Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Vnetja po odnosu

Vnetja po odnosu

Pozdravljeni.

Imam težavo z mehurjem in sicer po spolnem odnosu se mi pojavljajo vnetja mehurja. Naj povem da grem vedno pred in po odnosu na vodo in pa vedno se po odnosu stuširam. Če imam odnos npr. zvečer se mi težave začnejo nekje šele naslednji dan popoldan oz. proti večeru. Poskusila sem tudi s tem da vedno po odnosu vzamem kapsulo D-manoze ampak ni bilo učinka. Na pregledu urina imam v takem primeru skoraj vedno samo povišane levkocite, ostalo je bp (tudi sama si doma gledam urin na lističe). V veliki večini si uspem težavo rešiti s Femidocom, da mi ni potrebno prevečkrat uživat antibiotike, občasno pa vseeno ne uspem s tem in moram potem dobiti AB. Poskusila sem tudi z Ofenoseptom in si pred in po odnosu pošpricam z raspršilom da “razkužim” predel okoli sečnice – tudi neuspešno. So pa ta vnetja pogojena s spolnimi odnosi, ker se mi pojavljajo vedno samo po odnosih, kadar nimam odnosa nekaj časa je vse ok. Težave so se mi začele pojavljati že pred 2+ leti, vendar ne tako pogosto. Pred 2 letoma sem rodila in zdaj zadnje leto se mi to pojavlja po vsakem odnosu, imam pa stalnega partnerja. Stara sem 32 let in to mi predstavlja res veliko težavo v spolnosti, saj me včasih po domače povedano kar mine do vsega ko pomislim da bom potem spet imela težave.

Nisem še bila nikjer na kakšnih dodatnih pregledih. Razen UZ zastojnega urina, ampak je bilo ok.

Prosim Vas za pomoč, zakaj se mi to dogaja in kaj še lahko v tem primeru storim.

Najlepša hvala. 🙂

New Report

Close