Najdi forum

Drage mamice in babice!

Pošiljam vam tole pesmico in vam čestitam k materinskemu dnevu!

Mamici

Tebe, o mamica zlata,
vedno želi si srce!
Tebe, premila, predobra,
iščejo moje želje.

Videla rada še enkrat
tvoj bi trpeči obraz,
in vsaj še enkrat bi čula
skrbno ljubeči tvoj glas!

Kličem te, mamica moja,
kličem, ker mi je gorje,
tebe pa ni, da tolažbe
vlila bi v revno srce.

A pač – tvoj duh je še z mano
in me pogumno bodri:
“V bojih viharnih stoj trdno!
Upaj še v srečnejše dni!”

Vsem želim lepo praznovanje v krogu svojih ljubih otrok in vnučkov! Lep pozdrav!

Mitka

hvala in

alil lahko napišem….enako?

Lp

Draga Mitka, ti si edina, ki mi je danes čestitala od srca, čeprav imam tri otroke.
Moški pravijo, da je to izmišljen praznik, mlajši sin (16 – letni) da imamo ženske vedno praznik, dva najstarejša pa me skoraj ne poznata več (tako je življenje).
Sprašujem se, ali sem morda slaba mama, ali pa me ne spoštujejo. No jutri bo nov dan, bridkost bo pozabljena, to je življenje. Hvala in srečno.

Draga Katija, ah ne, daleč od tega, da bi bila slaba mama! Preveč imaš rada svoje tri sinove, svojo srčno kri bi dala zanje, vedno jim želiš vse najboljše in vedno so v mislih s teboj. Pride pa v življenju tako, da je človeku včasih bolj bridko pri srcu pa
si kaj očitaš..vendar ni krivde v materinem srcu, ki je vedno prepolno ljubezni in dobrote. In zagotovo, zagotovo te imajo tvoji fantje radi in bi tudi oni vse storili zate, če bi tako kazalo. Želim ti vse najlepše na tem svetu! Lep pozdrav!

Draga Sara, prisrčno se ti zahvaljujem za vse dobre besede, ki jih vedno najdeš takrat, ko jih človek najbolj rabi. Želim ti še veliko lepih materinskih dnevov, srečo tebi in tvojim!

New Report

Close