Najdi forum

Začela z novim letom

Tudi sama opažam podobno. Mož mi je, ko sva šla to pomlad prvič skupaj kolesariti, rekel, da ne bo več z mano kolesaril, ker tako divjam 😉

Pa da ne bo pomote – ni brez kondicije, ker je, za razliko od mene, vsa ta leta 3x tedensko skrbel za kondicijo, jaz pa sem začela lani poleti… A vmes je bila zima, ko sva se vsa zase rekreirala na orbitreku (jaz tudi na sobnem kolesu) in očitno sem res kar dobro pripravljena.
Ker letos načrtujeva tudi na dopusti veliko kolesariti, sem mu morala obljubiti, da bo tempo tak, da bo vmes še kaj videl ;)))

Kako ste kaj, punce?
Zame je strašno športen vikend, kolesarjenje, fitnes. Spet dobivam nekaj starega zagona in discipline tudi pri prehrani. Če bo šlo tako naprej, bom mogoče pa le prilezla na 90 kg v tem mesecu…
lp vsem skupaj!

Živjo,

Kolko si že shujšala od novega leta? Tilčka, ki ji nikoli ne uspe…wtf

Živjo, punce, evo, vstajam od mrtvih :-)) Kje ste, kako ste?
Jaz sem še vedno na svojih 93 kilcah, ohranjam težo, dol ne gre. Fitnes sem prenehala obiskovat, sedaj zunaj kolesarim.

lep pozdrav vsem skupaj!

Tud jaz menda čuvam svojo težo kot zaklad 😉 Ne dam dol 🙂
Saj prehranjujem se zdravo – kar me očitno matra pri nehujšanju je pivo (vsak dan cca eno malo), ki ob obilici dela paše ko hudič, pa to, da aktivno nič ne športam. 8 ur sedenja v službi, popoldan ca. 6 ur dela doma, potem padem ko klada.

Živjo!
Evo, spet sem prišla iz ilegale. Kil imam še vedno isto, 94 kg. Pred pol leta jih je bilo 7 – 8 kg več, še vedno imam ITM 30, torej cca 17 kg preveč. Če gledam optimistično, se nisem zredila nazaj. Dosti športam, predvsem kolesarim veliko. Sedaj pa se bom spet bolj disciplinirano vzela v roke glede prehrane, pa mogoče do jeseni še nekaj kil dol pade.

Upam vsaj…

Pozdrav vsem!

Moram se pohvaliti, da mi je uspelo shujšati 10 kg do poletja, kar je bil moj cilj. Sedaj že en mesec težo vzdržujem.
Rada pa bi spravila dol še 5 kg do konca leta….vem, da bodo šle te zadnje kilce najtežje dol…predvsem se moram bolj posvetiti športu!

Bridget čestitam!!! Jaz sem imela dolgo pavzo, kako kilo je šlo nazaj. Zdaj sem pa spet začela in sicer še najbolj z miganjem, pri hrani nisem tak dosledna.

Bravo, Bridget!

Od zadnjega javljanja je šlo dol 1,1kg. Sem bila prav vesela. Do morja bi rada še 2,6 kg, časa pa imam tri tedne. Če mi rata 3,1 kg sem pa že med normalno prehranjenimi 🙂

Pozdravljeni,

se ne oglasim kaj dosti, a to ne pomeni, da sem vrgla puško v koruzo ;o)
Zelo me veseli, pa tudi spodbuda mi je, ko berem kako ste uspešne in kako se veselite vsakega, še tako majhnega napredka. Prav je tako!
Pa da še jaz povem kako mi gre. Od novega leta sem shujšala 12kg. S tem sem zelo zadovoljna, sploh pa ker sem si poštimala prehrano in vadbo. Do konca leta pa imam v planu še 10kg in mislim, da bo to kar lep rezultat. In pol bom na pol poti. Hecno, prej sem bila nestrpna in vedno se je sfižilo, sedaj pa pustim času čas in gre …

bravo Bridget Jones, Fanina in Kroglica!
Obvladate, ni kaj.

Pozdravljene!

Čestitke vsem, ki vam uspeva!

Ja, tukaj ena, ki je vstala od “mrtvih”. Spet se tudi jaz trudim, in zaenkrat kar nekako gre. Sem pa bila spet čisto na začetku, pravzaprav sem še bolj kot ne, zato se ne bom kaj pretirano hvalila. Tokrat imam res voljo in malo bolj trmasta sem postala v zvezi s tem, verjetno pa bo pomagalo tudi to, da se je tudi mož končno odločil, da mora nekaj naredit zase (KONČNO)! Saj se še spomnite tistih sendvičev s katerimi je rad opletal okrog mene zvečer? No, zdaj so odpadli z jedilnika, meni pa ne delajo več “luštov”. In tako je tudi on izgubil že nekaj kilogramčkov, jaz pa imam občutek, da imam podporo tudi doma.

Torej – oglasite se kaj punce – tudi tiste, ki ste morda malo obupale.

Lep, sončen pozdravček vsem!

P. S.
Legica – kako kaj tvoj načrtovan kolesarski podvig? Je že dosežen?

Oj, punce!
Tolažim se, da so mišice težje kot špeh :-)) ……….. športam kot še nikoli, kile pa stojijo. Belouska, vse gre lepo po načrtu, podvig je čez slab mesec. In glede na vse doseženo v zadnjih mesecih vem, da bo šlo. Zato bom sedaj več energije oz skrbi namenila prehrani, saj vem, kje ga lomim.

Super, da so sendviči izginili, Belouška!

Dobro jutro!
Sedaj začenjam z bolj disciplinirano prehrano. Spet solatke za večerjo plus jajca ali sir ali meso….. Res neverjetno, od novega leta sem izgubila 7 do 8 kil. Pika. Konec. Tudi grama ne več.
Športam blazno zavzeto in disciplinirano, na postavi se mi lepo vidi, zašpehanih kolen ni več, celulit praktično zginil, vse je čvrsto …….. ampak trebuh je še kar ogromen, stegna zajetna. Edina rešitev je torej prehranjevanje. Cilj mi je do novega leta (4 mesece) zgubit naslednjih 8 kil.

Kako gre kaj vam? Ste čez poletje kaj izgubile ali kaj pridobile (razen barve)?

Legica – res te občudujem! Kako si disciplinirana glede gibanja, rekreacije …! Mislim, da se ne rabiš nič kaj pretirano sekirat, če teža trenutno stoji – to, da ni celulita, maščobnih blazinic … – to je že lep rezultat!!! in to, da ti je uspelo to težo ohranit! Saj vsi vemo, da shujšaš še nekako, ampak obdržat potem to težo!!! To je problem! Tako da …. Bo že še šlo. Lepo nadaljuj tako, kot si si zadala, pa bo. In poročaj spet – saj veš, da si nam pomemben motivator!

Sedaj – na podlagi tvojih izkušenj – komaj zares verjamem, da je celulit in maščobne blazinice okoli kolen sploh možno odpravit. Včasih sem bila prepričana, da tudi če shujšaš, to ne more več izginit… Sedaj se moram samo še sama spravit v pogon – ja, še vedno sem “anti talent” za razgibavanje… Sedaj imam sicer nekaj v planu ampak ne bom še preveč pisala o tem, dokler ne bo to bolj redna praksa …

Sicer pa mi je vseeno uspelo “odložit” tri kilce odvečne “prtljage”.

Tako – lep pozdravček vsem! Gremo lepo vztrajno, četudi bolj počasi, naprej novim zmagam naproti!

Sama sem poskušala z različnimi dietami… Nekako mi ne uspeva 🙁
Občudujem vas, ki ste tako vztrajne. Strinjam se, da je potrebno imeti podporo doma. Sicer sem trenutno samska :(, vendar niti prej nisem imela neke vzpodbude. Sem pa med prebiranjem naletela na eno stran, ki je sicer izgleda privat, bi si pa želela, da tudi mene nekdo stimulira. Morda bi katero zanimalo – shujsala(pika)si. Zanimivo, kako se nekateri znajo lotiti zadev. No, vse pohvale vam, ki zmorete!

Po mojem se da s telovadbo doseči vse, edino v kar pošteno dvomim, je lep čvrst trebuh. Tu ti po mojem vedno nekaj ostane…. a dobro, ne bomo malenkostne .-))
Belouska, bravo za kilce! Povej, kaj imaš v planu? Saj veš, če boš povedala, bo postalo bolj resnično…in naenkrat bolj obvezujoče.
Andreja, če smo čist iskrene, kakorkoli, človek je sam. V vsem. Pa četudi je obkrožen z ljudmi. Jaz sem pozimi sama hodila v fitnes. In iskreno rečeno, meni je to fajn, poslušam glasbo, spremljam srčni utrip, odštevam čas…………doma, polna omara čokolade, otroc pač, torej tudi vse prej kot podpora. Sedaj kolesarim v družbi, a četudi bi sama, je ta kolesarska srenja taka, da se v bistvu ne počutiš res samega. Si mahamo, kimamo, kakšno navržemo, na cilju tudi klepet. Na kolesu …………si pa pač sam.
Družba je fina da potem melješ o svojih podvigih, tegobah, se mal hvališ, mal jamraš. Ampak – evo, Andreja, za to imaš lahko tudi nas, tule na forumu! Te bomo trepljale ali pa kregale, po potrebi :-))

lp vsem skupaj, pa javljejte se več, tule je tako mrtvilo, kot da so vse “prekomerno hranjene” že odbrzele med suhice, sam še nekaj se nas tule motovili.

Zdravo punce!
Naj se še jaz malo oglasim.Pred pol leta, torej marca sem začela hujšati in do danes me je odneslo za 19,5 kg. Prezadovoljna sem in seveda nadaljujem. Tudi jaz sem bila v klubu prašičkov ( beri 103kg) in razlika v postavi je sedaj ogromna. Seveda imam za shujšati še 10 kg in upam, da mi do novega leta tudi uspe. Hujšanje se je sedaj malo upočasnilo, vendar me ne moti, saj je novi način prehranjevanja postal rutina.Res, enostavno nimam več nobene potrebe po prepovedanih hidratih.
Tako da draga Andreja, začni danes in ne jutri ali v ponedeljek……………, enostavno jej zelenjavo, jajca, mlečne izdelke in meso, odmisli kruh, testenine,riž in sladkor in kilogrami se bodo topili.
Res ni težko, saj si sama izbiraš kaj boš jedla. Nikoli se nisem mogla držat diet s predvidenimi jedilniki, ta mi ustreza ravno zaradi lastne izbire hrane.
Tako,………. veliko uspeha vsem!

martina, to pa je dosežek, bravo!! Koliko kil….uau! To je več kot 3 kilce na mesec, praktično idealno.

New Report

Close