Najdi forum

Tako je v večini primerov, ampak v ta forum pišejo – kot kaže – samo zelo
srečni. Iva.

Napaka. Na to temo odgovarjajo samo tisti, ki so srečni. Na forumu imaš pa veliko nesrečnih, ki na to nimao kaj dosti pripomniti oz. so se jim podrle sanje.

Jaz pa imam občutek, da je ravno obratno kot pravi Iva. Za to temo, ima kar prav, da izgleda, da se oglašamo zgolj tisti, ki se imamo za srečne. Na splošno za forume, pa se mi zdi, da to ne velja.

Tvoj komentar se mi zdi še najbližje povprečni vsakdanjosti. Večina ostalih komentarjev se mi zdi osladnih, nekako tekmovanje v leporečju.
Zakaj pa so ljudje v večini skupaj?
Zaradi navade, otrok, skupnega premoženja, udobja, lenobe, oblastnosti, nečimrnosti, malomeščanskega videza, strahu pred spremembo, odgovornostjo pred seboj in okoljem, finančno nesposobnostjo za spremembo…, nekateri pa celo iz ljubezni, a so, kolikor pač opazujem ljudi, bolj redke ptice.

Nekje sem nekoč prebral, da se človek skozi leta tako spreminja v pogledih, interesih…, da bi moral partnerja menjati na pet let, da bi bil zadovoljen. Zame to kar drži. Sicer ne menjam (tudi iz zgoraj naštetih razlogov) a tudi kakega pretiranega zadovoljstva v partnerstvu ni – zgolj povprečni zakon.

Se strinjam. Iva.

brez odvecnega folozofiranja, vse prav vse izhaja iz ljubezni:) ta je predpogoj za sreco, ker ljubezen vse premaga,vsa filozofija zivljenja je , ce se najdeta prava dva,potem nebi bilo forumov:)) za vse ostale, je pa, da se se poiscemo oziroma iscemo dokler ne najdemo ljubezni svojega zivljenja:)lep pozdrav vsem srecnim in zaljubljenim:))ostalim pa, sonce bo vsem posijalo, tudi nam:))

Zato ker gledava v isto smer.
lp

Ker je edini, ki mu popolnoma zaupam, ker se nanj lahko vedno zanesem, ker se mi misel na stare dni, ki jih bom preživljala z njim zdi pomirjajoča, ker me ničesar v življenju ni strah, dokler je ob meni in ker se samo ob njem počutim del neke lepe celote. Z eno besedo: ker je tisti pravi, je ljubezen mojega življenja.

Razmišljam,da verjetno vsaka velika zaljubljenost z leti preide v drugačno obliko.Tako,ko se zavedaš,da imaš nekoga ob sebi,opora,varnost…Imeti rad nekoga na tak umirjen način in vedeti,da se bo vedno vrnil k tebi,da se boš lahko naslonil nanj,ko boš to potreboval.

Draga Sasa.
Hvala ti za to vprašanje.
Ker mi je najlepši odgovor od Tine, se navezujem nanj.
Enostavno, pametne razlage zakaj ni. Verjetno je dejstvo, da smo vsi samostojne, odrasle osebe, ki, če nebi spoznale sedanjega partnerja, bi mogoče koga drugega, ampak če čebula nebi če imela, bila bi bula. Torej, zakaj, poleg ljubezni?
Ker mi nudi zavetje in skrivališče pred podivjanim svetom, ker stoji z obemi nogami na tleh takrat, ko sem jaz visoko v zraku, ker mi pošteno pove kaj ji ni všeč kar naredim, ker je tako salamensko simpatična ko se jezi ali je zaspana,
ker mi pomeni to, kar pomeni vojaku bunker, kar pomeni ribi voda ali notarju nalivka.
Všeč mi je, ker se lahko tudi skregam z njo, ker ni kot ponižni cucek, ki bi vedno sledil, ker ima ravno tako napake, kot jih imam sam.
Všeč mi je, ker mi prinese ocvrta jejca na oku v posteljo, ali mi zlije liter radenske v gate. Všeč mi je ker ni zavrta v postelji, ker skupaj poslušava Ano Pupedan, ker je bivacin za moje rane in železo za mojo kri, ker ima lepe, tople in velike oči, ker mi je še vedno najlepša p…a na svetu,
ker po dvajsetih letih odkar sva skupaj, mi še vedno, vsak dan, zmanjka časa za vse, kar se mi zdi, da ji imam za povedat !! Sašo.

Sašo, to si pa tako lepo napisal, prav tako se jaz počutim z možem.

Tole je najlepše, kar sem kdaj prebrala na forumu! To je ljubezen in človeku, ki ima to se ni treba bati ne sedanjosti, ne prihodnosti in njegov je cel svet!!! To vem iz lastne izkušnje…

Res je, Živa, velikokrat se tako počutim, kot praviš.
Kot sem rekel v nekem odgovoru prej, kot Leonardo di Caprio na kljunu titanika, da bi objel cel svet in kričal: “J’m the king of the woooooooorld!”

Želim si le, da bi imeli ljudje večkrat moč, ko smo potrti, slabe volje, ko imamo probleme, da bi se spomnili na to silno energijo, ki jo nosimo v sebi, da bi se spomnili na sočloveka, partnerja, prijatelja, da nam bo z veseljem ponudil roko v pomoč, ne pa da še nanj stresamo slabo voljo, da bi zmogli tisti “klik” k pozitivnemu, ker znamo včasih biti res kralji sveta. In to je to, kar premika gore, kar včasih še hudo bolezen premaga.
Da bi se trudili DELATI to, o čemer prevečkrat samo govorimo ali sanjamo.

Največji užitek mi je poznati ljudi, ki so polni energije, ljubezni, idej, mladosti, polni sebe, to je kot droga, od te sreče si najbolj zdravo “zadet”.
Vesel sem, da si iz tega filma, Živa, lepo se imej, Sašo.

Sašo!
Če bi meni to moj ljubi reku, bi mi to pomenilo največje darilo tega sveta. Naj to v taki obliki kot mi vidi tudi ona. Sebi in njej boš polepšal dan.

Sem že, Mis, sprintal. Pa je rekla, da saj ve, ma, da se vseeno tako lepo bere.
Res je, da je dovolj, da v srcu vemo, pa vseeno ljudje rabimo včasih tudi slišat. A ne? Povejta si kaj lepega za vikend, Sašo.

Neverjetno Sašo koliko pozitivizma seva iz tebe, kako ti tudi drobne, navidez nepomembne stvari, polepsajo zivljenje.

Mislim, da je s to tvojo izjavo ves ženski del foruma postal nor nate.. Vidiš dovolj je le par lepih besed, pa smo tvoje :)))
Ja prav imaš. Kar tiho smo, nič ne rečemo, ker enostavno mislimo, da partner to že ve. Po drugi strani pa strašno radi to slišimo. Se bom potrudla, pa mu bom kej lepga na ušesk zašepetala, zvečer ko bo čas samo najin..
Ej še nekaj.
Ajde da zapjevamo jednu našu, daj danas ti ideju koju…

Vidiš, meni pa muzika takoj omehča kolena.
Torej, glede na dejstvo, da je do mojega dopusta še kar nekaj časa, pa zaradi problemov v službi (nekaterih nenadejanih bolniških), grozi, da lahko tudi pade v vodo, je lepo, da si človek prikliče kakšno “s terase”. Oguljene, stare, stokrat prežvečen, a na terasah mediterana, ne gre brez njih…….mogoče……..

…..toliko sam, želio sreču, i ljubav do kraja….
….a ona je, ostala tamo, daleko od mene…

Zbog jedne diiiiivne crne ženeeeeeeeeee
Zbog njene divne crne koseeeeeee
Zbog jednog pogleda, divnog, u noči,
zbog obećanja, da će mi doći….

Tužan i sam, ćekam je ja…………

La, la, la, laaaaaaa, la laaaaaaa, la la la……

Jao stari evo bacam čaše tako si me pogodiv u srce s to pesmijo, ej pisarna je že čist u steklu.
Zej pa brez zezanja. Si me spomnu s to pesmijo na en dogodk k mij blo ful nerodn. Smo bli službeno v neki lepi gostilni, kjer so bili dalmatinski večeri. In takrat sem bla še črna (sedaj sem rdeča). In ne vem kuko ampak zgleda da sem “padla v uko” temu muzkontarju in ko je pel ta komad je pršu do mene me prjel za roko in hodu da ustanem, pa pev mi je ta komad. Sem kr ukp lezla, drugi so mu pa s ploskanjem še pomagal.. kriza.

Dolgujem ti še odgovor na tvojo pesem:

I tebe sam sit kafanooooo,
dabogda se ZAPALILA,
ona me je ostavila,
zbog drugog me napustila,
što mi radiš stano stano……

Po 5 pirih:

I tebe sam sit kafanooooooo,
dabogda se PROŠIRILA….

ej, zdej si pa meni zmehčal kolena, uffffffffffffffffff …

New Report

Close