Najdi forum

Začnem 20. 8. Se kdo pridruzi?

Dopolnjujem:
bubica 33 (165 cm) 98,2 kg
kilogrami110 (165 cm) 109,2 kg
1985
nezika29
kaj pa jaz?! (170 cm) 105 kg
angelika 1975
sapraMISKA
martinka (173 cm) 91,7 kg
saska7735
Natka102; 101 kg
Sončnica 88; 92,9 kg
Grozdek (170 cm) 56,8 kg
Sophie19
florasofija (164 cm) 68,7 kg
perchy
Miis (165 cm) 80 kg (po občutku:))
čč (170 cm) 85 kg
Legica (176 cm) 95,5 kg
wwww (164 cm) 66 kg
PolnaLunca
Duracell (165 cm) 89 kg

Ojla, se lahko pridružim tudi jaz?
Velika 162 cm, tehtam 89 kg ( 10 kg sem že izgubila), stara 46 let.

Pozdrav vsem!

Zdravo.
Sem vesela,da sem naletela na tale forum..Tudi jaz sem začela danes.
(sem na mesno zelenjavni hrani od danes naprej)
166 cm/104,5 kg. Torej do drugega ponedeljka veliko vztrajnosti vsem skupaj.L.P.

pozdravljene,
no za v razpredelnico še jaz dodam moje podatke
starost 35 let
teža 14.5.2012 – 94 kg
višina 157 cm
teža 20.8. – 65,3 kg
Za skurit jih imam vsaj še 5.
Pa vsem želim srečno na naši zastavljeni poti

Jaz samo dopolnjujem svoje podatke:

Natka-168cm-46 let-101 kg na Dan 20.8.2012-

Bi bilo fajn vpisovati v kako tabelo, da bo bolj razvidna razlika po tednih. Je katera vesca teh opravil?

Sem dons pršla do ene vage in popravlam podatke:
82,2kg Še slabš. :))

Zgleda, da bom morala tudi jaz po baterije za vago..Čeprav me je kr strah soočenja..

Živjo!
Kaj mislite, a za čvek odpremo ločeno temo, pa je ta le za statistiko ali ne?
lp!

V treh mesecih 30 kg? Čestitke za neverjetno izgubo kg in prosim, če lahko svojo metodo deliš z nami, ki nas taka pot še čaka.

Ah, kaj pa vem Legica xy, meni osebno je vseeno tudi če je tukaj gor oboje, torej da pišemo statistiko in še kakšne nasvete.

Sem tudi opazila sasko in njeno neverjetno izgubo kil, wow 30kg v 3 mesecih, svaka čast. Sama sem izgubila nekje isto v 3, 4 mesecih 16 kg. Samo sem res počasi hujšala in nenačrtovano. No sedaj izgubljam še te 3, 4 kile. Zadnje kile, ki kot vemo gredo težje dol.

Pozdravljene!

Tudi jaz se vam pridružim –
stara 33 let , 172 cm, 93 kg. Do novega leta moj cilj – čimmanj kilogramov. Upam, da mi tokrat uspe.

A nam razkriješ tehniko hujšanja?

To mi je super!! Jst si vedno zadam številčni cilj in potem sta dva scenarija:
1. če mi USPE dosežt, potem padem nazaj na stara pota, ker pač vidim, da je to ful lahko in bla bla bla bla;
2. če mi NE USPE dosežt, potem padem nazaj na stara pota, ker pač vidim, da mi tako ali tako ne bo uspelo in bla bla bla bla;

Čestitam!

Pozdravljene!

Vidim, da ste že pridno začele. Jaz sm se šele danes registrirala in bi se vam rada pridružila.
Moje številje:
višina – 168cm,
teža – 90kg
starost – 26.

Moj cilj je izgubiti 30 kilogramov.

Nekatere ste izgubile že kar nekaj kilogramov. Imate kakšen pameten nasvet?

No pa veselo na delo 😉

sarah26, pri meni se je premik v glavi zgodil nekje pozimi, v bistvu že tam januarja sem se imela poln kufer, slabo sem se telesno počutila.

Enostavno se moraš disciplinirati, imela sem pa 10 dni nazaj en teden ko sem se prenajedala, še sedaj to obžalujem, sem čisto padla nazaj v stare navade. Tako da jej redno najmanj 3 obroke dnevno. Kalorijska redukcija mora biti, saj ko se ti želodec zmanjša je potem že lajže.

Pa en nasvet ki meni pomaga:

Recimo če imaš možnost doma v hladilniku, shrambi ne imeti nobenih sladkarij, čipsov, nobenih takih dobrih stvari. Ker potem vsaj pri meni je tako se začnem prenajedati. Osebno kupim samo tisto kar rabim še točno odmerjene količine tako da nič ne vržem preč.

Živjo,

tudi jaz se vam bi pridružila:

je pa takole:

stanje po dopustu: 90kg
zdaj: 87kg
željeno: 65kg

v bistvu ko bom na 70kg bom že ful vesela…je že kar nekaj let od takrat;)))

Se pa nameravam držati parih pravil:

– popiti vsaj 2l vode
– jesti vsaj 5x na dan
– kombinirati OH in B
– več sadja in zelenjave
– čimmanj sladkarij
– čimmanj kruha
– brez večerje (po 18. uri)
– več gibanja

in to je to….sigurno deluje, če se držiš pravil…samo voljo rabim

Pa na rekreacijo ne pozabimo. Ampak tako, zmerno. Klasična napaka je začeti športat kot zmešan, vsak dan in na ful. Počasi, postopoma.
lp!

Zdravo!!
A se vam lahko pridružim?? Sem včeraj začela dieto in danes kot nalašč najdla tale forum, da mi bo malo pomagal.
Odločla sem se za montignacovo metodo hujšanja…sem z njo že shujšala 6kg.
Zdaj sem jih pa spet 3 pridno dobila.
Velika sem 173, imam 65 kg in 21 let.
Rada bi prišla vsaj na 60 kg.
Če bom kaj grešila vam bom pa povedala, da me boste lahko kregale pa bom bol pridna 🙂
Lep dan in bodite pridne!!

Kako športate pri tej vročini? Oziroma KAJ športate? Še vedno pa me zanima, kaj menite glede milerjevega beljakovinskega šejka…

Jaz nič ne športam poleti, ker ne prenesem vročine, Začela bom postopoma športati enkrat jeseni ko spravim na 53kg, pa ko se ohladi malce.

New Report

Close