Najdi forum

Velikost penisa

Iz sm tud str 13 pa mam 12cm velikega pa 2 cm širozga sperme pa še ne s je velikostprijstelja dovolj velika

Zdravo,
Sem star 15 let in imam 15cm velikega in 3,5cm širokega, me pa zanima če je to normalno in če bi lahko z takim penisom zadovoljil punco

Mam 12 let,1,5 sirok in 9 dolg pa se nism v puberteti je to normalna velikost ?

Heeej, star sem 16 pa pol let, pa je moj penis velik le 14cm. Rad bi že končno seksal vendar se bojim da bom zaradi mojega malega korenjaka izpadel tarča posmeha. Kaj mislite vi ? Prosim svetujte mi in mi povejte kako si penis povečati. Hvala

Ja js sm pa 15 str pa mam 18 cm douzga pa je ucasih kr tezko k se ti dvigne ga skrit

Star sem 13 in imam vilkega 12cm in sirokega 2,5cm pa me zanima ce je to normalno? In ali ima pznca pri 13 ze sovolj veliko nožnico da gre noter taksen penis:)

Star bom 13 let in imam 19,5 cm dolgiga,
Pa 3,5 šrokiga. Mam spermo že od osmega leta starosti…. Prvič sem seksal pri 9 letih, zdaj pa min. 3X na mesec…

Ali lahko punca zanosi, če ne uporabljam kondomov????
Do zdaj jih še nisem… Ker bi me v trgovini ali v trafiki kdo videl, in bi me zasliševal tam v nedogled…
Lp.

Če gre tvoja sperma v njeno nožnica lahko, ampak vseeno raje uporabi kondom, ker te kondom ščiti pred spolnimi boleznimi kot je naprimer HIV.

P.S: Lahko bi se kdo norca iz tebe delal, ker ti svetuje 12letnica.

Maš prav, samo zanima me če lahko zanosi

haha kebab007je car, ti pa vlk fantaziras
pr 9 ze seksal, zdej pa vsaj 3x na mesec hahah resno mislis da ti kdo verjame al sam sebe rajcas? pa 19.5cm ni glih realna dolzina za 13 letnega fanta

star sm 14 let…moj penis je velik samo 10cm….mi bo še veliko zrasel? prosim pomagajte

Lejte jaz sm star 14 let pa imam velikega 18-19 cm in debeuga 4.5. Ampak sm pč velik že 1.9m tko da ni to nič posebnega. Če se pozno razvijate, vam bo rasel do 20 leta. Tko da prosim ne utrujajte z uprašanj “a je dost” ker je odgovor vedno enak: Pri odraslem je uredu14+, mogoče se boš še razvil, če se pa ne boš pa mi ne moremo pomagat

js ga mam dolgega tm 13 cm in u mehkem je okoli 10 cm… in sm prau zadovoljen, ker vem, da mi bo še zrasu do 16. leta, ko nameravam met sex

jst sm star 12 in res je tako sperma mi šprica še preveč dobil sem jo pa pri 11

Ja js sm 15 in je velk 17cm. Najvec je zrasu se mi zdi med 13 in 14 letom. Preberite si knjogo Skrivni dnevnik Jadrana krta. Pa povprecna velikos odraslega clouka je baje med 10 in 13 cm.

Jst sm star 14 pa mam 16.1cm velikega pa obseg je 13,1 cm zanima me ce je to normalna velikost kr se mi zdi full mejhn hvala 🙂

Ja res je majhen moral bi biti okrog 18cm in to brez glave…glava pa mora biti velika kot star maček.

jez sm 11 pa mam velkga 14cm a je to normalno?

a res pr 11 si dobu spermo?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close