Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija vnetje obmodka

vnetje obmodka

Spoštovani,
pred dvema dnevoma so se mi naenkrat pojavile močne bolečine v levem modu,bolečina se je razširila še na levo nogo in v predel kolka,dobim sem tudi 38.5 stopinj C vročine in pekoč občutek pri uriniranju.Bolečina in vročina sta drugi dan popustila,osebni zdravnik pa mi je predpisa antibiotik Betaklav na 12 ur in kontrolo čez en teden.Danes tretji dan imam še vedno boleče modo in na otip kar otečeno,se mi pa je danes v urinu pojavili ob začetku uriniranja,ne vem kako naj opišem,kot neki rjavi kosmi velikosti nekje 5-10 mm.Urin je sicer bister,svetle barve,brez vonja.To sem pri svojih 44 letih prvič opazil.Naj povem še,da imam transplantirano ledvico in do sedaj še nisem imel nobenih problemov,teče pa deveto leto.

Hvala za odgovor in Vaše mnenje

Marko P.

Spoštovani!

Če prav razumem, jeljete antibiotik in vročine ter bolečin ni več, sprašujete pa za mnenje o do 1 cm velikih “rjavih kosmih”. Z vsebino urina se ukvarjajo nefrologi, če imate tranplantirano ledvico imate gotovo tudi še kakšen pregled pri nefrologu. Torej, kaj bi bili “rjavi kosmi”, ne morem ugibati, lahko bi šlo za gnoj ali tudi kri, lahko v okviru vnetja. Skratka, gotovo boste ob kontroli, če bo vse v redu, sicer pa prej, dali urin v laboratorij in potem bo kaj več jasnega.

Lepo pozdravljeni!

Lepo pozdravljeni! Urološko svetovanje - [url=http://centerurol.de]CenterUROL[/url]

New Report

Close