Najdi forum

Oj,

živimo v dvosobnem stanovanju in ima vse odprto.Preden gremo od doma, ji dam mojo majico ali jopico v predsobo na nizko polico, skoči gor, ji dam posladek(seveda majhen,ker yorkie je majhen kuža in ji je vsak posladek prevelik), jo pobožam in in bolj strogo rečem: počakaj, pridna! Potem grem, ko pridem, se ji pa itak zmeša. Vedno ve, da se vrnem, zato ne joka. Ko je sama, večinoma spi, saj mogoče kdaj joka, tega ne morem vedeti, samo noben sosed ni še nič omenil. Je pa res, da gleda pa zeeelo žalostno, ko gremo od doma, če gre zraven, pa skače do stropa. Če mi ni treba it prav zgodaj, jo vedno peljem ven za najmanj 20min.,ji mečem palico, da se malo zdivja in lažje počaka.
Yorkiji radi izsiljujejo, bodi odločna, vsak pes se mora navadit in bolj je vzgojen, bolje je tudi zanj.
Pozdravček!

Jst mam doma tut yorkia. To je že moj drugi. Ko grem od doma ne joka, ko pa pridem pa je ful vesel. Vsak dan hodva na sprehod.
Za jest mu dajem brike, v bistvu jih ma skoz na razpolago pol pa dobova še drugo hrano. Raj mu ne dajat začinjene hrane.
Pazit se kakih velkih psov. Mojga yorkia je psica…..
Pol sem si kupla nowga k to je res eno tako luškano bitje.

No TT a si dubu psa. Kašn se ti zdi? ( sory sem pozna)
Hana Nana pa tvoj kuž kok je?

Pol sek ju

Pozdravljeni, zanimam se za naku yorkia. Prisila bi za nasvete pri samem nakupu. Najlepsa hvala. L.p

Imamo yorkija star 6 mesecev in se neznam oceniti dnevno kolicino hrane prosim za kaksen nasvet

New Report

Close