Najdi forum

Sem lonesome, zelo. Nimam nobenih prijateljic niti prijateljev v službi, nekdo za katerega sem mislila, da je moj prijatelj, ne govori z mano, ne vem zakaj, njegov odgovor je bil samo “zato”.

Če je vedno isto,naredi drugače,da bo drugače vse skupaj.Ni se ti treba prodajat,samo vprašaj se,kaj se dogaja in kaj lahko spremeniš na bolje.Pa lep pozdrav od internetne prijateljice!

Lonesome

Saj veš kako pravijo:
“Vrabci letajo v jatah, orli pa ne.”

Lp, mah :-))

Draga Lonesome!

Zelo na kratko ste opisali svoje stanje, zato lahko odgovorim bolj na splošno. Kar precej ljudi je danes osamljenih – brez pravih prijateljev, prijateljic. Ste kaj brali druge teme na tem forumu, npr. Prijatelji, kje ste?

Imate najmanj dve možnost: lahko čakate, da vas bodo drugi “našli” in se smilite sama sebi. Lahko pa sprejmete stanje, kakršno je, in se odločite, da ga boste spremenili. Vzemite najprej sebe pod drobnogled: kakšen je vaš odnos do prijatljev, kaj sami naredite, da bi spoznali nove ljudi, kako je z vašo samozavestjo, kaj pričakujete od prijateljev, ali so ta pričakovanja realna in podobno.

Potem pa si poiščite takšne aktivnosti, kjer lahko srečate in spoznate nove ljudi s podobnimi zanimanji, ki vas bodo lahko povezovala.

Le pogumno naprej!

Boštjan Trtnik Šola čustvene inteligence http://www.cdk.si/sci

Si pomislila, da mogoče nimaš prijateljev zato, ker si jih tako obupno želiš?

Si mogoče pomislila, da bi te prijatelji (če bi jih imela) osrečili, ali pa, da bi ti dali smisel v življenju?… Nihče nas ne more osmisliti, če sami ne želimo.

Vse, kar potrebuješ, je že v tebi. Ko se boš imela dovolj rada, bodo tudi ljudje raje v tvoji bližini, ker jih bo privlačila tvoja ljubezen. Zdaj pa verjetno okrog sebe oddajaš čisto napačne signale za to, kar bi želela imeti.

Prični kaj ustvarjati, pa četudi kupiš paket das-mase ali pa barvice- četudi misliš, da nisi ustvarjalna, boš videla, da boš ob gnetenju ali barvanju počasi stopila v stik s svojo notranjostjo…

Uživaj v spoznavanju sebe!

LP, Amedea

vedno isto?….toplo ti priporocam knjige od Sanje Rozman:Sprememba v srcu, Peklenska gugalnica, Zaljubljeni v sanje.

Jaz sem vredna in se cenim in se imam rada, zato si ne dovolim taksnega obnasanja do mene. Imam meje. Kar mi ni vsec pri sebi, lahko strdim delom spremenim, seveda pa si najprej priznam problem.
Pa ti?

Srecno!

New Report

Close