Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Gradimo, opremljamo in urejamo dom vzmetnica – slovenska postelja ali dormeo?

vzmetnica – slovenska postelja ali dormeo?

Jeste! Mi smo tudi ķupli še za starše in klicali naokoli. Maribor, Koper in Celje 30% popusta Ljubljana Celovska 336 da največ popusta do 33%, če se takoj odločite za popust, salon na Peričevi nedosegljiv, ne vrnejo klica, Zapuže nedosegljivi, Nov Mest ni bilo časa za pogovor prek tel., a Max zaprt med 12 in 15. Tako da se vam splača v Ljubljano na Celovško, ker če kupiš takoj, da gospa ( verjetn šefica ) izredni popust 33%. Sam morš takoj naročit in čakat 4 tedne. Zakon.

Hespo. Nižji kvalitetni razred. V Meblu In Slovenski postelji dobiš isti model al pene al vzmeti po nižji ceni. Jaz sem dal povpraševanje za tako sestavo in so isti model iz Slovenske postelje dali odgovor za nekje 15% cenej in dopeljejo domov pa še dajo al odpeljejo star jogi na smeti. Vse v ceni če kupiš jogi nad 200€. To se pa splača a ne?

Jaz sem pristaš kvalitete. Ko sem preveril materiale in ponudbo na trgu, sem bil nad ugotovitvijo zelo presenečen. Med 6 prodajalci VZMETNIC in podobne kvalitete oz.sestave so mi najbolj ugodno ponudbo dali v Slovenski postelji in sicer s pralno nemljivo prevleko iz bambusovih vlaken. Čakat se mora 4 tedne, a jim dam v velik plus to čakanje, ker vem, da ga bodo sestavili za naju in bo res novo. Naš trg. Bravo Slovenska postelja! Aja. Imajo pa čist faljeno prestavitev. Sploh nimajo visokih cen. V času akcij so celo bolj ugodni od drugih.

Pred nakupom sem bral forume. Vsak da svoje mišljenje. Napotil sem se do trgovin JYsk, Meblo, Harvey, Lesnino, Vitapur Hitex in Slovenako posteljo. Katastrofa koliko ponujajo. Človeku se na koncu zmeša! A vseeno je bila naša odločitev enostavna. Edini z resno kvaliteto in perfektnim znanjem svetovanja in ne sam nakladanja so bili v Slovenski postelji. Vrh v materialih, samo od blizu smo pogledali materiale, šivanje in smo vse vedeli.

Ne vem, če se strinjam. Meni je najbližji salon v Ljubljani na Peričevi, kjer me gospod ni prepričal, me pa je ta gospa na celovški, pa se vseeno nismo odločili za nakup, do lani, ko so nam v Celju ponudili 33% in gratis vzglavnike in nas napotili v salon v Celju. Tako, da tam se bolj splača. Spimo pa vrhunsko no.

Katja, mene tudi v Ljubljanskem salonu gospa ni prepričala. Enostavno ni delovala iskrena. Potem sva počakala zdaj na ta sejem v Celju, ker ponavadi dajajo najboljše trgovce. Tako greva z možem in katastrofa od trgovcev. Nastopajo kot zavarovalni agenti. Da ne pišem kako filozofijo uporabljajo. Mar bi šli prodajat kiruršje elemente. Vseeno sva poslušala, možu se je mešalo. Na vsako silo je hotela vzeti osebne podatke da nam naredi kao ponudbo in da jo kar pokličemo kar po telefonu potrdimo, da ne rabimo niti več v tegovino priti, da dobimo največje popuste itn. Prodaja na robu obupa!!! Skoraj prosila da kupimo. Ma nikol več. Je še dosti drugih domačih proizvajalcev in verjetno iskrenih prodajalcev. Žal sva čist razočarana.

Dobro ne moremo krivit trgovce slovenske postelje da so vsiljivi. Pač so slabo plačeni. Lahko da imajo normo. Ne bom pa kupu jogije pri njih ali v firmi slabo plačanih ker ne bom podpiru izkoriščanja ljudi. In v slovenski postelji so skoz popusti sploh ne prodajajo po rednih cenah. Al pa sam nas ovce privlačjo s popusti. Sta še 2 slovenske firme in tudi dobre bom pa tam kupu. Sicer ne zdaj ampak okoli novega leta ko imajo vsi praznične akcije.

Midva sva tudi bila na sejmu pri slovenski postelji. Ne vem, zakaj je toliko opevano podjetje. No mogoče imajo res kvalitetne jogije a trgovci porazni. Mene je stregel en trgovec toliko odbijujoč komaj da je use odpiral in tak občutek dajal da kaj ste ravno zdaj prisli meni se ne da. Zanima me kdo skrbi za ta nejevoljen kader. Namreč ko sva 2 mes nazaj bila v trgovini njihovi pri mercatorju sva za dobrodošlico slišala trgovko kako kriči v telefon. Potem nas je kao hotla postrežt cela zivcna a nas ni prepričala. Zato sva zdaj šla na sejem kjer imajo največje popuste 30% a ta trgovka mi je ponudila 33% če on dan vzamemo. Ne razumem tega sistema. Če v trgovini dajo 33% a na sejmu ponujajo največ popusta 30%. Koga tu vlecejo za nos? Na koncu bova šla res v kitajski dormeo.

Razmislite malo!
Katero kvalitetno podjetje nabija cene prosim in potem hudo zniža? SLOVENSKA POSTELJA. še komunistična tehnika prodaje. In vprašanje: zakaj imajo stalno popuste. Dormeo in slovenska postelja. S tem, da slovenska postelja spušča cene do 35%. Moj kolega je v Celju dobil 35%, medtem ko na forumih omenjate 30 in 33%. Obstaja še 35%. Tako da se res da malo barantat. Na take cene se splača. Aja, lani je pa še mati kupila jogi 30% ceneje in dobila gratis pojster. Kar pomeni 30% + gratis pojster. Ni čudno da so trgovci tako vsiljivi ce tekmujejo s popusti in gratis izdelki celo med seboj s sodelovci a kje je šele konkurenca. Kvaliteni pa so. To pa res!

Jaz žal pri nobenih od teh nimam dobrih izkušenj. So kupili Dormeo, ki ni bil poceni in smo ga že po 6 mes reklamirali, ker je z ženine strani nastala luknja, pa ima cca 10kg manj od mene.Smo dobili nove. Čez 5 mes, smo jih vrnili. Smo šli potem kao po kvalitetne jogije v slovensko posteljo. Tam nam gospa ponudi vrtoglav znesek, potem enega 60€ ceneje ampak ok, bi lahko stisnili. In potem granata! Hočejo nas učlanit v nek mrežni sistem, upisat in celo plačat vrednost 1/2 jogija za članarino, potem da bomo od vsakega ki ga privlečemo v njihovo mrežo dobili čisti 1% . In da ta procenat se lahko kupuje na 1000-e prodajalnah po svetu, ne samo v slovenski postelji. Da po ne vem kolikem času ne bomo rabili delati, ker bomo služili samo od tega. Vam povem, sma se obrnila in šla. Nisva se več vrnila. Sedaj spima dobro na jogijih Meblo firme in to svetovno! Kake mreže, dajte no. Zdaj iščeva nižji razred ležišč za oddajat študentom, pa me zanima kaj priporočate?

Jaz tudi rabim 2 za najemnike. 200×90. Dormeo ima nabite cene za znoret. Slovenska postelja tudi a nudijo res kvaliteto po otipu sodeče in ceno kar so nam Dormeo ponudili. Sam nismo vzeli na sejmu ker so bolano usiljivi. Bom naročila kar v trgovini. Tam je bjonda na vsak način ustrajala da moram takoj naročit da so najvišji popusti a v trgovini je enako. Kere fore. Kot da smo neumni. Hihiiii

Pa ja! Ne morete primerjat Slovensko posteljo in dormeo! 100% razlika v kvaliteti in materiali. 100% Lahko bi pa malo delali na prodajalcih, ker njihova tehnika prodaje – je porazna! Na njihov način se jw prodajalo 30 let nazaj in je za naš čas odbijajoče. Bom iskren: funkcionirajo, ker mi rabimo njihove rea odlične jogije. Še bolke bi funkcionirali, če bi vodstvo vložilo v izobraževanje kakšne nove tehnike prodaje.

Ne morem si pomagat, da ne komentiram. Koliko je sploh normalna cena za jogi? Sem bil v Vitapuru, Jysku, Slovenski postelji in Dormeu. Cenovno je zelo velik razpon, kvaliteta tudi. Najlepše zašita in materiali dobri so bili v Slovenski postelji, a me je iskreno povedano odbil pristop in nastop zaposlene. Trgovine imajo baje po celi Sloveniji, a v Celju zagotovo ne bom kupil. Res je bila agresivne prodaje in takoj zdaj pa neki dodatni popusti, pa prihaja sejem bo dala še večji popust. Tako obupano je delovala, da nisem mogel. Če se pa vrnem v Dormeo in Vitapur. Tudi trgovke. V Vitapuru nima pojma kaj prodaja, je rekla da so fedri v jogiju in da je naravno ležiče, a v opisu na spletu berem pena na vrhu. V Dormeu gospa prodaja samo penasta ležišča in pravi, da je to kot naraven matwrial. Resno??? Presenetljivo dobra trgovka je bila v Jysku, a me kvaliteta ni prepričala. Zgornji materiali slabi na otip in se vidi, da jih serijsko štepajo. Zdaj se pa naj odločim kaj? Mika me slovenska postelja, a zagotovo ne grem nazaj v Celje. Ima kdo še kakšen predlog?

Jaz pa moram rect, da sem bil ravno v Celju navdušen nad predavanjem. Toliko kot znajo o načinu ležanja povedati mi v nobeni drugi trgovini niso. Kvaliteta je top in tudi spim odlično. Res nama je znala svetovati. Z ženo sva res zadovoljna.

Se strinjam z drugimi uporabniki – slovensko posteljo izberi, če želiš imeti kvalitetno vzmetnico ki ti bo držala več let. Dormeo je samo draga pena…

Sem hotel iti na Celovško vendar je bil salon zaprt med delovnim časom!

Sem odšel za Bežigrad in bil zadovoljen s svetovanjem na Peričevi in vidim tudi, da sem prišel čez z najvišjim popustom!

Ostale ponudnike, ki sem jih preveril je bolj kot ne neka uvožena izvedba s slabo sestavo, ki jo samo prepakirajo in prodajajo pod višjo ceno z enormnimi popusti in na koncu tudi ni kvalitetno ali pa je v celoti iz pene, ki jo prodajajo kot, da je iz zlata!

Midva sva tudi prečesala vse. Odločitev je bila lahka. Obiskala sva Harvey, Lesnino, Meblo, Marsen, Slovensko posteljo, Dormeo, Vitapur, Jysk. Odločila sva se za Slovensko posteljo, jogi na fedrce ki so v vrečkicah, vsaka fedr v svoji, naravno sestavo, kvalitetno izdelavo in vrhunsko svetovanje gospodične, ki je bila zelo strpna do moža, ki je imel 1001 vprašanje. Celo ko je videla, da se nama še ne gre domov, nama je skuhala kavo, dodala pecivo in se še nasmejala z nami. Strokovno podani odgovori, vrhunska izdelava izdelkov. Najbolj so naju presenetile cene, ker sva v Slovenski postelji dobila naravna ležišča po ceni, kakor imajo drugje uvožena ležišča s penami v in ob straneh. Slovenska postelja: želim vam, da ostanete takšni kot ste, ker ste odlični. Pa lep pozdrav vsem.

Tu sploh ni dvoma. Slovenska postelja je vrh. Preverjeno. Tudi njihovi svetovalci so visoko usposobljeni za kvalitetno svetovanje. Sva bila v 2 njihova salona in se 100% posvetijo. Samo pohvale! Midva že 2 meseca odlično spiva. Zdaj gledava še postelje iz lesa.

Po priporočilu prijatelja in njegove soproge sva se odpravila v Slovensko posteljo v Celje. Nisva mogla verjeti, da tako hvaljeno in uspešno podjetje postavi nervozno in arogantno punco študentko, da nam svetuje pri tako pomembnem nakupu. Ker sva si želela kupiti njihove izdelke, sva čez 2 dni šla samo mimo vrat in je zopet bila ta punca notri. Sva šla mimo in naročila ležišča drugje. Kaj sva dugo lahko. Sva mislila klicati drugam, a se ne bova peljala po celi Sloveniji, da nam njihovi strokovnjaki prodajo ležišče. Kaj če spet naletimo na študenta? Je tako težko zaposliti delavca in ga usposobiti za prodajo? Nikakor nisva proti Slovenski postelji, resnično so najbolj hvaljeni, ampak arogantni in zdolgočasni študentje ne sodijo v svetovanje pomembnih nakupov. Oprostite, nič slabega mišljeno, le predlog za bolj kvalitetno prodajo. Miha.

Očitno ste zadeli loterijo.
Mi smo naleteli 2x na študentko in s tem zapravljai na času.
Tudi midva sva želela primernega svetovanja, ker 1000€ ni malo denarja.

New Report

Close