Najdi forum

:))))zakaj pa ne bi preživljale prosti čas tako kot ti?

oj lily prav zavidam ti :)) res ampak ne sexa , da lahko sexas takole brez ljubezni ? jaz bi tudi , vsak dan se mi ponujajo prilike ampak brez kancka ljubezni , custev jaz ne morem :(( sem verjetno zastarela? imela bi lahko ljubimcev na pretek, pa sem brez sexa ker ne najdem ljubezni ??? kaj pravis ? sem res blesava ,pa zivljenje tako hitro mine?

NIsi blesava!

Načeloma delamo stvari, ki nam v nekem trenutku nekaj pomenijo.
Človek je lahko v obdobju, ko mu športni seks lahko veliko pomeni (sploh če je še mlad in se želi dodatno izpopolniti, pa tudi če je star in je opravil s temi “brezveznimi” malenkostmi, kot so ljubezensko čustvo, vest, itd…).
Večinoma pa takemu obdobju sledi obdobje, ko se po vsakem seksu vprašaš: Le kaj za vraga sem imel od tega. In ko enkrat od nečesa nimaš nič več, potem pač nekaj časa tega na tak način ne počneš, prekineš stike s to osebo, itd…

In tako malo gore, malo dole, pa gre življenje naprej.

V čem je problem? Najboljše je, da ga ni, to pa je takrat, ko se ne sekiraš, ko poslušaš sebe in delaš tisto, kar si pač v nekem trenutku želiš (to pa je lahko grupni seks ali pa celibat, ni važno, važno je da si pomirjen sam s seboj).

Mene pa zanima nekaj.. Dejala si, da mož ne ve, da imaš dva prijatelja. Tako se mi tudi zdi prav. Česar ne veš, ne boli. Kaj pa prijatelja? Mogoče ta dva vesta drug za drugega?

Kaj res ne razumete, da je to provokacija!

Sonček, ne bodi nora, uživaj v tem kar imaš in se ne sprašuj, če si blesava.
Različni ljudje različno doživljamo vezo, partnerje, tudi oni sami so zopet različni ljudje. Če to povežemo še z raznimi vzgojami, karakterji in okolji, dobimo tako pester spekter občutij, da ne moremo trditi to je to, ali ne.

Edi, najbolj konkreten odgovor tu gor, strinjam se.

Ali je to provokacija je brezpredmetno razpravljat, ker smo si tu čez ekran vsi enaki. Mogoče je, mogoče ni, odgovoriti je treba na zastavljeno, ali pa nič.
Menim pa da ni, zato, mislim da ste nekateri napak ocenili Lily. Kot vidim ima doma precej “pošlihtano”, zato nisem mnenja, da doma njeno srce trpi in išče okrog, kar si želi. Po moje jo je mogoče priložnost zamikala, in je vzela.
To da sta dva, sploh ni pomembno, kot tudi ne, ali vesta drug za drugega.
Zakaj bi pa vedela? Nista ji drugo kot “priložnostno veselje”, brez kakšnih drugih pravic ali dolžnosti. Drugo je, če ugotoviš, da oseba s katero si poročen, ni oseba katero ljubiš.Potem imaš verjetno tega pri strani za pravo ljubezen in si mu lahko odgovoren. Ta dva junaka tu, se pa po moje dobro zavedata kaj počneta, in
naj bosta kar lepo tiho in zadovoljna, da se jima kaj dogaja.
Sploh pa razpredati kaj bo, nima smisla. Ko se bo Lily naveličala, jih bo ali zamenjala, ali nehala. Lahko se njihove poti ločijo. Kaj potem ? Nič!
Lep spomin, nasmeh, ali slaba vest. Sama zelo dobro ve kaj počne in še bolj kaj ob tem čuti.

Lily, obilo užitka ti želim, pa še tisto “neizpolnjeno” željo, da se ti enkrat uresniči.
Sašo.

Kako bi (bo) reagiral mož, ko bo zato zvedel.

Če bi mislila tako, kot pišeš, bi se javila na moj e-mail. Tako vidim, da ne misliš resno. Če pa, potem se oglasi.

Dragi Milko, bodi resen!
Seveda je karikirano tako mislila, kot napisala.
Ne jemlji pa tega dobesedno. Če pričakuješ, da se ti bo kaj “ujelo” kar takole, preko foruma, se bojim, da si malce naiven. Ena stvar se je tu s sogovorniki pogovarjat, debatirat, menjavat mišljenje, drugo pa je realnost, osebni stik.
Kako pa naj ve kdo si, če loviš partnerke kar po netu in se recimo dobivaš z njimi, potem si vsaj potencialno ogrožena skupina za razne prenosljive bolezni, itd..
lahko si ženska, lahko se zajebavaš, pa se bosta dogovorila nekje, kjer bo nategnjeni lepo čakal 1 uro, ipd..
Ko boš prvo tako ujel, pa se nam javi.
Sedaj sem še bolj prepričan, da je res, kar je napisala. Sašo.

Robin: kaj pa tak zgrožen krepostnik lista po poljub.net ? smili se raje samemu sebi.
Lily : všeč mi je kar počneš.
Med ostalimi organi imamo tudi take, ki nam nudijo mnogo užitka. Zakaj jih nebi uporabljali do te meje ki si jo sami želimo ali se nam nudi? Če pri tem ne prizadanemo nikogar? Uživaj še naprej, pa še kaj napiši.

Prijetno si me nasmejal.

Lili

Vso pravico imaš, da delaš, kar hočeš, mi pa da povemo svoje mnenje.

Kar se mene tiče, zato, da zadostiš sojim potrebam, razdriraš tri družine. Nisem namreč prepričana, da je tudi tvojima izvenzakonskima partnerjema to le prijetno druženje, ki ne prizadane njunih žena. Sorry – jaz to imenujem egoizem.

Oj Špelca!
Tudi sam sem udeležen v podobni situaciji kot Lily.
Imam poleg žene skrivno ljubico, ta pa moža. Ko je priložnost, se dajava dol.
Brez obveznosti, brez sms-sporočil, brez rožic, brez sprehodov in brez slabe vesti.
Samo in zgolj zaradi sexa, zaradi čistega užitka ker se lepo ujemava v postelji,
čeprav verjamem da v “normalnem” življenju sploh nebi bila za skupaj.
Veva samo midva in nihče drug na svetu, in ne želiva nič več od tega.
Tako je pač naneslo, nihče ne ve in nihče ne bo nikoli izvedel, nobenega s tem ne prizadaneva, in nobene družine ne razdirava, ker ne želiva da se karkoli spremeni.
Če bi povedala pošteno, bi razdrla dve družini in naredila veliko gorja.
Meniš da bi bilo to bolje? LP

Ne vesta drug za drugega. Eden je moj sodelavec, drugi pa dela pri drugi firmi. Se pa poznata.

Kako naj vem? Sicer pa se vse lahko konča, še preden on izve.Traja pa to že dobri 2 leti…

Kako pa je sicer vajina zveza? Si zadovojna z razmerjem, s svojim možem, a je on zadovoljen s tabo? Kako se sicer razumeta?

ko tole berem mi kr slabo ratuje.. kako morte govort da ste zadovlni v zakonu, če vseporpvek okol z drugimi po postlah skačete? ne vem no.. to je men vse neki čudn.. a se sploh še kašne vrednote kje al ste vsi res tok potrebni in potrebe po seksu ne morte dobit samo pri partnerju? nej mi en razloži zakaj ma vedno več folka poleg svoje žene pa moža še ene par ljubic zravn?!

Hay
Mene isto zanima kako lahko imajo zraven svojega moža ali žene še ljubimcev ali ljubice mi lahko kdo to pojasni.? za mene ne vem, kako bi to meni uspevalo si ne znam razlagati pa tudi nebi znala od moža skriti mojo nezvestobo ne vem sem pač taka.
Hvala za odgovor pa veliko sexsa vam želim marelica

Najin zakon je -po moje- čisto običajen.Imava taki službi, da se zelo malo vidiva, če pa sva hkrati doma, greva skupaj po nakupih, k prijateljem na obisk, skupaj kuhava kosilo… Sicer pa je običajno tako, da je doma le eden od naju in tisti kuha, pospravi, pregleda domače naloge. Spolno življenje je O.K.. Če je karkoli narobe, se pogovoriva, tudi spreva, nimava pa tihih tednov, saj to ni način reševanja konfliktov. Dopuste preživiva skupaj z otrokoma.

Sašo, deloma imaš prav, tu se ne poznamo osebno. In prav imaš, da nisem Milko, ampak mi je ime drugače, ostalo pa je resnica. In ne lovim žensk po internetu, pač pa sem samo vprašal Lily, če je za. Če torej ni za, čeprav je to napisala, je pa druga zgodba, saj je polnoletna, in se zna sama odločati. Ampak jaz bi se še vedno rad seznanil z njo.

New Report

Close