Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina VETERINARJI-KOMU ZAUPAT

VETERINARJI-KOMU ZAUPAT

Imam zelo slabe izkušnje z veterinarsko ambulanto Postojna.Edino mi je žal,da jih nisem prej spregledala,da jim v bistvu gre samo za denar.Dr Butinar si ne zasluži tega naziva,aroganten,neprofesionalen in z nobenim čutom do živali.Našega psa je operiral,kljub temu,da je vedel,da mu ni pomoči.Ko je v mukah kuža 3 dni po operaciji umrl,nam je njegov asistent povedal,da so psa na operaciji oživljali in da so njegova jetra bila v velikosti piščanca in da je bila prognoza zelo slaba.Nam pa je Butinar po operaciji povedal,da je vse ok.Ne morem preprosto razumet,da lahko nekdo brez čuta za živali opravlja takšen poklic.Operacija z Ct je stala 2.000 eur.

Jaz sem mojega 18 letnega mačkona včeraj v hudih bolečinah (razpadanje zobkov) peljala v Bolnico za živali Postojna. Opravili so operacijo in mu odstranili vse zobke (korenine so že same razpadle). Čez noč je ostal še na opazovanju. Že včeraj so mi sporočili, da je z muckom vse ok, da se je zbudil, in da je že pojedel prvo konzervico. Danes zjutraj sem prav tako dobila klic, da je z njim vse ok ter, da ga lahko pridem popoldan iskat. Ko sva s fantom prišla so naju zelo prijazno sprejeli. Prinesli so našega mucka, počakala sem še da mi je dr. Ana Rejec razložila, kaj so naredili ter kako je z njim. Res prijazno in profesionalno. Glede na tako starost našega mačkona, so zelo dobro poskrbeli zanj. Dobili smo še proti bolečinam za domov, sedaj pa je že v domači oskrbi in že je, ter je poln energije. Ne morem prehvaliti Bolnice za živali Postojna. Res velik poklon, kako poskrbijo za naše živali, naše družinske člane.

S tem, da sem prišla v bolnico z mislijo, da ima naš muc paradontozo, kot mi je bilo rečeno pri drugem veterinarju, mi je dr. Rejec povedala, da temu ni tako, in da gre za razpadanje zob in ne paradontozo.

Čeprav sem prebrala tako slabe kot dobre komentarje, sem se odločila za njih, ker sem čutila, da je tako prav. In vem, vidim, da sem se odločila pravilno.
Vredno vožnje in denarja. To je družinski član in si to zasluži.

Odgovor na objavo uporabnika
Hugo.Boss, 04.09.2013 ob 11:40


:)) Ne vem, mogoče imaš ti dogo, kolega pa čivavo :)) Sori… nisem si mogla kaj, ja vem, da so cene različne, ker tud svakinja plača v LJ toliko, da je skor postala socialni problem, medtem ko pri nas ni tako hudo…

Res je razlika v pasmah oz. kilogramih, mi imamo dogo, ki je skoz pri vetu, operacij že 5 ali 6 za seboj….stroškovno groza od groze. Res se ne čudim, da toliko živali trpi, saj kdo pa ima kar tako za veterinarja.  In ja, marsikdo bo rekel, potem pa si ne umisli živali..ne pomisli pa, da se včasih žival pritepe k hiški in jo dobri ljudje vzamejo k sebi. Tud midva nisva računala na to, da bo pes na 3 do 6 mesecev skoz pri veterinarju. Seveda damo vse za njih, še kredit bi vzela, ampak se ti žival smili in veterinarji so nesposobni. Nam je 3x rešil dr. Matko psa pred smrtjo, medtem ko so ga v Mariboru pacali in opazovali tujek v želodcu, dejansko pa je imel delni zasuk želodca.

Tako da za nas je samo dr. Matko v Topolšici in dr. Senčar na Ptuju

New Report

Close