Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija vnetje oči pri otroku

vnetje oči pri otroku

Spoštovani,
dveletnemu sinu se v zadnjih 14 dneh občasno pojavlja gnojen izcedek iz enega ali obeh očes. Če sem bolj natančna, se je to do danes zgodilo izključno po spanju (tudi po dnevnem počitku) vendar ne redno in ne vsak dan. V 14 dnevih se je ponovilo cca 3x. Danes zjutraj pa je bilo nekoliko drugače. Oči so bile čiste zjutraj po spanju, tudi kasneje ni imel nobenega izcedka. Gnojni izcedek sem opazila tik pred odhodom v igralnico. Oči sem mu vsakokrat obrisala s fiziološko raztopino in se potem nekaj dni ni ponovil. Danes sva naročena pri pediatrinji, po telefonu mi je omenila, da bi lahko šlo za vnetje veznice in da bo morda potrebna terapija. Če je le možno, bi se rada izognila antibiotičnim kapljicam in me zanima ali takšno akutno stanje lahko rešim tudi s pomočjo homeopatije.
Iskrena hvala za odgovor ali kakršnokoli pomoč pa tudi za ta krasen forum 🙂
Lep pozdrav,
Ema

Pozdravljeni,
omenjene težave se zagotovo lahko rešijo s homeopatijo, da pa ugotovimo katero zdravilo je primerno, potrebujemo bistveno več podatkov, kot ste jih vi navedli. Ne samo s področja očesne simptomatike, pač pa tudi splošne simptome in morebitne simptome na drugih organih. V takšnih primerih moramo kljub relativno blagi simptomatiki pogosto narediti precej temeljit pregled, kar žal presega namen tega foruma. Tako da priporočam zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close