Najdi forum

za vse s candido

Pozdravljeni!
Rabim vaš nasvet. Imam hude težave z napenjanjem. Vsak večer me tako napne, da sem kot da bi bila noseča. Moj trebuh je zelo trd in me tudi boli. Plini, ki pa prihajajo iz mene pa so tudi zelo hudi (boleči in zelo smrdeči). Tudi belega toka imam ogromno. Moje počutje je zelo slabo, velikokrat sem zelo utrujena. Seveda se pazim kaj pojem, da bi bile težave manjše, vendar ne pomaga. Pred časom sem brala o candidi in sem se kar našla noter, nakar sem še naredila test s slino in je bil tudi pozitiven,. Zdaj pa me zanima, kaj naj naredim naprej. Ali naj grem k svojemu zdravniku in zahtevam nadaljne preiskave in kako so kaj vaši zdravniki odreagirali, ker bi naj bilo to pri nas bolj na novo in ali so vas jemali resno?

Vsakega nasveta bom zelo vesela! Hvala!

celovit zapis z naslovom
Kandidijaza — povzročitelj hudih bolezni, tudi nekaterih “neozdravljivih”
je na voljo v .

bejba, si se oglasila kot naročena; sem hotel odpreti novo temo, pa si mi jo ti “ukradla” … z razlogom seveda; morda ti bo zgornji, sveže objavljen in celovit sestavek o kandidijazi kaj razjasnil in ti olajšal odločitev – zdraviti se umetno ali naravno

poznam ta problem

[img]http://www3.shrani.si/files/metulka935324.jpg[/img]

oj bejba.
po opisu tvojega problema, vem natanko zakaj se gre. imela sem iste težave kot ti namreč in sedaj sem k sreči OK. toplo ti priporočam da greš k tvojemu ginekologu in poveš to, kar si tukaj napisala. dala ti bo 3 vaginalne tablete in eno mazilo, ki ti bojo pomagali. 100% preverjeno na meni 🙂
želim ti dobro ozdravitev
pa pa

[img]http://www3.shrani.si/files/metulka935324.jpg[/img]

Mene je nadomestna zdravnica vzela neresno, trdila je (dogmatično do konca kot kakšen verski fanatik), da je za vse krivo pomanjkanje beljakovin (sem bil namreč ene vegi, ker se mi je meso uprlo – in sem seveda še danes). Moja pa je sicer zelo vredu (a še vedno dohtar kot dohtar, sploh po zadnji izjavi v Večeru o alternativni medicini), saj je navsezadnje lahko videla, kaj je z mano narobe. Ugotovila seveda ni ničesar, povedal mi je šele bioenergetik, potem, ko sem pol leta hodil naokoli kot zombi. Menda pa medicina šele zadnje čase “odkriva” tole bolezen, zato ne bodi presenečena, če tudi tvoj zdravnik ne bo ničesar vedel o tem. No, tale bioenergetik mi je povedal tudi, da se mi obeta rak debelega črevesa, saj naj bi imel 12cm od anusa močno zožano debelo črevo. In točno tam so se čez eden mesec začele bolečine. No, po enem mesecu bolečin sem obiskal zdravnico, ji povedal za kandidiazo(se je skoraj pogreznila v tla od sramu) in debelo črevo. Pa sva se dogovorila, da če ne bo kmalu bolje, mi bo napisala napotnico za koloskopijo. No, čez 3 mesece, ko se je že začelo krvavo blato, se je to tudi zgodilo, isti teden pa sem v reviji Aura prebral članek Marjana Videnška o surovi prehrani, postu, samoozdravitvi in sklenil, da moram poizkusiti, saj tudi dieta z kislim zeljem, ki mi jo je priporočil bioenergetik, ni delovala, bilo mi je kakšne 15-20% bolje, po enem letu so me še vedno boleli kolki, vrat, mišice pod vratom čez pol hrbta, spalo se mi je neprestano, koncentracija na nuli … in so se kar hitro poznali rezultati. Čez eden mesec sem naredil še 14dnevni post na sokovih, a je kandidazo samo poslabšalo, a neverjetno izboljšalo stanje v debelem črevesu, krvavo blato je izginilo, bolečine tudi, le včasih mi je bilo pri veliki potrebi malce neprijetno. Morda tudi zaradi prejšnjih bolečin. Tako po dveh mesecih in pol koloskopija seveda ni pokazala ničesar, saj je bilo črevo že zdravo. Kandidaza pa je trajala še kar nekaj časa, a sem poleti že veselo kolesaril, šel sem celo na raduho, po pol leta večinoma presne prehrane sem pretekel najdaljšo razdaljo v svojem življenju – 5km. Pred tem nisem mogel niti stečti čez cesto. Niti 3m. Ali preskočiti stopnico na stopnišču, torej, da bi 8 stopnic prehodil v 4ih korakih.

Imam pa nekje bolj detajlen opis, ki sem ga napisal eni obupanki na mail, se mi zdi.

Pozdravljena!

Ker ne morem dolgo sedet, bom kar kratka – OLIVNO OLJE!!! Popijte 3 x na dan po eno veliko žlico.

Ana

Samo popiješ olivno olje, in to je to? Tebi je pomagalo?

New Report

Close