Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Zdravo življenje Gibanje, oblikovanje in krepitev telesa začetek hujšanja-se kdo pridruži

začetek hujšanja-se kdo pridruži

BibaVI, ustavi konje, ti si edina tukaj, ki kažeš želje po kreganju 😉

Če ti kdo kaj dobronamerno svetuje, še ne pomeni, da se zgraža…. In ni treba takoj v napad… Sprejmi nasvet ali pa ne. Konec koncev – odločitev je vedno tvoja.

gfd a vidiš so taki kot si ti zaradi katerih se kregarija začne, ko morejo k zadevi ki se jih sploh ne tiče pristaviti svoj lonček. mene osebno ni zmnotilo nič drugega kot to kako je sporočilo napisano, in ni bil videti kot nasvet. in ne ni mi do kreganja, tega je že dosti po svetu, mi pa ni ok da nekdo misli da ima samo on prav, in da so vsi drugi v zmoti, vse kar sm tam zraven povedla je blo to da se pač vsak loti dijete na svoj način, na tak ki misli da njenu ustreza in da se ga bo lahko držal.

BibaVI, tebi pa res ne moreš nič reči, ne ga bi…
Eh, pozabi!
Vso srečo na tvoji poti!

No pa še malo poročanja glede dijete:
mislim da sm se zadnje dni kar dobro držala 🙂 edino zajtrki mi nekako ne uspevajo, ne da ne morem jest, ampak enostavno mi zmanka časa, ta mesec mam še kar natrpan urnik, ker so mi na faksu ostali še nekateri izpiti, in ker se jih želim čim prej znebiti, sem skoraj vsak drugi dan na faksu :S. poskušam vmesne malice nadomestiti s sadjem, kar je zame že veliki uspeh, saj sadje enostavno sovražim, nikoli ga nism marala, in jem zelo malo vrst sadja pa še to bolj pod prisilo. mam pa po drugi strani zelo rada skoraj vso zelenjavo, tako da si pri kosilu poskušam privoščit čim več zelenjave. drugače pa sem ZELO omejila sladkarije, tako da sem si danes privošila samo en košček čokolade 🙂

začetek je vedno težak, a je vredno vztrajati.

Lep pozdrav punce pa veliko volje za vztrajanje vam želim 🙂

če ne želiš izmenjave mnenj, pač ne prideš na forum, a ne?

Biba čisto prav imaš. Eni pač iz dolgega časa pišejo bedarije. Glavno, da same vemo zakaj smo se pridružile tvoji temi. In ker smo vse že bile v podobnih situacijah in ima sigurno vsaka svojo izkušnjo si jih pač želimo deliti in tako pomagati druga drugi in se motivirati… Saj pa nihče ni pisal v smislu ja zdaj bi pa rada v enem mesecu 15 kg zgubila… Mi le vztrajajmo pri svojem pa bo o.k. Sicer pa se vrjetno vtikujejo ljudje, ki nikoli niso bili v podobni situaciji….

Le pridno naprej punce in delat tisto za kar vam telo govori da mu dobro dene in ne kar drugi govorijo da je dobro. Prisluhnit samemu sebi se mi zdi najbolj važno!

Lep sončen dan! Naj bo uspešen! 🙂

Živjo čeče:)

Evo men dnevi kar lepo tečejo -od telovadbe tek oz. hribi, pa tud pri hrani lepo pazim. Tako da rezultati morjo bit:)

Zdaj se moram še zmotivirat za učenje, me izpiti še kar čakajo.. To je tako kot s kilogrami, sami nikamor ne gredo:)

Lepo se imejte!

Pozdravljene dame 🙂

Neja pridna !!!:) dobra si da utegneš še umes telovadit, jaz mam danes po 2 tednih komaj da ves dan fraj, jutri pa sept začnem z učenjem, če bo vse po sreči samo še ta teden ki prihaja, drugače pa še en teden več. Poskušam se pa čim bolje paziti pri jesti, a je pred izpiti tudi kar hudo, kr mam zelo grdo navado da ko sm živčna jem, in to čisto podzavestno sežem po hrani, tako da se šele po polovici spraznjenih keksov (ali čokoladi,…) zavedam kolko sm pojedla. Tako da bom res srečna ko bo to zamano.
Upam da bo še več dni kot je bil danes, tako lep sončen, mam kr več veselja pa energije za kaj počet, sploh me ful vleče vn, ali na kak sprehod, ali da se zunaj s kakšnim športom ukvarjam. Tudi kar več energije imam da se kar lahžje držim pri hrani:) Sicer mi je tudi drugače jesen najljubši letni čas.

Lexy na tisto se ne oziraj, pa bo. Me vemo kak in to je važno 🙂

Lep podrav punce, čim več energije, pa ne zgubit upanja, pa upajmo na še več takšnih lepih sončnih dni kot je bil današnji 🙂

Tudi jaz se pridružujem vajini skupini! Upam da uspem! Enako želim tudi vama… Do zdaj mi je uspelo izgubiti 3kg…. Me pa čaka še nekaj dela…..

Živjo punce.

Kako kaže? Jaz se še kar trudim. Malo me pa čas preganja, tako da mi ne uspe vedno poročat.

Me pa zanima kolikokrat se tehtate… Enkrat tedednsko, vsak dan, mesečno? Sama razmišljam, da je zame najbolše 1x tedensko, ker če se vsak dan mi teža malce niha -in če slučajno pokaže tehtnica več kot dan prej.. ajjjeej 🙂 Tedensko pa menim da nimam kaj zgrešit:)

Trudit se še naprej, da bomo zadovoljne s sabo!!

Lepo se imejte

Pozdravljene!

Napredujemo počasi a vztrajno!:)

Najpomembneje se mi zdi paziti na hrano, koliko jem in kaj jem…. Seveda pa poskušam vsaj pol ure na dan nameniti tudi telovadbi…. Najraje kolesarim, grem na kakšen daljši in hiter sprehod, kadar pa vreme ni primerno doma delam vaje (počepe, trebušnjake) in vadim na orbitreku.

Tehtam pa se enkrat na teden… Tako se mi zdi najbolje saj teža med posameznimi dnevi zares niha…

Kdaj pa kdaj je malo težko, vendar ko vidiš rezultate, četudi le pol ali en kilogram manj na tehtnici, mislim da je vse poplačano.

Vzrajajte še naprej in poročajte o rezultatih.

Lp

Assica super si:)

Sama sem zadnje dva dni malo popustila (vpliv lune, izpitov itd.. ). Nevem, ampak dobila sem tako močno željo po sladkem kot že dolgo ne (ampak res dolgo). Sem se pa odločila da jutri zopet začnem takokot sem se zamislila. Kot pravijo: izgubljena bitka še ne pomeni izgubljene vojne:)

Tako da punce glavo pokonci, pa bo:)

Pozdravljene punce,

tudi jaz zdanji teden nism bila preveč uspešna 🙁 bili so še zadnji izpiti, in že to pri meni sproži nervozo in takrat samo jem. bila sem tudi v študentu, kjer so popravljali kuhinjo plus tega da sploh nism imela časa za kuhanje.tako da mam trebuh kr lepo napet. vem sama opravičila. sem pa zato zdaj konec in lahko še uživam zadnje tedne septembra do oktobra. in se prav veselim že da bom mela čas za malo več športa, kr enostavno ne morem več sedeti, me že od tega prav vse boli. tako da upam na lepo vreme, da bom lahko kar se da veliko zunaj.

držte se, ne omagat 🙂
lep pozdrav

Pozdravljene!

nejaaa in BibaVI upam, da vama je z izpiti vse dobro zlavfalo…. Da bodo tudi tam rezultati dobri.

Drugače pa jaz še kar pridno vztrajam… koliko pač gre. Res pa je da me kdaj premami in pojem kak bonbon, dva tri …:) Pa mislim, da to ni nič takega. Malo je pa treba grešit. Drugače pa v torek je čas za tehtnico, da vidim koliko bo pokazala…. Upam da kaj manj! 😀

Danes ob tem odličnem vremenu pa zagotovo pade dolg sprehod ali kolo….

Uživajte in vztrajajte še naprej!

Pozdravljene!

Tudi mene je zadnji teden malo zgrivalo in sem kar pridno grešila zaradi česa mi je sedaj grozno hudo! 🙁 Najraje bi sama sebe prebutala!!! In mislim da je v tem največji problem (vedno ponovno zapadanje v stare vzorce). Sem pa vseeno vztrajala vsak dan pri 30 minutah na sobnem kolesu in 100 trebušnjakih, včeraj ko je bilo super vreme pa sem po dolgem času spet bila na kolesu in prevozila 34 KM na kar sem kar ponosna. 🙂 Upam, da mi uspe še kaj več športat in misli odvračat od pregreh in da bo počasi lažje… 🙂

S kakšnimi športi se drugače kaj ukvarjate? Pri katerih imate občutek, da ste največ naredile zase? Pri meni sta to orbitrek in aerobika.

Lepo pozdravljene in pridno naprej! 🙂

Saj bo, samo vztrajat je treba:)

Meni se zdi, da največ naredim s tekom -ampak grem premaloooo krat. Drugače pa zelo rada grem v hribe, pozimi pa upam da bo v naših koncih kaka aerobika ali kaj podobnega.

Jah tale tehtanje… Tudi sama sem se odločila, da je najboljši dan za tehtanje torek – upam da bo čimveč veselih torkov in nobenega slabega:)

Trenutno sem na istem kot pred 14 dnevi (zaradi mojih veeelikih pregrehov nazadnje). Imam pa (vsaj tako mislim)realne cilje glede hujšanja, kar pomeni 1-2 kg na mesec. No saj tako so mi šli zadnji 4 kg dol. Počasi a za ziher:)

Sporočte kako vam gre, pa lep pozdrav!

Pozdravljene!

Danes je bil dan za tehtanje in da se malo pohvalim, uspelo mi je izgubiti dodatna 2kg. Se pravi vsega skupaj že pet. To mi je uspelo v slabem mesecu in pol. Tako da upam da bo šlo tudi naprej tako.
Ne bom rekla da je lahko, ni pa neke grozne panike. Le kakšnih sladkarij ali čipsa se mi kdaj zares zlušta a se mi je uspelo do zdaj kar upreti, ko me zagrabi.

Drugače pa jaz najraje telovadim na orbitreku ali pa grem na kolo. Orbitrek je super da se dobro spotiš, medtem ko kolo ni tako zahtevno. Na orbitreku ponavadi telovadim 25-30 minut, potrudim pa se tudi da potem naredim vsaj 50 trebušnjakov, nekaj počepov in drugih vaj. Te telovadbe je ponavadi za okoli 15 minut.

Lep pozdrav vsem in upam, da tudi vam čim bolje uspeva! Poročajte o rezultatih in pridno vztrajajte! 🙂

Živjo punce!

Tudi jaz bi se vam pridružila. Imam cca. 10 kg viška. Naj vam povem, da nikoli ne jem veliko, res pa je, da imam zeloooo rada sladko. Torej, to je črtano iz jedilnika. Je pa res, da bi me moral nekdo zbrcat, da bi začela migat.

Držim pesti za vse 😀

Pozdravljene,

zadnja 2 tedna se nism nič kaj javla, brez skrbi nism se vdala, samo zaposlena sem bila tako z izpiti, je blo še kr napeto, posledično je bila tudi moja prehrana takšna da ni bila najbolj redna ali zdrava. Shujšala sicer nism, a že to mi vlko pomeni da se nism zredila, torej teža ostaja trenutno ista. No trenutno sm bolana, to vreme nam je dalo hudiča pa pol a ne? Prehladi pa gripe se kar hitro širijo, tako da jaz sem ena srečnica ki me je nahod priklenil na posteljo :S dobro je le to da nimam prav apetita 🙂 oz. ga še vedno imam ampak vlko ne morem pojesti. me pa jezi da zdaj ko se je vreme izbolšalo niti ven ne morem it na sprehod, ali kaj drugega ker sem čisto brez energije. bom se pa šla jutri fajn na sončka vem uležt, pa makr si kr deko zraven vn nesem.

Lepo bodite punce, pa še veliko sončnih športnih dni vam želim.

Pozdravljene!

Kako kaj napredujete? Upam da ste bolj pridne kot jaz, ki sem zadnje nekaj dni bolj kot ne prelenarila, praznovanje v družini pa je bilo krivo, da sem si privoščila tudi kaj sladkega:(:D….
Malo so bili krivi tudi živci, ker me je neka stvar popolnoma vrgla iz tira… Vendar je zdaj že bolje in se počasi vračam na staro pot in bom spet bolj pridna….

Trudimo in vztrajajmo še naprej!
In upam, da vam poplave niso povzročile prehudih skrbi!

Lep pozdrav

New Report

Close