Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Vprašanje za punce- kakšni fantje so vam ušeč ?

Vprašanje za punce- kakšni fantje so vam ušeč ?

=)))

Simon00

Sama sem ena izmed tistih punc, ki so ji všeč “zanimivi fantje”. Prvi moj fant je bil tak, kot ga opisuje Biba 90, ampak sem ga imela po letu dni več kot dovolj. Ustregel mi je v vsem, spomnil se je vseh najinih zmenkov, obletnic, me rad presentil z kakšno malenkostjo, vedela sem, da me nikoli ne bi prevaral, ker se mu pomenila ogromno. Ampak tega sem se res naveličala. Potem pa mi je v Dominikanski republiki pot prekrižal zanimiv fant. Športnik, super grajeno telo, six packi, dalši skodrani lasje, uglavnem eden izmed tistih fantov, na katere padajo ženske in ne izgleda fant, ki bi imel resno punco… Je iz SLO in je tam kajtal. Takoj mi je bil všeč, vedela sem, da bomo skupaj preživeli še 14 dni in sem se odločila, da se spustim z njim v poletno avanturo. Čeprav mi je bil grozno všeč. sem vedela da taki fantje niso za resno zvezo.

Danes sva skupaj 4 leta in ni pozorne vrste fant, v štirih letih se ni spomnil na niti eno obletnico (mogoče na moj rojstni dan, ker piše na FB-ju), ženske ga non stop obletavajo, ampak mu ne ostanem dolžna, in tisti ljubosumni pogled z druge strani diskača mi še kako ugaja in mi pove da me ne spusti kar zlahka… Sm take vrste človek, da mi take stvari odgovarjajo, ni mi všeč monotonost in obožujem adrenalin. In z take vrste moškim vse to dobim… Je pa res, da varanja v zvezi ne bi spregledala niti enkrat in čeprav je “luftar” po duši vem, da me prevaral pa ne bi.

“po duši vem, da me prevaral pa ne bi.”
Še ena naivnica

Mislim da si me pa narobe označil. Nikoli nisem bila naivna in stojim zelooo na realnih tleh. Če veš, da je nekdo zelo navezan nate in da dobro ve, da bi se ob prvem skoku čez plot najina zveza končala, ni tako neumen, da bi za en sam sex postavil na kocko vse ostalo. LP


sej ni neumen, da ti pove…ne bodi prevec prepricana, ker se vsaki, ki je toliko verjela v to, se je zgodilo

Se strinjam, da nikoli ne reci nikoli. :))) Mogoče je vse… Ampak za to bi slej ali prej izvedela, če ne od njega pa od prijateljev. Ampak če nekoga dobro poznaš, vsaj približno veš kaj lahko pričakuješ in kaj ne. Nisem niti več zelo mlada, da bi bila ena izmed tistih naivnih najstnic. Pustimo se presenetiti. Point te teme pa ni varanje, ampak to na kakšne tipe padamo bejbe

1. nima zasvojenosti (kakršne koli: cigarete, alkohol, droga, igrice ali igre na srečo…)
2. ima cilje in hobije (smisel življenja in moralna načela)
3. želi imeti družino

Kakšni fantje so vseč dekletom na morju ko se vanje zajubijo na prvi pogled .
Ali kakšni fantje so vseč puncam v šoli naravi .
Ter kakšni plesavci so vseč punc na plesu .

Meni so všeč taki pametni pa samozavestni. Nič hudega če ima malo špeha. Meni so bolj všeč taki ki imajo vamp pa na trebuhu veliko špeha. Ne maram mišičastih. Nisem nora veste.

Koliko pa si stara huda punca? Potem sem jaz tapravi zate.

Meni so ful privlacni malo manjse velikosti, morajo imet misice ampak ne prevec(nabildani so mi ostudni). Padam na modre ucke in kostanjevo rjave lase, in lep nasmeh. Ni mi vsec ce so depilirani po nogah, drugje pa mi je useeno. Po karakterju morejo bit zabavni ampak ne zaljivi, pod obvezno inteligentni (vsaj povprecno), zascitniski ampak ne prevec ljubosumni. Nezni, ljubeci, skrbni ampak se vedno moski. Samozavestni ampak ne samovsecni. Zelo so mi vsec ce so na trenutke malo zasanjani kn skrivnostni. Tudi tezko dosegljivi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close