Najdi forum

Za tiste, ki komplicirate

Da se vam da tok na dougi in široku usiljevat mnenje?? Usak ve zase, al mu škodi al ne, itak ti usaka stvar škodi če nimaš meje, če delaš pa zglavo ti pa kvečjemu koristi. usga po malem je najbl, če bi bli dovolj samodisciplinirani nam koristi usaka stvar ( tut hors, koka…) – sm pr teh stvareh je problem, da hitr ratamo sužnji tega namestu obratnu. No, zdj pa kritizerejte

negasrat’+
mislim,da tisti,ki pišemo na te poste,nočemo pametovat.to da,vsaka stvar,v velikih dozah škodi vemo vsi.no preprosto,vsaj jaz napišem lastno izkušnjo,verjemi imam jih nešteto glede drog in podobnih substanc,zato da se lahko tudi kdo drugi,ki ima,ali je imel probleme s opisanimi s
stvarmi,prepozna v zgodbah,takrat lahko,kaj premisli,se zazre vase in tudi kaj vpraša in svetuje.mislim,da to ni nič,slabega.če pa pride vmes kakšen težki pametnjakovič,se mu preprosto napiše,da ni zaželjen in naj pametuje kje drugje,kjer bo sprejet.no to je to.

srečno-pa,negasrat-drž’se
++beny++
++free palestina++

Aloha

Jaz kadim vsak dan po EDEN joint v obliki cigareta! Ne uporabljam tobaka ampak posušeno meliso! In to okrog 20:00 ure vsak dan! Si dobre volje oz lulas od smeha itd Pa se sex je boljsi kar se tice obcutkov…! Pauziral sem brez problema 3 mesece in potem spet Samo 1 na dan…! – Posledice so lahko?!?

Lp

Pozdravljeni.

Moje mnenje je, da je pomembno, da se pogovarjamo odprto in spoštljivo. Imamo pa različne poglede in izkušnje, kar je logično in prav.

Kar se tiče vprašanja glede posledic, če kadite en joint na dan brez tobaka ob 20.00 uri. Če sprašujete glede telesnih posledic. Strokovnjaki so odkrili, da lahko kajenje marihuane že samo enkrat na teden poškoduje vaše možgane, predvsem del, ki je povezan s čustvovanjem in  motivacijo. Lahko – je nekaj kar omogoča ni pa nujno. Tako kot nekateri vse odraslo življenje kadijo tobak, pa nimajo usodnih posledic, drugi pa zelo kratek čas, pa imajo usodne posledice. Kako bo pri vas, se ne ve.

Vprašanje, ki se poraja meni je, ali res potrebujete stimuliran smeh in stimulirano spolnost? Zakaj vam nista dovolj smeh in spolnost brez zaužitja psihoaktivne substance?  Iskanje presežkov zna človeka oddaljiti od njegovega bistva in celovitega notranjega razvoja.

Vse dobro.

Mateja Debeljak

Mateja Debeljak www.vsedobro.si

New Report

Close