Najdi forum

Vprašanje za ženske

Slišal sem od znanke, da je veliko lezbijk poročenih z moškimi in imajo družine samo zato, da izgledajo “normalne”, čeprav jih po naravi zanimajo samo ženske. Zanima me, če je med vami kakšna te vrste, tu ne mislim tistih, ki imajo normalne odnose z moškimi in si popestrijo ali si želijo popestriti odnose tudi s kakšno žensko. Mene niti ne bi motilo, če bi ugotovil,da je žena te vrste, ker sem z razmerami v družini kar zadovoljen.

Pozdravljen!
Jaz pa sem slišala, da je veliko moških – homoseksualcev – poročenih, da izgledajo “normalno”, kot ti praviš.
Hm, za razliko od tebe, bi mene morebitno tako spoznanje o mojem partnerju, zeloooo motilo. Morda celo tako zelo, da bi šla naprej vsak svojo pot, ne glede na otroke. Sem sebična? Nezrela? Zaplankana? Zase mislim, da sem normalna zakonska žena in mati, z normalnimi telesnimi in duševnimi potrebami, kot še vedno (mislim tako!) velika večina Slovencev.

Matjaž
Si ti isti ta Matjaž,ki pišeš, da imaš težave z ženo. Prosim odgovori mi nato bom debatirala o tem velja?
L. P. Anita

Urša
“Normalne” sem dal v ” ” zato, ker za večino ljudi niso normalne, zame pa so, samo spolna nagnjenja imajo, kot homoseksualci taka, da so v manjšini. Poznam jih nekaj, ki so zelo v redu ženske, odprte za pogovore o čemerkoli, pripravljene narediti uslugo, če jo potrebuješ,dejavnr na raznih področjih, ne zahtevajo pa nič drugega, kot to,da jih ne obsojaš. Si kar mislim, kaj si sedaj misliš o meni, ampak jaz sem hotel samo povedati, da ljudi ne sodim po spolnih nagnjenjih, narodnosti, izobrazbi ali statusu, ampak po njihovih vrednotah.
Ne bi rekel, da si nezrela, sebična zaplankana, samo svoje mnenje izražaš, do katerega imaš polno pravico, kakor tudi do življenjskega stila, človek s svobodno voljo si in in živi v skladu z njim, končno, tako kot ti živi večina ljudi z mano vred.
Strinjam se, da tako živijo tudi moški homoseksualci, njim je še težje, ker moško homoseksualnost družba še bolj obsoja, kot žensko.
Ne misli, da sem kaj užaljen zaradi malo bolj ostraga tona v tvojem pisanju, hotel sem samo zvedeti za mnenja drugih in pričakujem tudi še bolj ostra od tvojega. Hvala za tvoj prispevek.

Anita
Nisem isti Matjaž, na teh forumih še nisem razpravljal.

Živjo Matjaž
Sory sploh nisem hotela ti pisati na grobo, če bi bil oni drugi isti Matjaž nebi grdo pisala, ker vsak ima pravico, do svojega življenja
in dela kaj mu odgovarja kaj ne? Priznam pa, da imam enega prijatelja, ki je peder in mi je pravil vse do podrobnosti itd. Ti pa povem, da do žensk je zelo prijazen tako dober je prijatelj boljši, kot bilo katero prijateljico bi imela. Ta prijatelj je tako luškan, da včasih se sprašujem in tudi njega zakaj tako? Mi je dejal, da je to še od rojstva, ki ga privlačijo samo moški, in kaj si bom mislila tako je dala mati narava in pika na koncu. Povej mi Matjaž si kaj jezen na mojemu pisanju. Lep dan ti želim Anita

Spoštovani Matjaž!
Ne vem, kaj sem takega napisala tebi osebno, da se počutiš napadenega oz. da sem si sploh in si tudi zdaj, mislim o tebi?
Zakaj bi si sploh ustvarjala karkšnokoli podobo o tebi na podlagi nekaj stavkov in fraz? Tako na hitro se človeka ne sodi!

Če znam prav pisati in brati, sem omenila samo moje mnenje na tvoje vprašanje. Kaj si ti misliš, zakaj sprašuješ nas, to je tvoja stvar! Če ti praviš, da so moški homoseksualci večji reveži, pol bo že držalo. Sploh pa ne razumem, kaj je bilo tako ostrega, da tako reagiraš in “opravičuješ” moje mišljenje. Sem mar z eno besedo obsojala homoseksualce? Drugačne? Se ti zdi, da sem napadla tvoje mišljenje oz. drugačno mišljenje?
NE, povedala sem samo to, kako bi jaz reagirala na takšno ugotovitev o mojem partnerju, za katero si ti povedal svoje.Če
je zate preveč, ker mislim drugače kot ti, se o tem nima smisla pogovarjati. Ne delaj iz muhe slona!!!

Naj mi bo oproščeno, ampak tvoje reakcije ne razumem in ne mislim nadaljevati debate, kdo je koga razumel prav! Te stvari niso tako enoplastne in enostavne (homoseksualnost), da bi jih lahko obdelali le z nekaj stavki.

Ob tvoji pisni rekaciji se mi vsiljuje tisti pregovor: Če mački stopiš na rep, zacvili! Povdarjam – ob tvoji reakciji! (Da ne bo potem spet kaj narobe razumljeno!)

Anita
Popolnoma se strinjam s tabo, kot lahko vidiš po mojem pisanju, imam tudi enake izkušnje z ljudmi te vrste, kot ti. Sicer pa nisi meni še nič napisala, razen vprašanja, če sem isti Matjaž, pa sem ti odgovoril, da nisem.
Lepo se imej Matjaž

Sory Matjaž
Na tisto vprašanje ti bom sedaj odgovorila. Mislila sem, da je tisti Matjaž, ki ima probleme z ženo, samo to sem si mislila sedaj je napisal eno plat nato pa še drugo.Ki ti povem, če bi bil isti Matjaž bi samo to povedala, da ni čudno mogoče je njegova žena slišala, za moža, da je peder in zato nimata že tri leta odnose z ženo. SAMO TO SEM MISLILA.
L: p. Anita

jojoj kolk problemov okoli lezbijk in pedrov :?? nevem zakaj panika ? kar je dvema lepo je tudi normalno jaz poznam veliko prijateljic ki so popolnoma normalne in porocene tako kot jaz in imajo otroke pa tudi fantazirajo kako bi bilo z zensko :))?? nevem prevec filmov je na to temo kajne ?’ ja kdo pa nebi ? ce bi dobila jaz tako lepo partnerico kot so na filmih bi takoj probala, pa ce tudi zakon propade:)) pa lep pozdrav

Soncek
Upam, da je še veliko takih kot midva in iz tega ne delajo problemov. Poznam kar nekaj žensk, ki imajo željo poskusiti z žensko, no niso ravno kot tiste iz filmov…nekatere, ki so že poskusile pa pravijo, da ne veste kaj zamujate tiste, ki tega ne počnete. Pa kmalu najdi kaj sebi primernega in uživaj v novih izkušnjah.
Matjaž

Ali je kje kakšno dekle ki se bi rada zaljubila vame .
Resnično ti ne bo žal zavedno te nosil v srcu mojem .
Toplina velika se neznost prikaže če ljubiš me večno me zdaj ti .
Zmenoj boš imela lepe spomine na pravo ljubezen ki iščeš srečo .
Lahko ti povem da te bom ljubil vsak dan bolj in bolj .
Sedaj mi sporoči če ljubiš me ti .

New Report

Close