Najdi forum

voziček baby boom

jaz imam x crosserja 4 kolesnika in sem več kot zadovoljna. Uporabljam ga 1 leto in pol in nimam novene pripombe. Po makadamu se vozi odlično, polega makadame je pa odličen za travnike in gozdne poti. Tako da je res super, soseda ima drug italjanskei voziček in ji je zal da ni kupila baby boom, kajti za gozne poti in travnike ni vsak 4kolesnik dober.

Ali ima morda katera izkušnje tudi z znamko Jaguar Car? sem dobil ponudbo na mail od ducat.si, model 3v1, izgleda kar dobro. Ta Baby-Boom mi zaradi vaših reklamacij ne diši prav preveč

Če kolo opleta, je potrebno malo priviti matico in je zadeva rešena.

Se mi zdi da bi moral izdelek za par sto evrov biti vsaj nekaj časa brezhiben. Ne zna vsak privijati matic in podmazovati ležajev. Sploh otroški vozički morajo biti zanesljivi

Mah, meni pravzaprav sploh ne zdijo vec tako poceni ti vozicki. Pa glede na kvaliteto-ne vem, res…Ko sem sama kupovala vozicek, vecine teh res se ni bilo, so se pa kmalu pojavili Implast. V zacetku sem bila tudi sama navdusena nad njim, samo cez cas se je pokazalo, da vseeno to ni neka kvaliteta. In danes jih pri nas ne dobis vec, se na bolhi ne vec. Skratka – danes bi kupila nek dovolj kvaliteten vozicek(ne vec velikega terenca), kjer se sportni del cisto poleze in pa vsekakor rabljeno lupinico Romer ali Maxi Cosi( ki sta tudi najvecji). In to bi bilo to.

Mi smo po dobrem letu pač privili matico. Nam to ne predstavlja problema. Sem pa na forumih zasledila, da imajo tudi veliko dražji vozički podoben problem, pa naj bi bili oh in sploh neka znamka….

astrid74, vi imate trikolesnik? Novejšo različico, tisto z daljšo strešico itd.? Ali en model prej? Zanima me glede lupinice, ker dobim starejši model (tisti brez daljše strehice itd.), kjer seveda še v ponudbi niso imeli lupinic, katero je možno z adapterji pritrditi na ogrodje…

Pozdravljene!

Sama sem navdušena nad Baby Boomom, predvsem nad njihovimi barvami in designom. Imam tudi kolegico, ki ga je kupila nekaj let nazaj in v njem prevozila svoja dva malčka. Sedaj sta voziček že prerasla in ga bo dala meni in verjamem, da bom z njim kar nekaj kilometrov naredila še jaz 🙂 Nikoli mi ni pojamrala, da bi bilo karkoli narobe z njim, zelo je bila vesela vsakič, ko je šla z njim na sprehod…verjamem, da bo enako služil tudi meni in se tega že zelo veselim…najbolj mi je všeč to, ker ima voziček hkrati tudi obojestransko nastavljivi športni del, zraven pa bom dobila še košaro in lupinico za v avto:)

Skratka velik paket za dostopno in ugodno ceno!!! :):)

Anja

Otroška spletna trgovina z oblačili
http://www.mackon.si

Mi imamo že daljšo strehico na trikolesniku. Nismo pa nikoli pritrjevali lupinice, ker za to ni bilo potrebe, tako da res ne vem oddovoriti…

Živjo punce,
Mene pa zanima če ima katera izkušnje z baby boom mirage reverso? Voziček mi je lep in tudi za takšno ceno dobiš kar dosti stvari. Kako pa je z vodljivostjo in kvaliteto? Hvala že v naprej 🙂

Ja, mi imamo Mirage Reverso in smo zelo zadovoljni. Ras nam paše, da se sportni del obrača v obe smeri, da lahko otrok gleda tudi proti tebi. Cena pa je res super za to kar vse dobiš. Drugače majo še vedno akcijo do konca februarja!
Mi smo ga kupili v Trgovini Urša. Se splača it pogledat!

Midva sva vzela rdečega babybooma mirage reverso prejšnji teden v Trgovini Pikolin v Celju. Pregledala sva ogromno vozičkov za ta denar, a se nama je zdelo da ta ponudi največ. Kolikor sem ga poskusla po stanovanju je odličen :-))))) Sva ga pa kupila na priporočilo prijatlce, ki ji 100% zaupam. Je bila zelo zadovoljna.
Vse si lahko pogledas na fb-ju od pikolina, je pa res da je treba v živo pogledat.

Midva sva voziček kupila kar prek spleta in sicer v trgovini lux4kids http://www.lux4kids.si/[/url]

Mava voziček fenix lux 2013 in sva ful zadovoljna, dobila sva 20% popusta ter brezplačno dostvavo. Voziček je res kvaliteten in po telefonu sva dobila veliko informacij ter potem oddala naročilo, priporočam.

Kaj najbolj priporočate oziroma s čem ste zadovoljne?

Baby boom voziček je čista katastrofa!!! lupinca pa sploh!!!! Naj bi držala 13kg, moj otrok ima 9kg. Pri nošenju otroka v lupinici je odpadel ročaj in otrok se je prevrnil z glavo naprej na tla! dobro da sem imela pritrjeno strehico čene bi bil ves opraskan od kamničkov (pred hišo imamo makedam). Splača se dati 100€ več in imaš vsaj konkreten voziček.

Pozdravljene!
Tudi sama se zanimam za voziček BabyBoom in sicer Nio 4, pa me zanima če ga katera ima in kako je zadovolna z njim. Upam da kukr sm prebrala da le ni tako slab ker se mi res dopade saj imamo v okolici veliko makedamskih in gozdnih poti, ti vozički pa naj bi bli primerni za tak teren. Hvala za odgovore in upam da ne bodo preveč slabi.

Lp, Nuša

Mi imamo ta nov model, Baby boom Mirage reverso in lahko recem da je odlicen. Uporabljam ga ze 15 mesecev in vse je tipi top. Po nasi krivdi je prislo sicer do manjse okvare (bremze) a so.mi na servisu vse uredili. Zastonj. Eno leto ima garancije. Pa za vse ki jokajo, da je jajcka velika in nima isofixa. Isofix sploh ni tako pomemben. Da je pa velika, je pa sploh fajn, ce imas dojencka fejst oblecenega, npr.pozimi. Ga kombinezoncek ne.utesnjuje.

Za nas je nepogresljiv. Lep, prakticen in vzdrzljiv.


Da nekaj razjasnimo – isofix je vsekakor super zadeva – z vidika varnosti in prakticnosti. Pa ok, ce je lupinica vseeno pravilno pripeta z avtomobilskim pasom, je to tudi dovolj varno. Kar se pa tice kombinezona – otrok v lupinici naj ne bi bil oblecen v kombinezon, ker potem pasov ne mores dovolj zategniti. To pa je potem zelo nevarno! Skratka-uporabite raje vreco za lupinico ali pa deko.

mi smo kupili kar rabljenega na http://www.gugu.si/

Kakšne pa imate kaj izkušnje z vozički Vertigo? Konkretno ta ki ima 4 kolesa?

Hvala.

New Report

Close