Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija vgnedzitev zarodka

vgnedzitev zarodka

Spoštovani,

sem v postopku obmp z darovano ž. sp.celico. Za menoj je že 4 postopki, vendar se kljub dobrim zarodkom le- ta ne ugnezdi. Drugače sem zdrava, endometrij vsakokrat ok. Pred časom, ko sem bila v postopku s svojimi celicami sem sem v postopku obmp jemala hormonska zdravila – menopur in suprefact, hodila tudi h homeopatinji v Zagreb, istočasno med terapijo jemala homeopatska zdravil. Kakšna ne vem, več belih kroglic, zakaj so, pa mi ni povedala. Takrat se mi je oplodila le ena celica, pa še ta je bila morula.

Kako bi mi lahko pomagala homeopatska zdravila, da bi se moj zarodek končno ugnezdil. Hvala za vaš odgovor.

Pozdravljeni,
enostavno vprašanje, a odgovora ne poznam. Kakšnih tkivno specifičnih homeopatskih zdravil “za boljše ugnezdenje” ne poznamo. Največ, kar homeopatija lahko naredi, je najbrž, da nekaj mesecev pred predvidenim postopkom obiščete izkušenega homeopata, ki vam bo predpisal t.i. konstitucijsko zdravilo, ki lahko dvigne splošni nivo energije in zdravja v organizmu, potem je tudi srečen izid postopka bolj verjeten. Med samim postopkom pa je vprašanje, ali je jemanje zdravila lahko koristno, sam se odločam zelo individualno pri mojih pacientkah s tovrstnimi težavami, bolj pa se nagibam k temu, da dajem prej zdravilo, med postopkom pa ga (začasno) ukinemo.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close