olajašala. Torej bi situacijo le še otežila, k čemur itak težiš, le priznaš si ne.
[/quote]

Tole si pa dober spisu, čist v piko si zadel :)) noro si ga želim, u ku..c sm šla :)) pa kaj naj naredim povej, ker se mu dolgoročno ne morem izognit, to je največji problem. Al pa, da ga, pa da upam, da bo zanič v postelji, pa se bom hitro ohladila ;))

Tole si pa dober spisu, čist v piko si zadel :)) noro si ga želim, u ku..c sm šla :)) pa kaj naj naredim povej, ker se mu dolgoročno ne morem izognit, to je največji problem. Al pa, da ga, pa da upam, da bo zanič v postelji, pa se bom hitro ohladila ;))
[/quote]

Sicer je lahko biti pameten, ko nisi v situaciji. Vendar, če ti odnos z možem/partnerjem še kaj pomeni, se posveti le tej. Razmisli, zakaj sta se oddaljila in kaj lahko narediš TI (ne on), da bi se spet zbližala. On, če mu bo všeč, kar počneš, bo že sodeloval. Če bo pa šla do njega in ga obsojala, kaj vse počne narobe in kaj vse ti manjka, se ti bo še bolj oddaljil.
To simpatijo pa preprosto začni zavestno ignorirat oziroma mu postaviš mejo, da koder mu dovoliš. Sicer bo to malo težje, ker moža/partnerja ne čutiš ob sebi, ampak ker si za to tudi sama odgovorna, boš to pač morala vzeti v zakup, kot posledico nenegovanja odnosa.
Zapomni pa si, da v situaciji, kjer si, ne išči bližnjic, ker boš šla po daljši poti.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Yes, baby :)) samo še tvojo potrditev sem rabila.
[/quote]

Ehhh pupa moja…. ti si tvojega dilbera prevarala še preden si noge v luft dala.
Tebi se očitno niti ne sanja kaj je poštenje, moral in osebna integriteta …

Tole si pa dober spisu, čist v piko si zadel :)) noro si ga želim, u ku..c sm šla :)) pa kaj naj naredim povej, ker se mu dolgoročno ne morem izognit, to je največji problem. Al pa, da ga, pa da upam, da bo zanič v postelji, pa se bom hitro ohladila ;))
[/quote]

Ob besedah, da če to ne bi bila ti (s svojimi kobajagi visokimi moralnimi načeli ali kako?), bi že bila med rjuhami z njim, se lahko samo pomilovalno nasmehnem.

Problema si se lotila reševat na napačnem koncu. Ti moraš popucati svoj odnos do moža, morda morata vidva popucati vajin medsebojni odnos. Nastala je dovolj velika razpoka za tretjo osebo, da se ne izrazim bolj vulgarno. In takšna razpoka je hkrati že pre-velika. Tebe bi moral mesti mož, ne sodelavec.
Ti pa razmišljaš, kako preboleti sodelavca … on ni problem, on je samo zunanji simptom tvojih zakonskih težav z možem.

A res nisi čisto nič krvav pod kožo? niti malo? :))
Resno, a je na moškem samo ku..c, po katerem naj bi ženska hrepenela? !Ne premorete več od tega?! Ne vem, kaj ima v hlačah veš, tako da je več kot očitno, da je drugo v ospredju. Sicer pa ku..c pride vedno v paketu 🙂

Postavi se v mojo kožo, no v bistvu se ne moreš, ker si moški in moški možgani pač funkcionirajo drugače, pa vseeno. Kako lahko trdiš /obsodiš, da svojega nimam rada in da če bi ga imela, se po tvojem ni mogoče zaljubiti v nikogar več v življenju oz je to nedopustno. A se zavedaš, da na nekatere stvari pač nimamo vpliva, se zgodijo, priletijo kot komet in potem sledi notranji boj med razumom in srcem, ki vlečeta vsak v svojo smer. Prekleto zaj. ..o je veš.

Pa še, če svojega nebi imela rada, kot praviš, verjemi, da bi se s tem že zgodilo, a veš kako bi se “naguzila” :))
[/quote]

Ti si mečeš pesek v oči. Če bi te tudi k partnerju še vedno vleklo tako, kot te zdaj k sodelavcu, če bi ti bil seksi in bi komaj čakala, da se ga dotakneš, da gresta v posteljo, da se pogovarjata itd., bi ti bil ta sodelavec pač malo všeč, big deal, gremo dalje. Težko je imeti dve osebi enako rad oziroma če ju imaš in se odločiš za eno, ne trpiš zaradi druge, ker pri prvi dobiš dovolj vsega.
Na to vsekakor imamo vpliv.
Vsem ljudem, ki niso ravno frigidni, se verjetno tu in tam pogled ustavi na privlačni osebi. Pomisliš uh in čez dve sekundi pozabiš. Če pa brskaš in prcaš, če torej načrtno iščeš pozornost te privlačne osebe (ker očitno to rabiš ali želiš), potem je pa to nekaj čisto drugega. Ko začneš načrtno negovati in spodbujati zagledanost, pomeni, da je v tvoji resni zvezi nekaj hudo narobe. Ti sicer trdiš, da ni, ampak to je pravljica, ki jo očitno rabiš.

Okej, postavimo stvari v drugacno perspektivo. Ti si zaljubljena v drugega. Samo malo bi ga pogrizljala, samo nalo bi ga okusila, da zadostis svojemu silnemu grepenenjju, potem vi sla pa nazaj k mozu.

In kaj sledi? Si recimk v mozevem ibjemu, on te boza, ti pa mislis na koga??? Na ljubimca. Daj potegni glavo iz peska. Ne mores samo malo it cez mejo, ne mores tega pocet na varen nacin.

Sprasujes, kako si izbiti tipcka iz glave? Vkolikor ne gre za provokacijo na forumu, svetujem, da obrnes pozornost na MOZA. Pojdita na kaj lepega, adrenalinskega, raziskujta se skupaj, pocnita kaj cisto novega, od odbitega skupaj. Magari pojdita na plesni tecaj ali loncarski tecaj za dva, ce sta iz Lj, v Slov.etnogr.muzeju jih organizirajo, se bosta skupaj nasmejala.

Ce bos samo cakala, da te mine, bos brez dvoma prestopila crto, od koder ni povratka. Ne v star nacin zivljenja, kot ga poznas. Tudi ce nikomur ne poves za prevaro, bo v tebi vedno nekaj glodalo… glede na to, da trdis, da “nisi tak topip zenske”. Then prove it! Sebi, ne drugim.

Vseskozi pišeš da ti pa nisi taka…
Nisi kakšna? Takšna si kot smo vsi… Ne razlikujemo se po žvsak od nas ima svoje potrebe…
Vezani bi se morali zavedati da je treba prvo razvezati pa potem skakat na tuje kur.. in padati v druge luk… Razlikujemo se samo po zavedanju tega… Eni priznajo da imajo “pregrešne” misli, eni se zgovarjate, in še vedno furate imiđ nekoga ki tega pa ne bo naredil, ti naprimer govoriš kot da se ne poznaš, da te je nekaj čisto zmešalo, da je čisto podoben tvojemu… Daj no…

V tej temi si lahko prebereš enega od možnih scenarijev, ki bo sledil
https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=168&t=11090668

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Sicer je lahko biti pameten, ko nisi v situaciji. Vendar, če ti odnos z možem/partnerjem še kaj pomeni, se posveti le tej. Razmisli, zakaj sta se oddaljila in kaj lahko narediš TI (ne on), da bi se spet zbližala. On, če mu bo všeč, kar počneš, bo že sodeloval. Če bo pa šla do njega in ga obsojala, kaj vse počne narobe in kaj vse ti manjka, se ti bo še bolj oddaljil.
To simpatijo pa preprosto začni zavestno ignorirat oziroma mu postaviš mejo, da koder mu dovoliš. Sicer bo to malo težje, ker moža/partnerja ne čutiš ob sebi, ampak ker si za to tudi sama odgovorna, boš to pač morala vzeti v zakup, kot posledico nenegovanja odnosa.
Zapomni pa si, da v situaciji, kjer si, ne išči bližnjic, ker boš šla po daljši poti.
[/quote]

Ne moreš verjet, v kaki situaciji sem in iskreno, tega nisem planirala, zgodilo se je. Noro me privlači ta moški, sezul me je, a razumeš?!Prosim, reci, da razumeš. Ne vem, mogoče je to znak, da moram obrniti nov list v življenju, ker ljudje pridejo v življenje drugih z določenim namenom.

Svojega imam rada in ga bom imela do konca svojega življenja, ne glede na to, ali/če bo prišel v moje življenje nekdo drug, bog mi je priča, ampak izgubila sva se in ne vem, če ima vse skupaj sploh še smisel. Ne vem, kaj bi še morala narediti, kar že nisem, da bi bilo spet vse tako kot mora bit in da bi se čutila. To namreč pogrešam in mi manjka. In dobro si napisal, “partnerja ne čutim ob sebi”, ker tudi, ko sek…m z svojim, mislim na tega sedaj in to je noro, res sem šla v ku….c.

New Report

Close