Najdi forum

Ej Mis, točno tako se počutim.
Kar buljim v ta ekran in pojem “ko kreten”, nedaj bože, da bi “padel” v kakšno skrito kamero ali real tv. Bi rekli pri odmevih: “Sedaj pa poglejmo, kaj vse lahko povzroča vročina……!”

Ja, jaz se pa spomnim Španije, ko sva bila tam na enem večeru flamenca, pa so po uradnem delu, vrteli razno glasbo v tisti diskoteki. Ko je šef opazil, da nas je nekaj “slovenčkov” notri, nam je zavrtel Tajči. Se nam je utrgalo.

Hajde, da ludujemo ove noči,
hajde zaljubi se u moje oči,
tvoje su usne kao ćokolada,
to mi se dopada.

Hej mis, jaz pa predlagam, glede na tvoj nick, da nam budeš “Miss-Med.over.net”
Šta kažeš?
Još nisam video miss, koja toliko pjeva, bogati!!

Sašo, topila sem se, ko sem to brala. Zelo spodbudno mi deluješ in opisuješ. Prav privoščim vama. Sploh se mi pa najlepše zdi to, ko praviš, da ti zmanjka časa, da bi ji vse povedal.

Pozdravljeni vsi
Ko ste pa vsi tako hecni in face bom pa še jaz kaj dodala v hrvaščini.
1-Otišla si iz mog života nisi mi rekla ni zbogommmmm
oj joj joj kafanoooooooo-idem kuči pjevajuči.
2-Od rakije kuča poskakuje–a od vina cura ti je fina
3-Rako rako rako ja te volim jako a ti mene rako u jarak polago.
Hi hi hi hiiiiiiiiiii
L.p marelica

A jebiga stari, sve je jednom prvi put.Ja volim da pevam,pijem, ludujem, i. i .. vse ostalo.
Sprejmem da postanem miss, ampak samo v spremstvu mistra – in verjev ali ne izbran si TI.
Kraj kronanja??

Ja, po moje kar tam, kjer bo ta fuzbal tekma, ki jo je predlagal danes Primož.
Samo, ko bo kdo mene videl špilat fuzbal, me bo takoj vrgel s prestola, tako, da je bolje, da se držim odra in kakšno domačo s tabo odkrulim:

…..ma, ko mi tebe uze, misica!
uzela si suze, drugima!
Noćima je sanjam tvoje tragove,
kuda idu izgubljene djevojke?

Ti a vidš kakšn mir je nastopu po uni nevihti, nben z nbenmu več ne govori, edin nš sašo (e moj saša) še pet upa. Čestitam maš pa jajca. Js sm nardila tko kt bi vsaka pametna mš- potuhnla sem se in zej sam teb na skrivej pišem.

Piši počasi, ker ne znam hitro čitat.

Jest tole mal z zamudo berem in si mislim: zakaj je nekaj lepega napisal SAMO 1 TIP??? Ali se jim zdimo preveč čustvene (skupaj s takimi temami), ali nas imajo samo malo za zraven, nimajo nič lepega za povedat?
Jaz včasih tipu rečem za hec naj mi pove 10 stvari, ki mu jih je všeč na meni. Pa gremo: lepa, pametna, ujameva se v postelji, rad te imam. Pol se pa ponavadi neha. Groza, ane? Ampak zgleda, da smo res z drugega planeta kot oni. Ne, pardon, oni so z drugega planeta, hihi.

New Report

Close