Najdi forum

Našla si nekoga ki te privlači on ima pa veliko ženskih opcij to je pa to, deal with it našel je drugo.

Ponovno se oglašam tukaj glede zadnjega napisanega- da se je moja spletna prijateljica poonovno javila ter omenila, da pogreša dopisovanje in, da je čudno, ker se ne pogovarjava.. Nadaljevanje zgodbe – dva dni se je normalno pogovarjala nato spet izginila.. Mislim..

Kaj je z vami ženskami??

Če moški ne pretirava ni prav, če pretirava spet ni OK.

Kaj bi ve sploh rade?

Je to kakšno prijateljstvo, če ni odgovora na čisto normalno vprašanje?

Nihanje razpoloženja ali kaj je to?

6 mesecev pogovora vsak dan nato pa odrežete in to dobesedno brez razloga?

Si sočlovek oziroma sogovornik ne zasluži vsaj mogoče majhno pojasnilo zakaj se je zadeva obrnila? Ali preprosto bolj uživate, ko se nekdo obremenjuje ter sprašuje kaj je naredil narobe?

Čemu potem vsi ti dnevi?

Narobe svet.

Beremo “izgine moski” in potem beremo “izgine zenska”. A pa se nebi tisti, ki ne izginjati povezali? Ali je kombinacija tista, ki je vzrok izginjanje?

Tisti, ki je tako podel, da izgine brez vsaj vljudnega slovesa si se brce v tazadnjo ne zasluži več.

Moje skromno mnenje. Vsaj kanček manir je treba, pa rect adijo.

Ampak, kot je rekla ena, takšni imajo še in še oseb s katerimi si odpisujem in pol en manj… se ne pozna.

Odgovor na objavo uporabnika
Predsodki, 19.03.2022 ob 21:01

Beremo “izgine moski” in potem beremo “izgine zenska”. A pa se nebi tisti, ki ne izginjati povezali? Ali je kombinacija tista, ki je vzrok izginjanje?

Tisti, ki je tako podel, da izgine brez vsaj vljudnega slovesa si se brce v tazadnjo ne zasluži več.

Moje skromno mnenje. Vsaj kanček manir je treba, pa rect adijo.

Ampak, kot je rekla ena, takšni imajo še in še oseb s katerimi si odpisujem in pol en manj… se ne pozna.

Tovrsti osebki bi morali tudi nehat generalizirat in posploševat, ker niso vsi ženske/moški takšni.

In sveda get a life, kar pomeni, da pejd v lajf in pusti te nezrele internetne osebke pri miru, ne pa da namenjaš njihovi muhavosti čas in si razbijaš glavo, zakaj ne odpiše. Sej nenazadnje ti nihče ni dolžan odpisat, nista ne zakonca, ne v zvezi, ampak 2, ki se sploh v živo ne poznata, neznanca.

Dejstvo je, da smo v dobi digitalizacije. V njo spadajo tudi parčkanja oz. iskanje potencialnega partnerja. Menim, da spoznavanje preko neta ima svoje dobre in slabe lastnosti. Ni rečeno, da so tisti, ki brez obrazložitve prekinejo dopisovanje, narcisi itd, čeprav je ljudi z osebnostnimi motnjami ogromno. Če oseba brez pojasnila prekine kontakt, je potrebno to sprejeti brez zamere. Tako kot v življenju srečujemo ljudi, s katerimi se ne ujamemo, čeprav so nam všeč, tako je tudi tu. To, da pa naj ne bi vprašali drugo stran, kako to, da ni odziva, je pa zgrešeno razmišljanje. Dobra komunikacija je nujna in neizogibna. Ne se bati izražati naklonjenosti in zanimanja za drugo osebo, to je osnova vsake dobre potencialne zveze. Če smo že v osnovi v strahu in v vsakem vidimo grožnjo, potem moramo tudi sebe vprašati, ali  morda tudi nas pesti kakšna psihična motnja …

Avtorica članka še zdaleč ne držijo vaše trditve.

Veliko časa sem uporabljal te zmenkarske portale seveda so plačljivi. In lahko zatrdim da je bilo prav obratno.  Po mescu dni vsako dnevnem pisanju želiš osebo spoznati v živo na kakšni pijači in klepetu. Potem ti napiše da potrebuje čas. Verjetno da vsakomur pride čez glavo in se umakne tako sem se tudi jas in to ne samo pri eni. Saj sem začel verjeti da so vsi lažni profili.

Bolj dolgo ko si pisete, manjsa je verjetnost da s tega kaj bo.

 

Cimprrj v akcijo, pa s čustvi je treba bit odkrit. Če je prava bo vse ok, če ni pa greš dalje.

 

Pa ne smeš imet več trnkov hkrati, ker prava ženska rabi celega moškega☺️

Hja…tudi pri meni dopisovanje vsak dan v eno. 3x se srečava v živo. Pogovor o vsem živem,nič obvezujočega.

Uživanje v sproščenem.pogovoru in šolah.

Naenkrat tišini. In še več ne javi. Naj mu bo lepo. Življenje gre naprej in sem vseeno vesela,da sem imela čas spoznati nekoga,ki se zna pogovarjati in tudi zna bit humoren.

Je pa neprijetno in žaljivo,če nekdo tako mrkne brez razlage.

Sicer lahko pišem samo iz ženske perspektive ampak…če nam je moški na drugi strani tipkovnice všeč,si z njim ne bomo dopisovale 5.mesecev. Hotele ga bomo spoznati v živo. Čimprej.

Vse ostalo je nabijanje/dopisovanje ker se počutijo osamljene,ker so bile ravnokar zapuščene,ker prebolevajo bivšega.

Ne vem kako je pri moških,verjetno kar podobno. Edina razlika je v tem,da jih bo večina hotela samo sex asap…in ko tega ne bo dobil od vas,bo pisal naslednji,ki bo bolj radodajna.

A si kateri od vas sploh zaveda kaj pišete in kako vse skupaj zveni? Življensko čisto nepismeni.

Torej. Včasih si šel ven,spoznal nekoga,izmenjava telefonskih in čakanje. Če je poklical je,če ni ni.

Zdaj pa bi si vsi samo dopisovali,pisali romane in po 5.mesecih pričakujete,da pa bo iz tega kaj več?

Človeka,s katerim se v nekaj dneh dopisovanja ujamete,morate imeti možnost čimprej spoznati v živo. Če ne želi,očitno nista na dateApp-u iz istega razloga.

Odgovor na objavo uporabnika
zakajjj, 28.03.2021 ob 15:40

Že nekaj časa si piševa, v živo se še nisva videla. Sprva sva si pisala cele dneve, se zelo ujela, se hecala in flirtala en z drugim. Nato pa … tišina. Se ne oglasi več. Kaj se dogaja z vami moškimi. Kako lahko čez noč greste iz ene skrajnosti v drugo. En dan pišete dolge spise, osvajate, dvorite, še vprašate kdaj se bova v živo videla, potem pa čez noč tišina? Ta tišina zdaj traja že par dni. Kako naj odreagiram? Tip mi je še vedno všeč, želim si ga vsaj v živo videti, mogoče pa v živo klikneva, ampak nočem mu zdaj težiti dajva se videt, če pa je njegov interes tipkanja popolnoma upadel. Kaj bi vi naredili?
Hvala

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.

Tudi sama sem dozivela podobno izkusnjo le za razliko da sva s ogromno tudi slisala po telefonu. Res je znal z besedami. Izrazila sem zeljo da se vidiva v zivo, tako kot tudi on. Hvala bogu po treh tedih izgovorov in seveda se mi je ves cas oglasal notranji glas ki ga seveda nism poslusala, sem brskala in nasla njegovo ime in priimek ter kraj na forumu izpred skoraj deset let. No na koncu me je odslovil da je spoznal en dan nazaj drugo in kok je iskren da mi pove in izginil. Hja no pravzaprav mi je naredil uslugo. Definitivno pa se bom vec poslusala, svojo intuicijo. Vse dobro vam zelim

Saj si ne rabiš vsak dan pisati ne vem kakšnih romanov. Tudi v zvezi tega ne počneš. Moraš se tudi malo pogrešati. Odvisno tudi kaj sta se pogovarjala zadnjič..je bil prepir ali stavek, ki ne zahteva odgovora mogoče. Možno je tudi, da je takšen, da ima koga, ki mu je bolj všeč oz da si je dopisoval z večimi. Ampak ni nujno. Mogoče je vedno on tebi prvi pisal in vodil pogovor in mu je to “dopizdilo”. Razlogov je veliko. Če te ni ignoriral, ko si mu napisala kakšno pomembno stvar potem te ne stane nič, da mu pošlješ sms. Hej kako si, kaj počnes? Če ni odgovora potem veš na čem si. Ga lahko pozabiš. Če je zainteresiran ti bo zagotovo odpisal:)

Dopizdi ti do dopisovanje in sanjanje ko bi pa samo rad malo namočil.

Samo v opozorilo. Pisanje je veliko zanimivejše preden se spoznata. Velikokrat sledi razočaranje

Tip čaka, da vidi, kdaj bo odpisala, če ji je kaj do njega…. No potem pa ona tudi samo čaka. Potem pa ni nič…

Odgovor na objavo uporabnika
Nočna svetloba, 18.03.2022 ob 22:37

Ponovno se oglašam tukaj glede zadnjega napisanega- da se je moja spletna prijateljica poonovno javila ter omenila, da pogreša dopisovanje in, da je čudno, ker se ne pogovarjava.. Nadaljevanje zgodbe – dva dni se je normalno pogovarjala nato spet izginila.. Mislim..

Kaj je z vami ženskami??

Če moški ne pretirava ni prav, če pretirava spet ni OK.

Kaj bi ve sploh rade?

Je to kakšno prijateljstvo, če ni odgovora na čisto normalno vprašanje?

Nihanje razpoloženja ali kaj je to?

6 mesecev pogovora vsak dan nato pa odrežete in to dobesedno brez razloga?

Si sočlovek oziroma sogovornik ne zasluži vsaj mogoče majhno pojasnilo zakaj se je zadeva obrnila? Ali preprosto bolj uživate, ko se nekdo obremenjuje ter sprašuje kaj je naredil narobe?

Čemu potem vsi ti dnevi?

Narobe svet.

Pozdravljen.

Tvoje sporočilo sem prebirala danes ponoči, a takrat nisem pisala.

Pa vendar.. sedaj moram, ker me zanima kako se je razpletla tvoja zgodba?

 

Verjetno je bil prestrašen tlačan. Drage damice, samo princ je dovolj dober za vas. Ne obupajte! Ne se zadovoljiti z tečnim fantkom ki piše romane potem pa kot kafrica izgine. Počakajte na pravega modro krvnega prinzza. Trenutno imam veliko dela ampak vse ste vabljene k meni na tortico in čaj. Vse ste mi všeč samo ne povejte Meghan.

Verjetno gre za obrambni mehanizem splitting ali pa za narcisa ki vas je zavrgel. Toksično do konca. Ne priporočam. 

Pozdravljena. Ja..

Zgodba se je nekako potihem zaključila.. Bilo je še nekaj sporočil ampak dejansko nisem spraševal, kaj in zakaj se je zgodilo, da se je pogovor zmanjšal. Sem pa verjetno tudi sam malce kriv, ker nekako nisem imel kake pametne teme.. Plus tega sem imel ravno tisti čas določene stvari za urediti in so mi dejansko pobrale ogromno energije in nekako nisem bil pri volji za iskanje razlogov.. Vse enkrat mine, očitno..

Odgovor na objavo uporabnika
Nočna svetloba, 23.09.2022 ob 17:51

Pozdravljena. Ja..

Zgodba se je nekako potihem zaključila.. Bilo je še nekaj sporočil ampak dejansko nisem spraševal, kaj in zakaj se je zgodilo, da se je pogovor zmanjšal. Sem pa verjetno tudi sam malce kriv, ker nekako nisem imel kake pametne teme.. Plus tega sem imel ravno tisti čas določene stvari za urediti in so mi dejansko pobrale ogromno energije in nekako nisem bil pri volji za iskanje razlogov.. Vse enkrat mine, očitno..

Pozdravljen.

Hvala, za odgovor (nisem pričakovala, da si še tukaj in posledično nisem pričakovala odgovora, zato sem šele sedaj, ko sem v nočni, zašla sem).

Sama sem v enaki situaciji, kot si takrat bil ti (s tem, da sva se midva še slišala), zato tudi moje vprašanje tebi..

Koliko časa si pa potreboval, da si “izbrisal” in šel naprej?

 

 

Pozdravljena.

Na vsake toliko časa pa res malo pobrskam tule gor. Ni za kaj..

Ojoj potem pa ni najbolj prijetno, če je tako. Mogoče se pa kaj obrne na bolje.

Ne vem, kako bi se izrazil oziroma povedal.. Dejansko nisem izbrisal, še velikokrat pomislim na pogovor in to ampak sem se nekako sam osamil.. Vem pa tudi, da bi moral narediti kakšen korak naprej ampak ga nisem.. Konec koncev mogoče boljše tako, kot pa, da bi na koncu izpadel čudak oziroma malo sam svoj..

Vso srečo.

New Report

Close