Najdi forum

vprašanje

Pozdravlljeni. Na tem forumu ne najdem čisto ustreznega foruma, pa sem se obrnila na vas. Moja mama (43) je aprila zbolela za rakom dojke, pregledali so celo telo in našli metastaze še na kosteh, jetrah in pljučih. Vse skupaj je bil velik šok za nas, za njo je 6 kemoterapij, preiskave so pokazale da se rak zmanjšuje. Sedaj dobiva še terapijo za kosti vsak mesec. Čeprav vem, da mnogi menijo, da je to lari fari, sem na spletu našla polno mnenj, da soda bikarbona pomaga pri boju z rakom. Mami sem že silila z aloe vero in zelenim čajem, pa ji ne ustreza saj ji je po tem okusu slabo. Zanima me vaše mnenje, ali je priporočljivo da jo pije vsak da pol žličke sode z velikim kozarcem vode? Se ji lahko stanje zaradi teg poslabša? V bolnici so rekli le, naj se prehranjuje normalno. Mama se sicer dobro počuti in počne vse stvari kot prej, malo še kašlja vendar se je kašelj precej zmanjšal. Prosim za vaše mnenje, saj resnično pogrešam forum za bolnike z rakom na katerem bi sodeloval tudi kak onkolog. Lep pozdrav.

New Report

Close