Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca vrat

vrat

pozdravljeni.leto dni že dajem skozi razne preglede.na levi roki imam tri prste ter dlan omrtvičene občutek kot da roka spi,to se mi širi gor do ramena v različnih gibih občutim kot da bi mi se prevajala elektrika,zelo boleče.imam obrabljena vretenca,v levem predelu hrbta pri lopatici mi v skomiganju poka zelo glasno,imam zelo močne bolečine v vratu ki se širijo v zadnji del glave,tako me boli da mi postane slabo da ne moram niti gledat in vrti se mi.bezgavke na vratu imam večino časa otekle.kri imam dokaj dobro.v zadnjem delu glave imam občutek kot da je lobanja premajhna.občasno nosim ovratnico ki mi bolečine olajša.enkrat na urgenci ko nisem vzdržala več bolečin so mi hoteli dati inekcijo ker naj bi imela vkleščen živec,a nevrolog in na vratnem ožilju niso tega našli.ne moram praktično nič delat,ko počisti hišo mislim da bom umrla od bolečin.nevem kam naj se obrnem.ali bi bilo pametno iti na slikanje glave?stara sem pa 30 let

Spoštovani!
Ne verjamem da bi ob opisanih težavah kaj pridobili s slikanjem glave, najverjetnejši vzrok teh je v vratni hrbtenici in v tem primeru najbolj na dolgi rok pomagajo redne vaje za krepitev mišic v vratu (ki jih v natiskani obliki lahko dobite pri vašem zdravniku).
Lep pozdrav!

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close