Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Z popolnim neznancem..

Z popolnim neznancem..

Z ali brez …razlika seveda je, vendar spet ne v tolikšni meri, da ne bi “nič čutil”.
O.K., morda mu mal kasneje pride.. a ni to konc koncev dobro??!!! Več časa traja, pa ženska se lahko bolj vzburi….

KT so vredu do neke mere;
– vemo ,da je možnost zanositve večja kot pri kondomu.
– poznam ženske, ki zaradi dolgotrajnega jemanja KT zdaj ko želi zanositi…enostavno ne more
– ne pozabimo ,da so to hormonske tablete, ki velikokrat povzročajo stranske učinke, to je eden od razlogov zakaj jih sama tudi ne jemljem

Glede stalnega partnerja in bolezni pa : zaupanje da, vendar sej smo tu na forumu priče varanju in skakanju čez plod zaradi takega ali drugačnega vzroka… kje piše,da tudi jaz nisem prevarana??? Ali naj reskiram svoje zdravlje, samo zaradi slepega zaupanja….. kajti 99 % prevaranih nikoli ne izve da so bili prevarani!!!

Seveda samo moje mišljenje!

Lp,

Hja, meni je dost pomembneje, da čutim njegovo golo kožo znotraj sebe kot pa, da imam v sebi neko ogabno plastiko, ki povrh še zelo smrdi!

Drugo pa: kondomi so precej manj zanesljivi kot pa KT. Veliko več žensk zanosi pri kondomih kot pri KT – to kažejo vse raziskave.
Piše, da posledic pri zanositvi naj ne bi bilo, vendar se v to ne bom spuščala…

Ma, varanje. Lej, varanje sux. Kje si sploh dobila podatek, da 99% prevaranih nikoli ne zve, da so bili prevarani? Če se vara, potem ziher ni kaj uredu v zvezi. Se je pa najprej pač treba pogovorit, si zaupat in pol ni varanja. In ne, ni res, da pač pride do tega. Če je partner pravi, se to enostavno NE zgodi. Verjemi mi!

Tudi to je samo moje mnjenje….;)

ja seveda mam…sam to ne pomen, da ni on prej kej staknu..mislim z aidsom se ni za zafrkavat,,,sej lohk se je prejšn partner sam z eno osebo dol dal.,..in dobi aids.,..to ti čist nč ne more garantirat da ga nima.,..samo seveda manj možnosti je če si z stalnim…nevem jaz se pač ne igram s tem in kar slepo zaupam ..nene

pozabla napisat nick:)

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close