Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja velikost ‘lulčka’ pri 12 letnikih

velikost ‘lulčka’ pri 12 letnikih

Sam sm star 18 let lahko pa ne lazem sm kar obdarjen tako v mekhkm k v trdm stanju vidim pri treningih v tusu. Sem majhen suh 171 58 kg mam 18 ucas ko res zelo trd je 18.5. Lahko pa povem da do 14 leta sem meu najmansega v razredu nic dlak meu sm pri 14 v erekciji 11 cm v mehkm pa k kak dojencek. Lahko pa povem ko sem dopolnu 15 let januarja sm ze junija poletni cas meu vec k 15 cm pa debeuga zrasu mi je nenormaln hitr usak dan k sm drku biu vecji in debelejsi pri 16 sem ze dosegu 18 cm ni tako debeu kot biu pri 15 ih ko se debelil zlo biu pa 15 16 cm ni tank je normaln kolegi mi zavidajo k sm majhn nekosmat nimam se brk brade mal dlak po nogah k kak 14 15 letnik sm mi ok vazn da me u gatah. Tud vas sin bo vrjetn tko mal kasnej zrasu

ne skrbite gospa za vasega sina ali gospod. rek pravi manj je več ampak to ne drzi sem pa prepričan/a da bo od vasega sina lulcka hotela prav vsaka zenska/moski. lep dan se naprej ne skrbite za take malenkosti-

Ali je to nprmalno v eni pozi dobim izliv sperme v eni pa ne

Ali je to normalno da v eni pozid dobim izliv sperme v eni pa ne star sem 15let

Malo bo še zrastel, ampak ne pričakovat čudežev.

Odrastel moški z majhnim lulkotom je obsojen na doživljenjsko skrivanje svojega, poleg tega je še omejen na različne pozicije. Večina kamasutra položajev odpade

Objava čaka odobritev

New Report

Close