Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost za tipe z resnimi vezami

za tipe z resnimi vezami

zdej pa vas prosm da mi neki razložte, k vas kdaj res ne morem razumet.. po večini smo me punce take da rabmo kake lepe besedce, pa tud če nikol nismo ble take pol ko zabredemo v resno vezo mislm da to rabi vsaka.. in vi tipi kdaj zgledate kot da vam ni mar.. ali pa ko vidte punco da je recimo slabe volje in se vam sploh ne sanja kaj narest, zakaj vam je težko recimo objet punco, pa ji povedat kolko vam pomeni, pa kolko se fajn počutite ker ste z njo, pa kej takega.. pa ni važno samo ko je slabe volje, me punce to rabmo vedno!! lepo je slišat v vsakem času in s tem ratamo takoj boljše volje… in verjamem da se lahko ne zavedaste da delate to, ampak če malo pobrskaste po spominu (kdaj je bila vaša punca slabe volje in kaj ste naredili)… a mi lahko poveste zakaj je tako pri vas da se “ne spomnite” povedat lepih besed??? al pa kakih lepih dejanj ki ne stanejo preveč – nabrat rožico na travniku, napisat pisemce, itd…
tole je napisano zelo relativno – nismo čisto vse take da rabimo pozornost in niso čisto vsi tipi taki da je ne dajejo zadosti.. tko da ne bo kakih nesporazmuov…

Za druge ne vem, ti bom pa povedal zase. Jaz pa mislim ravno nasprotno. Svoji deklici vedno povem kaj čutim do nje, ji rečem da jo imam rad itd. reagira pa tako kot da ji nisem nič rekel. Obnaša se kot da sem ji le navaden sošolc ali kaj podobnega ne pa fant. Začel sem celo pesmice pisat in če jih je kakšna prijateljica prebrala se je skoraj zjokala, od svoje deklice pa niti besedice nisem slišal. Govori mi da me ima rajši pa si sploh predstavlja ne kako zelo jo ljubim in kako osamljen in zapuščen mi je vsak dan ko je ne vidim in ne poljubim. Mislim da nismo samo tipi brez čustev ampak so tudi dekleta. Pa komentiraj kar hočeš..

ja če si grd in neumen

Grdobe so te naredile, zato pa je tvoj IQ izpod pasjega. Naj ti samo povem da je veliko drugih deklet, ki bi bile rade z mano, vendar ne morejo.

No, lepo. Cinderella je želela pameten odgovor, dobila pa dva primitivca,
ki ju bo čez nekaj let sram, da sta kradla čas sebi in drugim na forumu.
Kljub temu, lepo nedeljo želim, Andi .

Pa sta res dva velika bedaka! Ksn maderfaker? Te lepo prosm!!! In ti XneoX!! Rajs se zakopajta pod zemljo, kot pa da “maderfakata”!! Nekateri smo za resne odgovore in…

ja.. hvala obema k me brante.. lahko se kako “somnenje” ali odgovor zravn? 🙂 ker zdej to RES rabim…

kdaj se zavedam da ji ne povem nic lepega ampak to je lihtakrat ko je kej ona slabe volje alpa sva “skregana” tko da me takrat samo se bolj mine volja za ji rect kaj lepega, kar je slabo! in to vem in si ne morm pomagat…
kadar je pa ponavadi vse uredu in tko pa dobesedno pozabim kej rect alpa nism… razpolozen… ampak razpolozen za rect kej RES lepga! in pol ostanem tiho in ona spet ostane brez lepih besed. in to spet ni dobro.
kdaj se pa zgodi da sem zelo… custven in ji znam napisat celo kaj lepega, ali po pismu, SMSju alpa emailu!
ampak kaj ko so ti trenutki redki… je pa vsaj vesela vsaj teh…

tako nekako to zgleda! cinderella… ce ti to kej pomaga?

jst na sreco teh problemov nimam. tak kot punce ne 😛

tko da zenske znajo bit bitches ucasih..usake…tolk…zmeri

so pa izjeme ki potrjujejo pravilo

niceguy – ja.. pomaga.. hvala.. 🙂 samo skoda ker se ne morem z mojim pomenit, ker kot da se izogiba pogovoru.. no sej pravim.. hvala za odgovor, samo vseeno se vedno mi nekatere stvari niso jasne – recimo ce smo ze pri tebi, zakaj delas tako, ce se zavedas? no ma ne bom resavala zdaj s tabo debat, upam da mi bo kaj kmalu ratalo z njim kaj razcistit.. si edini ki si karkoli pametnega napisal, tako da ne vem al majo vsi iste vzroke, ali samo ti…
lp

Saj punce ne rabte sam lepe besede, ceprav je to najceneje … pa veliko pomeni … pa premalo vsi to uporabljamo. Zakaj je to tako? Vsake stvari se je treba naucit, tega pa nihce ne uci, ko pa sam skuzis si pa ze mal v letih, pa zavozu zakon, ….
Problem je v tem, da ponavadi drug drugemu dajemo tisto, kar si mi zelimo dobiti, noben pa ne opazi tega pri drugem in to izkoristi. Opazujte partnerje saj vam bodo sami pokazali kaj hocejo ceprav se tega ne bodo niti zavedali. Ce ima punca rada vrtnice jo kupite, pa ne vsak dan, ampak takrat ko to najmanj pricakuje na cisto navaden dan.

ne ostani tiho, povej kar čutiš, povej kaj te muči!!!POgovor reši še tako velike probleme.Tišina pa uniči še tako velike zveze.

EnMalStarejsi – joj ko se ne bi ucili iz napak.. kar si povedu je zelo resnicno in zelo realno.. sej ne pravim da sm jst popolna, sigurno tudi jst delam kej narobe.. samo sej praivm – ko se vsaj ne bi ucili iz napak.. ali pa ko te napake ne bi prevec stale!! in kako osebi k iz tega razloga še ni nč zavozila dopovedat da bo, če bo tko nadaljevala? kr konc – tisti tapravi konc – je lahko zelo riskanten in nastradam tako jst kot on.. nočem da me situacija ubije – nočem konca – samo mi je TAKO zelo hudo..

in pogovor (predlog od tanci) – ko bi vsi pogovori tako lepo uspeli.. vedno bolj ostajam brez idej, to je problem.. za to, kar si dal predlog mora met clovek sam voljo.. tega mu jaz mislim ne morem vsilit, ce res ni sam za to.. v tem je najvecji problem…

tanci: ja… sej ja… teorija je ql! praksa malo strajka! :))

cinderella: zakaj ne bi tle resavali debate? a ni forum za to? 🙂 tko ti se povem: zavedam se potem.. pac, zakaj sm taki! pole zvecer ko sem doma! in takrat je seveda prepozno… in pol ostane tko! sicer pa tko: moja punca je tudi obiskovalka tega foruma in ko je to vidla sva mela pogovor.. sicer ne vem kolko sva resla, ma je bil! tko da… ne vem! probi se tvojmu fantu povedat za en forum za mlade na “med.over.net” in pole mu slucajno poves se da si ti cinderella in potem… bos vidla 🙂
verbalno se bo pa se naprej izogibu tko da…
morm it… porocej!

niceguy – nism mislila da ne bom rešavala s tabo vprašanja k sm ga zastavla, ampak sm bolj mislila na to, da ne bom tvoje situacije rešavala – kar si mi povedal in potem kar sem vprašala 🙂
mojemu fantu za ta forum ne bom povedala ker nima interneta. itak pa mu rajši povem v živo. sej sem mu ze parkrat malo naokoli in danes ko sva se vidla sem mu rekla tudi za to.. ma midva sva že prej (kot vsak par) mela razne problemčke.. problem je ker debata… za debato ni.. najraje ne.. in ko nekomu poveš da ima neko napako bo seveda povedal: “ja, ok, se bom potrudu rešit”.. samo kolko je tega potem realiziranga je čist druga zgodba.. zato tudi to.. sej je povedal: “ja, ok, se bom potrudu rešit”, samo pomoje ne bo trajalo več kot teden dni. napisala sem pismo na forum, ker se ponavlja in rabim nekaj bolj trajnega..
sej za pogovor si sam rekel: “pogovor sva mela, sicer ne vem kolko sva resla, ma je bil” – ravno v tem je problem.. brezveze so mi pogovori ki ne rešjo ničesar ker me spravjo samo v še slabšo voljo..
ah.. zgleda da imajo starejši vedno več pameti in izkušenj, četudi nočemo priznat.. ker se tako zelo strinjam z EnMalStarejši-m.. njegov odgovor bi dala nekam kjer bi bil na udaru, da ga prebere čim več fantov!!
lepo se imej, pa odpiši še kaj če imaš še kako rešitev 🙂
lp

cinderella – sem zelo vesel, da ti je všeč moj odgovor, čeprav ne vem ali ti bo kaj pomagal, ker bi ga moral prebrat in seveda tudi razumet tvoj fant.
O tem bi se dalo napisat cele knjige, pa tu ni možnosti. Saj isto velja tudi za dekleta. Dekleta lahko pri moškem vse dosežete samo je treba moškega čitat med vrstacami, ker ima vsak svoj EGO, ki mu ne pusti, da bi pokazat in povedat da rabi žensko. Če pa mu daš tisto kar on želi, (nekdo oralni sex, nekdo dobro jest, …) boš od njega dobila vse. Naredi z njega copato, vendar tako da bo on mislil da to on hoče, da si je to on zmislil. Če bo začutil da ga imaš pod komando bo vsega konec. To pa ne pomeni da mora bit vse po njegovo, če te užali, …. pa moraš vzrojit (se skregat potem pa takoj pozabit in se ne kujat, če bo obratno pa tudi ne dovolit da se on kuja – to je smrt za odnos, – najlaže in najhitreje gre to v postelji) in mu povedat kaj o tem misliš, da te je prizadel, …
Pa še nekaj: Vse stvari, ki jih počnemo v življenju nas nekdo nauči, samo živeti z nekom nas ne nauči nihče. To se moramo naučiti sami kar je res žalostno ker se učimo na napakah. Zato vedi da ni katastrofa če se ti bo ta veza podrla in še naslednja, … To je veliko bolje kot pa potem ko se ti podre zakon s tvojimi otroci. To pomeni da več vez ki se ti jih bo podrlo več se boš naučila in nikoli ni prepozno najti pravega zrelega, ki se je do tedaj že tudi nekaj naučil.
Zveza dveh je živ hudič dokler je ne obvladaš. To je tako kot bi postavil skupaj Kitajca in Slovenca, ki en drugega ne razumeta. Seveda vsak hoče drugemu povedat nekaj on pa razume čisto nekaj drugega. Če se Slovenec nauči Kitajsko se bosta sicer razumela vendar se bo Slovenc počutil copato, … ker se je moral podrediti in veza bo nekaj časa trajala, potem pa … Veza bo dobra šele takrat ko bosta lahko govorila vsak v svojem jeziku in se tudi razumela. Torej uči se in opazuj kaj nekdo pričakuje od tebe, isto razloži partnerju, da mu ne moreš povedati točno vse kaj rabiš ampak naj te opazuje kaj te razveseli in poskuša tebi ugajati. Če ne bo razumel razdri zvezo in išči naprej. Zavedaj se da se zveza nikoli ne izboljšuje ampak samo slabša tega pa si ne želi nihče. OK zdaj že malo bluzim, sorry.
LP EnMalStarejši (40)

upam da še obiskuješ to stran, glede na to da je že med starejšimi temami.. zanima pa me, če imaš kak email, ker odgovori so očitno od izkušenega človeka, podrobnejše nasvete bi pa zelo potrebovala.. hvala!!

O.K…. mene je EnMalstarejsi sokiru s tem, da se zveza nikoli ne izboljsuje ampak samo slabsa… Ker meni se zdi da ima vsaka zveza vzpone in padce. Na padcih se ucimo, vzponi so pa zmage in plod tega kar smo se naucili med padci. Jst sm gledla en film in je bla ena situacija, k sta tip in sjora mela popolno zvezo, res brez problemov, povsod sta se ulovila in pol jima je ratalo dolgocasno. In v bistvu… ne vem, pomisli, ti se ukvarjas recimo z enim sportom, npr. s kolesarstvom, in ti je ful zabavno in razburljivo dokler se kdaj pades in divjas po gozdih… Ni ti pa zanimivo cele dneve se vozit po ravni cesti in pac se vozit. Razumes? Meni se zdi, da so prepiri in problemi v zvezi nujno potrebni, edina umetnost ki se jo mormo (tako zenske kot moski) naucit, je iz teh prepirov potegnit kaj uporabnega za prihodnost. Sicer ne vem ali se moja modrost lahko kosa z modrostjo EnMalStarejsega, ker je ocitno dal ze veliko skozi (in res si ful lepo napisal), ampak upam da je vsaj nekaj na tem, in nisem samo naivna najstnica.
In by the way, jst sm mislila da se to sam meni dogaja, da mi tip nikoli ne rece kej lepga in romanticnega in da me nikoli (ali redko) ne preseneti… ma zdej vidm da ima ful ljudi probleme z odnosi. In to se mi zdi ful grozno, ker so zdej taki cajti, da ne gledamo vec na druge ljudi in samo se nase. Jaz imam tipa ze kar dolgo, sam zdej imava ful probleme, ker se on oddaljuje od mene, mi ne zaupa vec, vcasih se mi zdi, da me sploh ne pozna… in bi se najraj zjokala… Sej se pocutm mal cudno, da svoje probleme pravim popolnim neznancem (no ja..), sam cindarelli ste ful lepo svetovali oz odgovorili ( z izjemami!! ), tako da upam,. da bo tudi meni ksn tip z vase strani povedal kako in kaj!
Pa piste se…

Ja mam email pa sam takšenga resnega, ki ga nebi glih javno objavil, ker … , če maš ti kaj na yahoo, ali podobno ga napiš pa ti na njega pošlem moj email.

Če sem te šokiral ni nič hudega je pa res tako. Seveda s tem nisem mislil da nobena zveza ne more trajati, je pa vedno treba veliko več vlagati za isti efekt.
Stvar je podobna kot z avtomobilom. Ko ga kupiš novega si vesel ker je lep, lepo teče razen bencina ni nobenih stroškov (razen če ga hočeš malo našminkat “lita platišča, spojlerji, ….) Čez nekaj let pa že počasi štrajka in je treba to novo potem nekaj drugega, … in potem vsako leto slabše dokler ne veš več ali bi ga še imel ali pa kar prodal. Nekateri ga imajo samo par let ker ga ne vzdržujejo nič ne vlagajo vanj in čez nekaj let je le še za na odpad. Kdor pa ga lepo vzdržuje in veliko vlaga vanj ga bo imel lahko veliko let, čeprav potem ni več lep in vsak je v dilemi ga imeti ali prodati. Kdor ga obrži čez ta kritična leta pa ima že oldtimerja, ki je pa zopet lep (na drug način), dragocen, … Zopet ga ljubi in z veseljem vlaga vanj.

LP To je prispodoba, ki pa jo lahko lepo preneseš na odnose med dvema mladima.

P.S.: Če pa imaš srečo in kupiš avto, ki stalno štrajka in te pušča na cesti, ko je še nov, potem se ga reši čim prej.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close