Najdi forum

Leta nazaj je sodelavec in takrat popoldanski pivski kolega prišel v pisarno in začel razlagati, da se govori, da me bodo kmalu presedli v drugo nadstropje, kar pomeni, da odhajam nazaj na začetek, kjer sem začel  – torej nobenega napredovanja zame. Glede na premike, ki sem jih naredil me je to kar pahnilo v neko depresijo. Očitno nepotizem prevladuje v tej državi in ne kaj drugega. Obenem je pripomnil, da sem všeč neki sodelavki v drugem nadstropju naše firme, ki komaj čaka, da bom sedel pri babnicah. Za mojim hrbtom je javno razlagal, da ima ženska partnerja s katerim v postelji ni nič. Bojda niti 1×/teden ne sexata. Ima 2 otroka in naj bi se po njegovih lastnih besedah celo življenje gonila naokrog. Večkrat sem potem slišal, da se ta ženska kar javno hvali, da ona me bo pa urihtala. Moje poslanstvo pa naj bi namesto napredovanja bilo biti popestritev dekletom na tem oddelku. Totalna depresija, ko človek sliši da ga firma vidi kot dildo klovna kljub vsem trudom profesionalnosti. Sexa pa imam itak dovolj v privatnem življenju, kjer sem ravno takrat imel eno študentko iz biofaxa plus še eno gorenjko. Za vse skupaj me sprva ni ravno brigalo, ker sem itak že sklenil, da ne grem nazaj na oddelek, kjer sem začel. Dam rajši odpoved. Seveda me je takratni direktor moral pregovoriti, da me tam čaka več priložnosti…

In nato se je začelo. Takoj po moji selitvi so vsi akterji krenili v akcijo. Sodelavec je vsak dan prišel flirtati pred mojo faco z sodelavko, da bi me očitno zainteresirali ali kaj ? Sodelavka me je javno vsak dan vabila na razne pijačke z njenimi sodelavkami, da se lahko tudi pri njej kdaj ustavim, enkrat so celo poskusili organizirati izlet, da bi tudi jaz šel. Ko sem odbil to vabilo na izlet pa seveda niso šli nikamor. Seveda se niso tu ustavili. Za valentinovo so organizirali celo gledališko igro, kjer sodelavec javno vpije po celotnem oddelku, da se mu zdi da je ženska zaljubljena vame in ker naslednji dan nisem dal za kavo so me vsi od takrat naprej grdo gledali…potem sem imel sodelavko, ki je meni odraslemu moškemu javno razlagala da bi moral srčke narisati tej sodelavki, ona se je pa hihitala za ekranom in me gledala, kot da ji kaj fali v glavi. Ker mi je šla celotna drama že krepko na živce sem jih začel še bolj ignorirati in začel sem postajati vedno bolj depresiven. Niti ni problem, da ženska ni privlačna in je ne bi nabil kot je treba ampak ta nivo otročjosti in javnega dramatiziranja in zahrbnega šuhtanja kako okrog moje glave ustvarjati neke flirt igrice mi je tak najedal, da sem začel vsak dan po službi piti po 2-3-5-7 piv. Za povrh vsega je ženska še best frendica moje šefica, ki je zaslužna, da sem končal po nekaj letih tam kjer sem začel. Očitno ta sodelavka in njene kolegice niti ne vedo da je ta sodelavec, ki je pomagal pri teh dramah že pol leta pred tem povedal, da je ženska zagledana vame tak da ne vem zakaj sta morala flirtati pred mojim obrazom in prirejati cele gledališke igre.

Mislite, da so tu končali ?

Začelo se je dogajati, da so me javno začeli spraševati če sem gay ? Nekdo mi je omenil, da so govorili, da sem swinger in da uživam kokain in da jemljem podkupnine pri sklepanju poslov, da sem neprijazen, aroganten, šrktica, pizda, brez srca,… ?  Wtf ?

Najmanj 5× so me kar javno sredi mestnega lokala, kamor sem zahajal spraševali, če mi je ta ženska všeč in zakaj je nočem vsaj pofukati ?

To še ni bil konec…Sem bil povabljen na popoldansko pivsko zabavo v zgornje nadstropje…ko sem prišel tja je bil pa zopet samo ta sodelavec v pisarni, ki me je začel obtoževati, da se mu ženska smili, ker je nočem povabiti na kavo…

Ker me je do konca razfukal s tem nenehnim provociranjem sem popustil in jo dejansko povabil…

Ko sva šla pa na kavo je bila pa dolgočasna in prav nič flirtajoča, niti nisem vedel kaj govoriti. Moj cilj je bil, da ji plačam za kavo s katero so mi morili 4 mesece skupaj.

No naslednji dan se je pa hvalila naokrog, da mi je kajlo zabila ta isti sodelavec se je pa hvalil čez 1 mesec, da jo itak on žge in da sem jaz čudak, ki gleda v številke cel dan. Zopet me nebi kaj dosti brigalo in sekiralo, če ne bi opazil, da potem dogodku nobena sodelavka ni bila ravno prijazna do mene. Ko sem dobil višjo plačo so me zbadali, da sem pa res prasec če celemu oddelku ne častim. Ko sem jih pa povabil so me pa vsi skenslali in sem sam s sabo proslavljal tako kot vsak dan. 1-2-3-4-5 pivov in več + Ena škatla Marlboro Mix…Nekoč sem imel čudovito službeno življenje, super odnose, strasten odnos do dela in z eksplozijo energije prihajal v službo. Po vseh teh dramah in kolobocijah in negativnih govoricah, ki so jih širili o men pa mi je vse padlo…Odnosi so zaradi teh igric te sodelavke, njenih frendic in tega sedaj že bivšega kolega tako deteorirali da sem na koncu celo podal odpoved. Pred tem sem vsaj 1000 poskusil, da bi me prestavili kam drugam pa brez uspeha. Postavil sem si celo cilj. Preden grem iz firme bom zanalašč uresničil vse njihove želje. Vsem bom ponudil, da lahko pijejo na moj račun, 10× bom to žensko povabil ven, narisal bom jim srčke al karkol že hočejo in se sam slej ko prej umaknil iz firme, če me že tak sovražijo.

Ne razumem zakaj ljudje to počnejo ? Je še kdo doživel takšno spolno nadlegovanje, šikaniranje, mobing ali kako bi temu rekli ? Niti ni keč, da ko sem žensko prvič videl ni dvignila utripa in je bila kemija izjemna in bi se kaj precej eksplozivnega lahko razvilo, ampak je potem zbledala ob teh igricah, gre predvsem za dejstvo, da ne razumem, kako so lahko ljudje tako obsedeni z iskanjem neke pozornosti in igric in s tem uničijo nekomu delovno mesto. Kakšno bedno življenje imajo ti ljudje, ki so konec koncu več ali manj vsi v  partnerskih zvezah z mladimi otroki.

Danes po 4 letih sem se jedva rešil težav z alkoholom in cigareti, ki sem jih takrat pridobil. Vsi ti očitki, grdi pogledi proti meni, da sem prasec, naslednji dan pička, gay in potem zopet arogantnež, ki noče neke sodelavke pofukat so pustili posledice. Pred tem sem bil človek, ki je v življenju treniral 6 vrst borilnih veščin, tekem maratone, osvajal športne turnirje in vsak dan bral knjige in delal rekordne rezultate v službi. Včasih še vedno razmišljam, da sem kaj sam kriv…včasih bi vse postrelil…

Nič ne de…danes jaz čudak in genij za številke služim 3× višjo plačo pa občasno me kak kadrovnik od Elon Muska pokliče,… žensk mi ne manjka, upam pa da letos ali pa naslednjo leto spoznam eno bolj resno, ki jo bom vzel sabo…se ve kam…

Poslušajte Paul Kalkbrennerja, vztrajajte pri viziji samega sebe in se vidimo,…LP

Nic se sikirat. Vazno da si se rešil alkohola in cigaret ter si pridobil zdravo življenje. Vsi smo si razlicni. Gres naprej al z mobingom na delu ali brez njega. In koga briga koga bos danes položil. Sej je tvoja stvar, to imej u glavi. In ce te kdo vprasa”ja no, kako pa je bilo danes, ali si jo polozil, ali si gey ali prasec”

Enostavno vse je res in jaz sem super, oni pa naj si mislijo ali si jo res položil ali ne…in ali si res gey ali hetero ali ne..dej jim razmisljat..ljudje radi slišijo, privošči jim ti 🙂

New Report

Close