Najdi forum

Velikost penisa

Jaz sem rudi star 13 let in imam v trdnem stanju velikega 15 cm

Zdravo

Star sem 12 let pa mam 12 cm vlkega ko mi vstane ko pa je ‘normalen’ je velik 8 cm…. spermo sem dobil lansko leto. Ali imam dovolj vlkega????
hvala za odgovore

Zdravo

Star sem 12 let pa mam 12 cm vlkega ko mi vstane ko pa je ‘normalen’ je velik 8 cm…. spermo sem dobil lansko leto. Ali imam dovolj vlkega????
hvala za odgovorE

Pa hitro pls

Tu use neki 14 letniki z 20 cm 😛 Dej nehite lagat in se bahat s tistim kar nimate. In nič ni narobe če maš par cm manj.

js sm star 12 pa mam v erekciji vlkega 11 cm ko pa ni v erekciji pa 8 cm…debelina:2,5 cm

Star sem 12 let…moj penis je velik 8 cm.ko pa je v erekciji pa 11 cm…nimam se sperme…lahko kdo pove kdaj bom dobil spermo in kako ter ali je moj penis dovolj velik…in pri koliko letih lahko zacnes seksat ker jaz bi ze pri 12 ampak vem da to ne gre…in ali ti lahko punca pri 12 ze drka

sem fant star 13 let in dolzina penisa je 7cm zanima me ce je to normalno ali je premau vlk?

sem fant star 13 let in dolzina penisa je 7cm zanima me ce je to normalno ali je premau vlk?

Star sem 12let moj korenjak je velki 14cm.
Sperma sprica od 10 leta , v zadnjem mesecu
Je izliv ogromen. Je to normalno?

jebo vas 13 letnike pa kako 20 cm kaj ste na glavo padli ? najmanjse majo tisti ko se glij hvaljo da majo vlke 🙂 aja pa ni vazna velikost penisa ker ce se zenska ne sprosti ji nebo pasalo tut ce je 20 cm…….

ejj js mam 16 let pa mam tko like 16.3 cm douzga pa me sm zanima ce je tu dost?pa kao bi se ga dal povecat na ene 18-20 centi?

ejj js mam 16 let pa mam tko like 16.3 cm douzga pa me sm zanima ce je tu dost?pa kao i se ga dal povecat na ene 18-20 centi?

star sem skoraj 15 let .. visok sem prib. 163 .. moj penis je okoli 13 cm .. je to dovol ? mate kakšen nasvet kako dobit večjega ?

13cm je povprečna dolžina falusa odraslega moškega. Skozi obdobje pubertete je možno, da ti bo še zrasel.

14 Letnik, 10,5 cm pa se nism v puberteti. Majhen bo pa zrastu

Star 14 let…visok 189cm..spermo sm dubil pri 13 letih…in imam penisa 19.5cm..a je dost velek? Ko (drkam) in mi pride tako zelo mocno da sperma poleti kaksen meter a je vse normalno?

Živjo mam problem letos bom star 13 in mam 4cm velkega

Fantje, dajte se zresnit…forum je star tudi več kot eno leto in nekateri imajo res lahko travme in so nesamozavestni glede svoje dolžine penisa. Zato jim le pomagajmo kolikor moremo.
Še enkrat ponavljam, da ne skrbite za svojo dolžino dokler se ne razvijete popolno. Povprečna dolžina pa naj bi bila 13 do 14 centimetrov v erekcijskem stanju penisa pri odraslem moškem.

Lep pozdrav

Sem 12 pam mam 12;5 dolgega ko stoji pa 5 k je me hek a je to normalno prosim za odgovor.

Da, seveda je normalno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close