Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vzgoja otrok pri naših 40. letih

Vzgoja otrok pri naših 40. letih

Lep pozdrav. Sem v drugi polovici 30. let, razmišljam še o tretjem otroku, prva dva sta stara 6 in 2.

Če se mi uresniči, bo otrok na pragu mojih 50. let šele vstopal v turbolentno najstniško obdobje, 40. prinesejo s seboj tudi predmenopavzne zdravstvene novotarije, povečajo se tudi možnosti za druge zdravstvene zaplete.

Kakšne so vaše izkušnje z vzgajanjem več otrok v vaših 40. letih? Bi se še enkrat odločili enako, kakšne pluse in minuse to prinaša s seboj?

Hvala za odgovore.

 

Samo prijavljeni uporabniki lahko vidijo priponke.
Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

Poleg potencialnih genetskih težav pri zarodku, je tveganje da se začnejo tvoje in moževe zdravstvene težave ko otroci še niso na svojem, pa še vajini starši bodo počasi potrebovali pomoč in to je zajebano ko imaš doma male otroke.

To je pa to od “negativnega”. Sicer je pa imeti otroke (če si jih želiš) vedno super! Sploh pri teh letih, ko ni mekih finančnih skrbi in si modrejši, potrpežljivejši, in res prisoten in priseben ko odraščajo. Jaz pri 40h pričakujem drugega.

New Report

Close