Najdi forum

za petro

Živijo Petra in ostali!

Mene zanima, če ti kaj veš, če bo letos kakšen tabor za gluhe ali pa kaj podobnega? Nekaj časa vem, da je bilo nekaj v Dolenjskih Toplicah, samo tega ni več…
A vi kaj veste??

Hvala

Nuša

Da, bili so poletni tabori na Dolenjskem, ali so še trenutno aktualni, pa mi ni znano, ker je bil organizator novomeško društvo gluhih in naglušnih.

NOVO MESTO
POŠTA: 8000 NOVO MESTO
DRUŠTVO GLUHIH IN NAGLUŠNIH DOLENJSKE IN BELE KRAJINE
GLAVNI TRG 7
TELEFON: (07) 3324777
TELEFAKS: (07) 3324776
GLAVNI TRG 11
TELEFON: (041) 377961

Konec junija je bil mladinski tabor v Kranjski Gori, ki se je že zaključil. V avgustu bo še en tabor za gluhe otroke, ki ga vodi pater Bogdan Knavs. Menda je kar precej prostovoljcev, toda oglasite se za kakšen dan, dva, vkolikor bi vas zanimalo. Poteka pa v Strunjanu.

LP!

Haj!!

Hja, bi me zanimalo, vendar ne kot prostovoljko, ampak bolj kot udeleženko, čeprav je res, da sem že bolj pri starejših ( 19 let ), tako, da se zame verjetno ne bo našlo nič:(

Kaj pa v mestnem društvu gluhih, a boste organizirali kakšen izlet ( kot je bil v benetke, npr? )??

Hvala vseeno:)

Nuška

Ja , zakaj se ne včlaniš tam kjer si doma in boš dobila vse potrebne informacije za izlete , tekmovanja itd ..

Ali sva se mogoče medve srečali? Če si gluha ali naglušna, si več kot dobrodošla udeleženka:)!

Izleti in podobne prireditve, v začetku septembra bo organiziran prevoz v Portorož, kjer bo svečana prireditev ob mednarodnem dnevu gluhih. V tem primeru se lahko pridružiš udeležencem. Kasneje pa bodo mogoče kakšne aktivnosti, katerih vabila bodo potem objavljena, ko bodo organizirane.

LP!

Nekdo pač; v Postojni ni društva gluhih, ok?

Haj!

Ja sva se srečali enkrat lani ( ali pa že predlani ), ko je bilo neko kao srečanje v mgl-ju, pa smo prišli saamo Srečo Dolanc, jaz in Marjetka Kulovec. A se spomniš?:)

Nuša

Se mi je zdelo, da si ti, Nuša. Že končala šolo? Ali greš študirati?

LP!

Hja, sem maturirala že s spomladanskem roku, tako, da imamm sedaj preveč počitnic:))

Ja, grem na geografijo,na filozofsko fakulteto, če bo šlo vse po sreči:)

Se bom jeseni vpisala v vaše društvo, ok?

Nuša

Nuša, iskrene čestitke za maturo in veliko uspeha pri študiju.

Lep pozdrav!

Nuša , zakaj se ne včlaniš društvo gluhih in naglušnih v Kopru,če si primorka?

Mi je predaleč… Mi je Ljubljana bližje, vendar pa tudi tja ne morem iti “kadar se mi zapaše”, saj imam druge obveznosti… Postojna je pač nekje na meji med društvi:)

Nuša!

Če boš jeseni študirala v Ljubljani, se včlani tudi v Društvo študentov invalidov Slovenije. To društvo organizira številne mladinske tabore (izmenjave). Mladinske izmenjave, katerih se udeležujejo člani društva, so namenjene mladim od 15. do vključno 25. leta starosti. Asistenti in voditelji (prostovoljci) pa so stari tudi čez 30 let.

Ravno danes sem prišel iz mladinskega tabora, ki je bil v Izoli in smo se ga udeležili tudi gluhi in naglušni.

Ali te zanima le druženje z gluhimi ali tudi druženje z drugimi invalidi in z zdravimi mladimi iz drugih evropskih držav?

Ne vem še, bom videla kam se bom vpisala…

LP

New Report

Close