Najdi forum

Ženske, zanima me, ali vibrator uporabljate le za draženje ščegetavčka ali si ga tudi vtikate v nožnico??

Oboje seveda, pa še v ritko.

Hehe…. kolk velike vibratorje pa uporabljate???

Jaz mam doma kar dva vibija… enga 23 cm in enga 17 cm. Velikega rada porivam do konca, ker blazno trese in vedno špricam, kot nora. Malega pa rabim za občasno počasno divjanje in za v ritko. Rada se dobro imam

Razširjam temo:
nekaj mesecev imam fanta, katerega so moje igračke čisto znorele – njegovo ritko še posebej… Malo se bojim, da ni bi ali celo gay, res neizmerno uživa pri teh najinih igricah, čeprav pravi, da tega z moškim ne bi počel, mene dejansko malo bega, saj ga imam zelo rada… Zanimajo me vaše izkušnje, tako ženske in moške – lastne in izkušnje z vašimi partnerji.
LP!
Boni

bi

OK, ti odgovarjam…hvala bogu, da se ti je tip “odprl” v svojih fantazijah. Upam le, da ne pretirava. Marsikateremu tipu bi bilo namreč čist kul, da bi kdaj dobil kaj v rito, pa si ne upajo ravno zaradi tega razloga, da se ne bi punce spraševalem, če niso latentni homoseksualci.
Sicer pa ravno tako, kot nas ženske zanima, kako bi bilo z žensko, njih najbrž tudi, vendar jih je večina prevelikih “mačotov”, da bi to kdajkoli priznali-sebi ali pa bog ne daj svoji ženski. Torej imaš ti kar srečo…
LP

Zanimivo razmišljanje, saj se kar strinjam. Čisto drugače je, če ti to pove kdo drug, thanks, Dobra mačka!

mislim, kako vprasanje pa je to. res da nisem zenska ampak….
a si mogoce blondinka……

Ne pametuj…sem se pogovarjala že z več ženskami in večina jih uporablja vibratorje za vse možne luknje, nekaj pa ne, zato me je pač zanimalo, kako je kaj s puncami na forumu. Pa ne, nisem blondinka…ups, zmotila sem se, moram z edigsom čez ekran 🙂

aja, ce si mislila le na zenske iz foruma…ok

drugac pa mislim da je ni zenske ki ne bi vibrator tudi kam porinla…zato pa so oblike kakrsne so.
ce bi ga uporabljale samo za drazenje, pol bi bil verjetno kake druge oblike…naprimer kot ful majhna posoda…ravno tok velika da gre scegetavcek not

ali pa se mogoce motim…..

Mislim, da se kar motiš…poleg tega se mi zdi, da so vibratorji tudi različni; eni so bolj mehki in se jih da z lahkoto vtikat, spet drugi so trdi, hladni, ki se mi ne zdijo najbolj primerni za to…
Kaj natančno si mislil s to posodo, mi pa ni jasno…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close