Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Seksologija – želiva si spolnosti velike sramne ustnice in sram

velike sramne ustnice in sram

hej,stara sem 15 let,počasi bi prišel čas na moj prvi sploni odnos,vendar me je strah zaradi izgleda moje vagine,te MALE sramne ustnice so kar precej večje od VELIIH in mi gledajo ven,kaj naj naredim ? kak se bo fant na to odzval? se jih da pri teh letih zmanjšati?

Spoštovana 15 letna!

En del odgovora je opisan na moji prejšnji objavi 25.5.2013 na tem naslovu. Tudi o nesmiselnosti »popravljanja« teh zelo občutljivih intimnih delov smo na tej strani že pisali.
Sploh menim, da je pri odzivu fanta, s katerim se boš odločila imeti spolni odnos, bolj pomembno, da ga izbereš zaradi čustvene navezanosti in bližine, ki bo med vama, kjer videz in oblika genitalij nimata več odločilnega pomena. Morda je za tvojo starost bolj primeren naslov forum: to sem jaz (http://www.tosemjaz.net/).

Lep pozdrav,

Sem moški. Pa ti povem, če bi moški imeli na izbiro majhne ali velike, bi se odločili za velike. Če so majhne, potem izgledajo otroške. No, mogoče bi bili z majhnimi bolj zadovoljni najstniki.
Imel sem eno z malce večjimi. Noro dobro in kako je lepo gledat in čutit, ko ti ga objamejo in drsijo po njem.

Tudi jaz ze obremenjujem z prevelikimi sramnimi ustnicami, Stara sem sicer 18 let, in vedno sem bila zaradi tega zelo nesamozavestna.. Ko sva bila z bivsim fantom skupaj, nikoli ni prislo do seksa, ker enostavno pac nisem upala, kako bi bilo.. Mogoce si tega tudi nisem zelela… Lani pa sem spoznala nekoga, ki je eno leto najno razmerje temeljilo na seksu (na zalost, jaz sem zelela vec on ne… bil je 5 let starejsi od mene).. No on je bil moj prvi, in tudi pri njemu me je bilo strah da mu do ne bo vsec.. Vendar nikoli mi ni rekel da mu to ni vsec ampak je bil vedno navdusen.. So plusi in minusi, npr. pri meni mu je bilo vedno zelo vsec da sem bila zelo “mokra”… Vendar pa ko se je koncalo, pol let seveda nisem razmisljala da bi lahko bila s kom drugim, sedaj po pol leta pa sem zacela, in imam spet te probleme, da je pac mogoce njemu bilo to vsec, da drugim pa ne bo…

Men osebno je to ful ok. Ne sramuj se saj se to nam v vecini dopada

New Report

Close