Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Farmacevt svetuje vse več zdravil

vse več zdravil

Spoštovani!

V terapiji imam vse več zdravil. Poleg Prenewel teblet, Cordipin retard tablet, Atoris tablet, Amyzol tablet in Exelon kapsul, sem v zadnjem času dobil še Berodula sprej, Kvelux tablete in tablete Aglurab. Ob občasnih glavobolih jemljem še NalgesinS. Nisem več prepričan, da je vse kar mi predpišejo dodatno potrebno in da mi res le korsiti. Kaj vi mislite?

Spoštovani!

Vaše vprašanje je vsekakor na mestu, vendar vam trenutno nanj kar takole preko inetrneta izjemno težko odgovorim. Vsekakor bi se orali predhodno oglasiti v lekarni, kjer bi bilo potrebno opraviti z vami ali svojci temeljitejši razgovor, natančen pregled vaše celotne terapije, nato pa bi bilo seveda potrebno stopiti tudi v kontakt z vašim osebnim zdravnikom v kolikor bi se izkazalo za potrebno oziroma smiselno.

Svetujem vam, da se oglasite v vaši lekarni in za omenjeno poprosite tamkajšnje farmacevte oziroma farmacevtke, za katere sem prepričan, da vam bodo izjemno radi/e pomagali/e po svojih najboljših močeh.

Lep pozdrav,

asist. dr. Boštjan Martinc, mag.farm., spec. PE Lekarna Mirje Trg MDB 2 Lekarna Ljubljana

New Report

Close