Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Stomatologija Parodontologija Vnetje dlesni ob modrostnem zobu

Vnetje dlesni ob modrostnem zobu

Pozdravljeni.
Najlepša hvala za odgovor.
Zdaj mi je bolj jasno in ne, nihče mi tega ni omenil. Zdaj so dopusti, zato ne dobim ne kirurga ne mojega zobozdravnika in moram počakati.
Prijeten dopust tudi vam.
Lmk

Pozdravljeni.

Spodnji modrostni zobje so mi vecinoma izrastli ze pred leti, pred petimi dnevi pa so mi zaceli zopet rast. Mislim, da se je sedaj rast ustavila. Zobje so v celoti zunaj, vendar jih prekriva dlesen, ki jo lahko v celoti odmaknem z vatirano palcko. Problem je, da se mi ta dlesen premakne vedno ko pogoltnem, kar zelo boli. Zanima me, ali bo nehalo boleti ko se stvar umiri oz ali bo ta odvecna dlesen vedno prisotna. Je mozno to odstranit? Res ni prijetno ker se premika in boli. Bila sem tudi bi zobozdravniku, ki mi je ocistil prostor pri osmicah.
Zanima me se vase mnenje glede odstranitve. Zobozdravnik mi svetuje odstranitev vseh – spodaj mi ne sluzijo saj ni ugriza, zgoraj pa imam izrascene v lica.

Hvala za odgovore.

Pozdravljeni,

glede na napisano predvidevam, da so osmice sicer izrasle, vendar pa delno še vedno ukleščene v kosti. Zato odstranitev dlesni ne bo prinesla nikakršnega izboljšanja.
Ker so zapovrh nefunkcionalne, ne vidim nikakršnega pomisleka za njihovo odstranitev.

Lep pozdrav, AM

New Report

Close