Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Vprašanje za moške?

Vprašanje za moške?

A vi moški, ki ste lepotci, ali se tega zavedate in nas ženske samo izkoristite, ali vam je to čist vseeno.

Ne vem, ali sem lepotec ali nisem (no, če tega ne vem, najbrž nisem…) vendar
je po mojem gledanju glede tega tako – če ženska vidi ” lepotca ” – torej skoraj
izključno zunanjost in jo ta tako prevzame, da gre brez večjiih pomislekov z
njim hitro v posteljo, si je on pač očitno vzel tisto, kar se mu je ponudilo – brez
večjih čustev – pa še nič truditi se mu za to ni bilo treba. Ko punca to spozna, pa je jok in stok. Vendar – za vsako stvar sta potrebna dva – če je njo “potegnila”
le zunanjost, pa si ni vzela niti toliko časa, da bi vsaj malce spoznala njegovo
vsebino, naj si pač zanjo neugodne posledice v veliki meri pripiše sama.

Ni kaj dodati. LP John

Če se ti ob vsakem lepotcu zašibijo kolena in se takoj predaš, potem si si za izkoriščanje čist osama kriva. Evo, pa nisem čisto nič novega povedal… 🙂

Tudi jaz se z vsem i odgovori strinjam. Čist sam odločaš s kom boš skočil v posteljo. Dostikrat pa je tako, da potem ženske krivdo zvalimo na moške, ker smo jezne na njih v primeru, da te dobro nakuri potem pa te noče več poznati. Hvala bogu tega še nisem doživela in nočem – mogoče ne zato, ker je res veliko takšnih moških, ki bi te položil na WC-ju kafiča če bi bilo treba. Sam moraš precentit ali bo to dobro zate ali ne.

No, vprašanje je blo, če se lepotci tega zavedajo … sam jest bi tle dodal še eno podvprašanje … a če se nekdo zdi sam sebi “lep”, a je to že narcizm?

Muff

Bi rekel, da če kdo sam o sebi kaj takega izjavi, to je skorajda res narcizem.

V enem intervjuju lani je podobno izjavila nekdanja miss Neda Gačnik
(približno takole): ” Sem bila izbrana za miss, ker sem pač lepa. “

To je približno tako, kot če bi nekdo, ki ima končan faks ali pa recimo
doktorat znanosti, rekel sam o sebi: ” Jaz imam diplomo oz. doktorat,
torej sem pameten. “

Tisti, ki je na zunaj (in hkrati znotraj) resnično lep in pameten,
tega ne govori tako.

Dobro blago se samo hvali.

Jaz bi rekla da to ni narcizem, ampak to pomeni, da si zadovoljen sam seboj. In je lepo, če skrbiš za svoj izgled.

Biti lep in skrbeti za svoj videz sta pojma med seboj si različna. Zame so sicer vsi ljudje ali pa v tem primeru moški po svoje lepi, ker nisem tak tip človeka, da bi drugega zaničevala. Spet drugo pa je biti kot so že rekli vsi ostali se imeti za “frajerja” ali pa to si!

Mislim ,da je ženska sama odgovorna, če je šla z njim samo zaradi lepote.Če je uživala,zakaj se potem počuti izkoriščeno?

Mislim ,da je ženska sama odgovorna, če je šla z njim samo zaradi lepote.Če je uživala,zakaj se potem počuti izkoriščeno?

Zaradi dvojnih meril, ki jih tako radi uporabljamo, kadar za ista dejanja
sodimo sebe in druge.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close