Najdi forum

Za ženske

Zanima me s čim vse se da mastrubirat..samo prst in roka se mi zdi že dolgočasno. Rada bi probala kaj novega, kaj drugačenga. A je že kera probala z banano glede na to, da o tem krožjo take neslane šale?

Jaz ponavadi opravim kar s prsti, ker mi to najbolj prija. Imam prijateljico, ki ima umetnega in še vibrira… pravi, da ji je super

flumaster/ debelejši, sveča (nimam dobrih izkušenj)-kljub kondomu :), drugega pa nisem probala prav nič.

lp, angelček

Domiselne pa nismo nič. To, kr se da kupit, je preveč vpadljivo za ostale člane gospodinjstva. A ni nič kaj takega, da ostalim ne bi bilo sumljivo?
Kaj pa druga ženska roka (prijateljica?)? Recimo, ko je mož na službeni poti?

?

Če obiščeš Red shop ali Venera shop boš videla, da imajo raznorazne igračke za ženske. Vibratorje vseh velikosti, debelin, barv in oblik – tudi za ritko, vibrajočih ali pa ne. Lahko probaš s curkom vode iz tuša ali pa s kakšno stvarjo, ki spominja na ud in jo najdeš v vsakem domu.

NinaNana, ali mi lahko prosim poveš, kje v Ljubljani se nahajata Red in Venera shop. Hvala za odgovor. LP John

Red shop je na Gornjem trgu 24 (stara Ljubljana), Venera shop pa je na več lokacijah – najbolj očitna je tista za Hotelom Lev (ne moreš zgrešit). Drugače pa so to ulice: Vošnjakova, Topniška, Poljanska c. in Trubarjeva cesta.

Ja red shop pa to valda, ssm jz ne bi šla glih notr k si bo še kdo mislu kakšen spolni iztirjenc sm…

Naj ti ne bo nerodno.Tja hodijo čisto normalni ljudje, ne pa spolni manijaki.Pa še prav prijazno ti svetujejo.

Hvala, NinaNana. LP John

stolica,miza(rob od mize),miska od racunalnika(v soli),razlicne oblike vaz za roze,
aparat za gasenje(pastor)..itd.

Olupljena kumara, korenček (pravzaprav kar koren), pomagala sta mi ,da sem
se “pripravila” na sex v ritko.

Punce, pa ste prepričane, da je ni tole z raznimi predmeti in celo hrano prenevarno? Kaj, če pride do kakšne okužbe? Pa ne mi zdaj govoriti, da prej vse to operete.

S curkom vode je res noro. To sem odkrila čist naključno in ti povem da je noro!

kaj pa če bi se probala drgniti ob nekaj podobnemu penisu?

Lp

kondom na kumaro pa je!

Za ogrevanje so prima prsti, potem pa lahko kumara – lahko izbiraš debelino!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close