Najdi forum

VOŠČILO

Lep pozdrav!

Vsem obiskovalcem foruma želim vesel BOŽIČ in v prihajajočem novem letu 2005 čim več radostnih trenutkov, ki jih shranite v srce, da jih lahko ob težkih trenutkih prikličete v zavest in ti trenutki naj vam dajo moč v spopadu z boleznijo in drugimi tegobami , ki jih prinaša življenje.

Nek modrec je nekoč dejal : Ni pomembno ali si zdrav ali bolan. Pomembno je, kakšen odnos zavzameš do okoliščin v katerih se znajdeš in kako se na nje odzoveš.

Še nekaj misli o sreči :

Obstaja lep rek :

Ljudje so lahko srečni zaradi mnogih stvari.Novega avta,lepe hiše,darila,
zaradi zaljubljenosti in še bi lahko naštevali. Vendar te vrste sreča ne traja.
Kadar pa znamo biti srečni brez pravega razloga, takrat smo blagoslovljeni.

Zato se učimo biti srečni brez pravega razloga.
Preprosto zato ker je lep sončen dan. Z razvijanjem hvaležnosti za malenkosti in vsakdanje stvari. Zahvalimo se življenju pred spanjem, da smo zdravi, da lahko uživamo v radosti svojih otrok, da so zdravi ( ko zbolijo si želimo samo to). Usmerimo svojo pozornost na pozitivne stvari.
Razveselimo se vsake malenkosti, ki jih drugi storijo za nas.

Iščite najboljšo plat vsakogar in vsakršnega položaja. To vodi k optimizmu in pozitivnim mislim. Oboje pa vodi k spokojnosti.

To je dan, ki ga je Gospod naredil. Radujem se ga in se ga veselim.
(Ps118,24)

Upajmo na najboljše in naša pozitivna naravnanost bo odprla vrata priložnosti.

Najdemo kar iščemo: dobro ali zlo; težave ali njihove rešitve.

Pot k sreči:

Naj ne bo sovraštva v vašem srcu, ne skrbi v vašem duhu.
Živite preprosto, pričakujte malo, dajte veliko. Napolnite svoje življenje z ljubeznijo. Izžarevajte sonce. Pozabite nase, mislite na druge.
Delajte kot želite, da bi delali drugi.
Živite tako en teden in presenečeni boste.
(Matterson)

In še afirmacija za konec:

Prepričana sem, da bom imela danes čudovit dan. Verjamem, da mi bo uspelo rešiti vse probleme današnjega dne. Telesno, duhovno in čustveno se dobro počutim.
Živeti je čudovito. Hvaležna sem za vse dobre stvari, za vse kar sem imela,kar imam in kar bom še imela. Nič ne bo propadlo. Bog je tu z menoj in pomagal mi bo. Zahvaljujem se mu za vse dobro.

Trajna sreča ni pogojena z okoliščinami v katerih živimo, ampak je skupek radostnih trenutkov in iskrenih nasmehov.

HVALA ENAKO

New Report

Close