Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija vizualizacija, afirmacije

vizualizacija, afirmacije

Spoštovani !

Skozi življenje se prebijam z velikimi težavami. Ker sem bila skoraj vedno neuspešna in v življenju nisem skoraj nič dosegla,sem poskušala svojo samozavest in negativno podobo popraviti z afirmacijami in vizualizacijo. Vsakokrat pred nekim dogodkom, ki sem se ga nekako bala, sem se prepričevala s pozitivnimi afirmacijami in skušala s pozitivnim mišljenjem osmisliti nek dogodek, ki se mi bo izpolnil. Toda skoraj vedno, ko se prepričujem o vsem dobrem, sem potem razočarana, ker mi ne uspe.
Ko pa si predstavljam in se bojim, da se bo nek hud dogodek dogodil, se potem navadno konča proti pričakovanjem in ni tako slabo kot sem si predstavljala.
Sedaj, ko se mi na poti neprestano pojavljajo zapore, ne vem več, kako naj reagiram. Naj si pred
stavljam dogodek v lepi luč in bom potem razočarana ali naj ga dramatiziram in potem le ne bom tako preplašena.
Prosim za vaše mnenje !

Pozdravljeni,
res nisem strokovnjak za tovrstne teme, spadajo bolj na psihoterapevtsko področje.
Moram pa dodati, da homeopatija včasih dela prave čudeže na psihičnem področju, ker homeopatska zdravila posegajo zelo globoko v jedro psihičnih težav in so sposobna pozdraviti veliko težav psihičnega izvora.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close