Najdi forum

vsi so name pozabili

Vse najboljše Ti želim.
Če se nihče ne spomni nate pa se vsaj sama spomni nase. Pojdi in si kupi nekaj kar si res želiš, pokloni sama sebi nekaj za okroglo obletnico. Ne oziraj se na druge, velikokrat je v življenju tako, da si sam v najbolj pomembnih trenutkih.

Pozdravljena Nekdo !

Tudi jaz ti malo pozno, a vseeno od srca zelim vse najboljse za tvoj rojstni dan. Zdaj je ze za tabo, pa nam napisi, kako si ga prezivela.

Jaz ga imam cez dobre 10 dni, eno leto nad okroglo obletnico. Kaj pa jaz pricakujem ? Pravzaprav nic posebnega. V sluzbi rojstnih dni ze nekaj let ne praznujemo vec, sicer se zelo dobro razumemo in smo prijeten kolektiv, znanci mi bodo cestitali in potem takoj se dodali “a bos kaj castila?” . In kaj nacrtujem-eno skromno kosilo ali vecerjo za moje najblizje na turisticni kmetiji blizu mojega kraja, kjer se bomo lahko v miru posvetili eden drugemu. A ne bo lepo. In dan bo mimogrede okrog.

nekdo, malo kasneje pa od srca: imej se lepo in vse najbolše. Baje imamo preizkuse, zato, da se skalimo in po vsaki težavi smo vsi drugačni. naj vam oplemenitijo srce in dneve. Tanja

Živjo, Nekdo.
Moram se tudi jaz oglasiti. Po parih dneh sem spet pokukala na ta zanimivi forum.
To kar se je tu tebi zgodilo, je nekaj neverjetnega. A ne čutiš tako? Polna sem občutkov, pozitivnih misli neznanih ljudi samo zate, sploh če jih prebereš toliko naenkrat.

Sprejmi tudi moje želje, da bi se ti zgodilo nekaj, kar bi ti dvignilo glavo.

Pridružujem se mislim večine, da boš morala nekaj tudi sama narediti zato. Našla sem en delček sebe v tvoji zgodbi in morda me je prav to pritegnilo, da ti napišem par besed. (Moram povedati, da šele nekaj tednov spremljam ta forum, in do sedaj se še nisem oglasila, čeprav me je že mikalo.)
Veš, tudi jaz sem levinja po horoskopu. Pričakujemo pač, da smo opaženi, saj tudi mi druge opazimo. Radi proslavljamo, čeprav nekaterim ljudem to nič ne pomeni. Radi imamo ljudi okoli sebe, da ne rečem, da smo radi v središču pozornosti. Tudi moja otroška leta so potekala živahno, s torto, slikanjem, itd. Ko sem obiskovala srednjo šolo in sem bila za torto “prevelika”, se je tudi meni dogajalo, da sem od tega dne pričakovala veliko, pričakovala sem, da bo ta dan nekaj posebnega. Vendar v tistih dolgih občutljivih letih se je dogajalo, da starši niso toliko “vlagali” v ta dan. Vem pa, da tudi sama nisem nikoli izrazila, da bi rada na ta dan to pa to. Oni pač niso mogli vedeti. Potem so sledila leta, ko je bilo včasih lepše, včasih pa je bil moj rojstni dan slabši od vsakega “navadnega” dne. Mislim, da predvsem zato, ker sem sama pričakovala preveč, nič pa nisem naredila, da bi bilo drugače. Po nekaj letih sem tudi to pogruntala. Odslej je drugače. Vedno kaj pripravim. Če si zaželim, naredim piknik. Za okroglo sem naredila tak žur (sama) že s tem, ker sem povabila 25 ljudi ven v gostilno, kjer se je malo pojedlo, malo plesalo, pa kaj malega spilo in predvsem sem bila zelo dobre volje, ker je bil to moj dan. Bilo je luštno, nepozabno. Moram pa priznati, da sem sama vse organizirala in da velika večina od teh, me ne bi niti poklicala in voščila, čeprav bi se morda spomnili, da je to moj dan. Pa tudi za neokrogle obletnice rojstva vedno pripravim kaj posebnega za pojest in vsakega, ki me pokliče, povabim popoldne ali zvečer na praznovanje, ki ga v večini pripravim sama s pomočjo moža. Razveselim se prav vsakega, ki se me spomni. Starše in ožje sorodnike vedno tudi pričakujem, saj nikoli ne zatajijo, saj imamo tako navado.

Malo sem zdolgovezila. Hotela sem ti sporočiti nekaj, draga Nekdo, da razumem tvoja pričakovanja, vendar če želiš praznovati rojstne dni, ali nova leta ali Božične večere ali obletnice poroke tako, kot si zaželiš, moraš sama prevzeti vajeti v roke, ali vsaj možu povedati, kaj si zaželiš. Morda za začetek, ti pripravi možu presenečenje za njegov rojstni dan in videla boš, da bo drugače.

Še enkrat ti želim, da prebereš odgovore vseh teh dobrih ljudi na forumu, in se odloči, kako bo odslej. Saj si levinja.

Vso srečo in oglasi se še kaj.

Živijo,

ne boš verjela, ampak jaz sem imel tudi 25.7. 30 let. Ne vem ali smo na tisti dan rojeni sami nesrečniki, ker tudi jaz doživljam isto kot ti. Praznino, osamljenost, depresijo. Najraje bi vas vse zapustil in odšel nekam daleč v tujino.
Vsi mi pravijo da moram sam nekaj narediti jaz pa sam ne najdem pravega koraka na novo pot.

Drugače pa vse najboljše.

Vse najboljše!
Tudi jaz mislim, da za vsakim dežjem posije sonce! Tudi jaz sem že bil na robu samomora, v zelo hudi stiski, pa tudi zelo osamljen!
Kaj sem naredil, boš vprašala? Svojo stisko in svoje težave sem zaupal Bogu -Jezusu. On mi je tudi pomagal.
Sedaj sem zopet zdrav, imam ženo in dva otroka. lahko bi rekel, da smo srečni.
Svetujem ti, da vzameš v roke Sveto pismo, in prebereš Sirahovo knjigo!
Tam pravi Gospod: Četudi bi te oče ali mati zapustila, jaz te ne bom….
Pa ne bodi samo doma, pojdi ven v naravo, mogoče boš spoznala kakšnega novega prijatelja.
Želim, da nov rosjtni dan preživiš bolj veselo, pa če tudi bi morala biti sama, saj radost in veselje ni vedno odvisno od družbe in prijateljev.

Draga moja!
Najprej vse najboljše!Sigurno toliko voščil kot letos niste dobila še nikoli!
Mislim, da se premalo cenite in v tem je ves problem! Najdite si hobi, ki vas bo res veselil in družite se z ljudmi, ki jih zanimajo iste stvari kot vas. Tako boste postali zanimivi tudi za moža. Postavite si cilje v življenju!
Tako boste toliko zaposleni, da boste drugo leto še sami pozabili na svoj rojstni dan in vas bodo morali drugi spomniti nanj! Pa LP in brez črnih misli!

Nisem vsega brala, ti pa tudi jaz želim vsenajboljše.
Vem, kako je, kadar ti je hudo, ampak še vedno se najde nekaj kar te dvigne in ti da zalet. Čisto majhna malenkost. Zato glavo gor.

nekdo
Ne se sekirati, če si sama saj nisi sama poglej koliko nas je okoli tebe pa tudi z tabo deli žalost marelica ne mi zameriti malo se hecam v smehu je pol zdravja ne se sekirati, kot sem se jaz včasih sedaj pa nimam popolnoma nič od tega škoda tvojih živcev. Lepo se imej , če nihče drugi te nima rad te ima marelica.
L.p. marelica

Tudi name so pozabili,na moj 18 roj dan. Pa ne da jih nisem opomnila,o moji zabavi oz pogostitvi niso želeli slišati nič. Takrat sem spoznala,da jim je do mene kot do lanskega snega pa tudi sprijaznila sem se s tem,da moja 18 pač ne bo nič drugačna kot ostali dnevi. Me zdaj,pol leta po b dayu še vedno stisne,če vidim torto,balon in 18 gor narisana.

pozdravljeni,…
ne morem verjetni, ko sem prebrala to temo….zgodba mi je bila znana, nakar ugotovim, da sem to pisala JAZ!!!!!! Pred 10 leti sem to pisala…….pozabila sem, da sem to pisala jaz…..toda res sem pisala jaz!

vas zanima, kaj je ostalo od mene…? Tega moža, ki mi je kupil videokamero, imam še vedno…vmes sem rodila 2 otroka, stara sta že 8 in 4 leta…z možem sva odtujena….vsak v svojem svetu…..za rojstni dan mi komajda čestita, za božička mi ne kupi nič, jaz pa se trudim, da (ravno zato ker vem, kako boli, če roj. dan pozabiš) svojim otrokom pripravim res imenitne zabave, božična praznovanja……naučila sem se iz napak, ki jih delajo drugi meni…..mene boli, ko mi nihče ne čestita…pa kaj, toliko bolj intenzivno in iz srca čestitam jaz svojim dragim in bližnjim……..ljudje, se pozabite!!!! bodite iskreni, čestitajte ljudem za praznike, stisk roke in pogled v oči dela čudeže……

v službo pa že dolgo ne nosim nič več………..

jaz sem tisti jože, ki je na tvoj post odgovoril 2 x…zelo sem vesl za tebe, da si med nami in za tvoja dva sončka..kar dva imaš, super !!!
Imej se kar se da lepo !!
Za moža pa mi je tudi žal, morda bi bilo boljše za tebe da si sama z otrokoma, kaj pa ve,.

Sem avtorica zgoraj napisanega posta.
Ko sem prebrala tvojo zgodbo,se mi je zdelo,da z mož ne bosta dolgo skupaj. Njegov odnos do tebe mi ni bil všeč in ti si to jasno izrazila. Zdaj…nista ločena,ampak odtujena 🙁 Vesela pa sem zate,da imaš čudovita otroka,za katera pripravljaš tisto,kar si si zase vedno želela. Želim ti vse dobro 🙂

*˙ ) ¸.·´¸.·*´¨ ) ¸.·*¨ ) ( ¸.·´ ( ¸.·´ Cordy.si

hvala vsem…vse poste sem še enkrat prebrala…..res s obile vzpodbudne in so še….s časom sem se res nehala sekirat za vse te zadeve in si krojim rojstne dneve po svoje…
v svojem drugem postu sem napisala, da bom morda nasl. leto imela otročiča. Res je bilo, za nasl. rojstni dan sem bila tik pred porodom….in nekaj dni kasneje rodila čudovitega otroka, ki je lep, pameten, priden….

čas 11 let pa je kar zbešal….ne morem verjeti…tudi pozabila sem na dejstov, da je takrat mož zvečer zaspal ko ubit..to dela še danes…..ob prvih obhajilih, rojstnih dnevih otrok, svojih roj. dnevih, božičih…skratka vedno..ker vedno spije dva kozarca preveč, včasih celo dva kozarva za kubik……

moji otroci pa imajo čudovite rojstne dneve, kot sem omenila…..ampak res ste mi polepšali dan s tem, ko ste mojo temo odprli…nanjo sem že pozabila….hvala “Z mojim dnevom se nikomur ni ljubilo ukvarjati”…….

mož je ostal, kakšršen je bil, ne samo to, poslapšal se je za 30 krat zatorej….punce….stran od fantov, ki že nazačetku veze ne dajo nič na stvari, ki so vam svete…pa naj si bo to obletnice, roj, dneve ali hobije….nikoli ga ne boste spremenile

Tako si si izbrala in to sedaj imaš. Očitno si na vsak način hotela imet otroke in on je pač prišel mimo. Sedaj živiš preko njih (da ne bomo brali o zlobni tašči, ki otrokom ne pusti dihat), za moža imaš alkoholika, živita drug mimo drugega, najbrž se bosta slej ko prej ločila. Glede na to, da si imela tudi očeta alkoholika, ni to nič čudnega. Morda bi bil čas, da presekaš to družinsko zgodovino in kaj narediš, da ne bosta otroka do odraslosti gledala očkata, ki spije dva kozarca preveč.

New Report

Close