Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost za tipe z resnimi vezami

za tipe z resnimi vezami

Ma moj avto je zacel strajkat sele pred kratkim oz. je mal prevec me vzel za samoumevno in se je mal nehu trudit okol mene in zvracat svoje probleme name. Sej ful je resnicna prispodoba, ampak je ful tezko ce je tvoj avto se zmeraj ful lep in ful si navezan nanj in nimas niti kesa ne volje za novga in on te pa pusca na cesti… Ni druge kot ga dat mal na servis..:))) Ma ne ma fora je v tem, da je vse super in lepo, sam kregava se zaradi neumnosti in ponavadi mi on med tem kreganjem rece kaj takega kar me prizadane. In mu ne morem dopovedat, da je edino kar rabim mal custev in pozornosti.
Ma jst sam nocem, da bi ga zgubila zaradi moje in njegove neumnosti. Za na odpad pa res se ni! :)))
Pa pisi se kaj, ker govoris smiselno!
Tenx!
Leia

moj e-mail je [email protected] upam da bom kmalu dobila kak email 🙂 hvala…

Sem ti poslal svoj na slov na zgoraj omenjeni e-mail pa mi zavrne da le ta ne obstaja.

LP

ojla.. ja sem opazila da yahoo neki zeza. sm nardila nov naslov: [email protected]
tega sem izprobala in naj bi delal.. piši hmal!
lp

Zgleda da me mal za…bavaš, pisal sem tudi na drugi mail v torek pa nič. Brez zamere fajn se imej.

LP

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close