Najdi forum

Mogoče bo pa Nigerijski princ z milijonom rupij tisti pravi. Nikoli ne veš!

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 5987, 28.09.2022 ob 00:42

Odgovor na objavo uporabnika
Nočna svetloba, 23.09.2022 ob 17:51

Pozdravljena. Ja..

Zgodba se je nekako potihem zaključila.. Bilo je še nekaj sporočil ampak dejansko nisem spraševal, kaj in zakaj se je zgodilo, da se je pogovor zmanjšal. Sem pa verjetno tudi sam malce kriv, ker nekako nisem imel kake pametne teme.. Plus tega sem imel ravno tisti čas določene stvari za urediti in so mi dejansko pobrale ogromno energije in nekako nisem bil pri volji za iskanje razlogov.. Vse enkrat mine, očitno..

Pozdravljen.

Hvala, za odgovor (nisem pričakovala, da si še tukaj in posledično nisem pričakovala odgovora, zato sem šele sedaj, ko sem v nočni, zašla sem).

Sama sem v enaki situaciji, kot si takrat bil ti (s tem, da sva se midva še slišala), zato tudi moje vprašanje tebi..

Koliko časa si pa potreboval, da si “izbrisal” in šel naprej?

 

 

Pozdravljena, sedaj pa tudi mene zanima kako se je razpletla potem tvoja zgodba?

Če si morda še tukaj.

Lep pozdrav

Odgovor na objavo uporabnika
Nočna svetloba, 04.11.2022 ob 16:23

Pozdravljena, sedaj pa tudi mene zanima kako se je razpletla potem tvoja zgodba?

Če si morda še tukaj.

Lep pozdrav

Pozdravljen,

si še tukaj?                                  (da ne bom odgovora podajala “v prazno”;) ).

Lp

Še vedno sem tukaj, poslušam tvojo zgodbo.

Jaz nisem moški in ce sem si s kom dopisovala, sem ponavadi izginila. Sploh če so bila pričakovanja, ker to čutiš kot pritisk. V reali je drugače in nimam problemov. Sem itak v vezi zdaj, je pa sicer toliko neprimerna, da iščem izhod ven. In to zdaj niti ni beg. Imamo pa žal različne travme, moje so kar hude, žal. Sem pa v nekem odnosu vedno fer.

Pozdravljena. Še sem tukaj in me res zanima kako se je odvila omenjena zgodba na tvoji strani? Ali si izbrisala oziroma odmislila?

Upam, da so se stvari morda obrnile.

Dvomim, da si še tukaj ampak vseeno sem še enkrat vprašal😉

Pozdravljen!

Hvala za vprašanje.

Moja zgodba.. nekako sem odmislila in, če sem iskrena mi je bil v veliko pomoč odhod v tujino, ker sem z le tem nekako “zamotila”.

Pa vendar, na trenutke se še spomnim, seveda se.. z vedenjem, da iz nasprotne strani ne bo “nič”. Najbrž tako mora biti 😉

Kako si pa ti?

Lahko noč 😉

Pozdravljen,

nočna svetloba.. le kje, le kje se potepaš? ; )

Zelo lepo je to slišati. Delimo si lepe trenutke tukaj ms forumu, čutimo se, razumemo. Uživam v tem varnem prostoru.

Sem v postopku ločitve, kar je najbolje za vse v tej zgodbi. Živim, svoje sanje, čutim, doživljam, sem v stiku z svojo žensko stranjo kakor tudi z moško. Podedoval bom kmetijo in sem se odločil da bo to moja zgodba. Imeti lepo domačijo, žal se žena ni videla v tem. Ampak to je v redu, vsi smo v redu.

Želim vam vsem lep nedeljski dan.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Nočna svetloba, 11.12.2022 ob 17:03

Zelo lepo je to slišati. Delimo si lepe trenutke tukaj ms forumu, čutimo se, razumemo. Uživam v tem varnem prostoru.

Sem v postopku ločitve, kar je najbolje za vse v tej zgodbi. Živim, svoje sanje, čutim, doživljam, sem v stiku z svojo žensko stranjo kakor tudi z moško. Podedoval bom kmetijo in sem se odločil da bo to moja zgodba. Imeti lepo domačijo, žal se žena ni videla v tem. Ampak to je v redu, vsi smo v redu.

Želim vam vsem lep nedeljski dan.

 

Pozdravljen.

Ne razumem te najbolje – kako v postopku ločitve? Si bil poročen in pričakoval od tiste “druge” kaj več?

Lp.

New Report

Close